СЕДМИ клас – 6 – Последни метри до…най-добрите резултати!(28.05.2018–03.06.2018)

  • 54 863
  • 642
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 18 679
Иначе слуша метъл и найт кор...каквото и да значи това:imp:...чете в момента Стивън Кинг.
Направо и казвай да го зарязва този втория и давай да ги запознаваме - лика прилика ще са си Joy
Направо си визуализирах как младите се разхождат по пясъка, обсъждайки Стивън Кинг, а ние със Сузането кротко лочим коктейли под сенчицата Sunglasses Ех...

# 601
  • София
  • Мнения: 7 063
Еее, Belinda, мислех аз да я искам, ама викам айде, да не съм толкова.... от вратата, за..... Реших да я похваля първо. Докато се наумувам, ти се нареди JoyJoyJoy
А за сайта, сигурно четат тук и си казват, че вече много лежерно го караме, та ни подготвят за новата тема, от понеделник.

# 602
  • Мнения: 101
Хъм, сега влязох в профила на дъщеря ми в сайта на МОН. Няма оценки Grinning но данните в "Основна информация"" са подредени по различен начин. Човъркат нещо ... Wink

Влязох да погледна - всичко си е по същия начин при моята дъщеря.

Могат ли да пуснат резултатите така насред сладките приказки за корейски поп, японска анимация, чалга и литературни предпочитания Simple Smile Аааа, и гаджета - при нас нали не са на дневен ред, та ги пропуснах Simple Smile

# 603
  • Мнения: 1 945
Момичета се развиват по рано за това имат и гаджета . Той е и футболист моя , но все кусури им намира на тези които го харесват . Няма да ровя за резултати . Неделя е по хубав ден от събота вечер .

# 604
  • София
  • Мнения: 18 679
Не може сериозно да вярвате, че някой ще качва резултати през уикенда?!?
Явно никой тук не е работил в държавната администрация Joy

# 605
  • София
  • Мнения: 12 018
Я по-добре да не ги пускат сега, че без статистика няма да знаем дали да им се радваме или не.

По-добре да си осъждаме литературни, музикални, емоционални и др. предпочитания до понеделник. Smirk

# 606
  • София
  • Мнения: 12 018
Не може сериозно да вярвате, че някой ще качва резултати през уикенда?!?
Явно никой тук не е работил в държавната администрация Joy

Белинда, то не е нужно да си работил. Достатъчно е да си се сблъсквал с нея. Joy

# 607
  • Мнения: 39
О, ние си падаме по лейтенант Стивън „Стийв“ Макгарет, от Хавай 5 0 -. Даже заяви, че като порасне достатъчно ще иска да отиде на Хавайските острови да го види. ( дано не са потънали от вулканите до тогава). За музиката обича да слуша по нежна музика. Криско Гери Никол, рап , чалга не харесва. Пуснах и този корейски поп - хареса ги, като музика. Какво се пее всъщност в песента? Важно е не само музиката да е нежна и хубава, но и текста да се знае какво се пее в него.
За матурите  няма търпение най - сетне да излязат резултатите. Дано проверяващите са били благосклонни към всички явили се на изпитите деца!!!

# 608
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 916
Ох, музиката... Моите са отрасли с музика и то от най-сериозен вид. И не говоря само за Бах, Сор или Рахманинов, ами за от додекафония до съвременни автори, чиито творби са с математически формули вместо имена. Просто това е работата на мъжа ми. Та са облъчени един вид. Аз пък съм фен на джаза - от стандарти до съвременни откачени, и на рока. И някои поп изпълнители. Влачили сме ги на концерти от 2-годишни: от зала “България” до стадиони. Брат й още помни концерта на Шаде, а тогава нямаше 3 г. Но! Това изобщо не попречи на девойката да   мине през най-черната музика и сега да е върл фен на Уикенд. Баща й е в потрес, баба й за щастие не разбира английски. Брат й поне е рокаджийче и фен на Тото, та има надежда. За късмет в нейния клас има само 2 чалга фенки, другите са поп и рок насочени. А на Криско и разните там девойки се гледа с присмех. Заплашва баща си, че ще му подари биографията на Криско.Laughingч

# 609
  • Мнения: 4 915
Нашите пък две щерки идобщо не са някакви отявлени музикални фенки на определен певец/група; слушат чат-пат актуалните денс парчета, малката харесваше Бруно Марс, после май интерес към Ед Шийрън проявиха, после не знам. Не слушат музика много на телефоните си, чак ми е странно. Ние с бащата сме метъл и рок фенове, като таткото слуша от най-тежкия метъл, а аз слушам и Шаде и Пинк Флойд примерно...Та постоянно около нас звучи музика, у дома, в колата, на работата, от бебета са свикнали на тежка музика, но нямат определен интерес към нея...Може да им е достатъчно слушането у дома. Поне нямат интерес и към чалгата, не ги знаят там изпълнителите, нито песните. Явно и в училище приятелките им не се интересуват.

Гаджета няма на хоризонта. Нали са две сестри, та имам "уши и очи". Спортът нещо тази година на заден план остана, иначе голямата тренира капоейра. Лятото сигурно пак ще тръгне.

Снощи сънувах разни кошмари как седмокласничката разправя, че сбъркала задача на събиране на десетични дроби. И аз бях в потрес и се чудех колко желания трябва да пиша в заявлението...Мдааа....Иначе засега пазя спокойствие, не сме сверявали ключове, щерката не иска и аз май също. Ще си живея в блажено неведение до резултатите и статистиката.

# 610
  • тук-там
  • Мнения: 5 706
МОН вероятно използва доставчик за онлайн данните и кандидатстването. Обикновено се работи кампанийно и следва доставчика да бачка здраво събота и неделя. Така че ми се струва съвсем реалистично утре да има резултати. Друг е въпросът, че те по себе си няма нищо да значат и започва чакането на статистиката. Абе бременна да бях, по-бързо щеше да ми минава чакането Wink

# 611
  • Мнения: 4 915
А статистиката до колко дни излиза след разултатите? От предна  седмокласна тема имам спомени, че в София я чакаха най-много, за други градове имаше доста по-рано.

# 612
  • София
  • Мнения: 18 679
До 2-3 дни трябва да излезе, колко да е сложно да се направи една статистика?!

# 613
  • Мнения: 21 455
Статистиките са стандартни и вероятно ги имат готови още при пускането на резултатите. Просто обичат някой да ги ръчка по телефона, докато ги пуснат. Joy
Миналата година започнаха да ги публикуват три дни след излизане на резултатите, но тогава беше разбираемо. РУО не работи в събота и неделя.

# 614
  • София
  • Мнения: 2 329
Статистиките са стандартни и вероятно ги имат готови още при пускането на резултатите. Просто обичат някой да ги ръчка по телефона, докато ги пуснат. Joy
А освен 2017г., традиция ли е и през предишните години резултатите да излизат ден-два по-рано от крайния срок?

Общи условия

Активация на акаунт