Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 48

  • 64 918
  • 797
  •   1
Отговори
# 735
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 751
Успех и от мен, мила Лейди! Изпращам цялата си положителна енергия, желая ти бързо възстановяване! Flowers HibiscusАз много съжалявам, че не си направих едновременно с операцията реконструкция. Макар, че от първата ми операция и лъче, кожата беше доста изтънена и не знам дали е било възможно.
Не забравяй с упражненията след това, много е важно!

# 736
  • Мнения: 3 996
Лейди , как си ?

# 737
  • Мнения: 1 726
Съмнявам се, че ще е в състояние да пише днес.
Ако някой иска да пусне новата тема, защото аз съм на почивка и нямам възможност преди понеделник.

# 738
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Ехоооо жива съм и в реанимация! Оцелях, ама много боли това чудо бре! Наистина много боли, едвам мърдам. Ако не се налагаше, никога доброволно не бих си го причиника. Едновременна ми е операцията - изрязали са жлезистата тъкан на двете гърди и сложиха импланти и от двете страни, махнат е само един лимфен възел и в него няма рак. Всичко си е било чисто и изправно, ама страх лозе пази. Утре ще ме изместят в стаята долу, а може и да ме пуснат ако всичко е ок. Сега трябва да планирам и втотата операция и да знам, че съм приключила с рязането.

# 739
  • Мнения: 3 996
Радвам се много , че си добре Hug
Болката ще мине бързо. Утре вече ще си пушка Hug

# 740
  • Мнения: 2 199
Лейди, браво бе момиче, герой си. Сега кажи кой размер си сложи 😂😂😂шегичка.
Мноооого се радвам 🎉😘🌸

# 741
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Simple Smile Ми аз бях 500 кубика  на всяка, отбелязвам естествени Simple Smile ужас някакъв, сега намалих на 350. На чашка като спаднат отоците, ще е някъде към С или 1Д, което е по- добре от  Е, както беше преди . Изрязали са и излишната кожа. Не знам как жените си го причиняват това доброволно и без принуда. Ако не ми се налагаше заради осмокракия, никока, ама никога не бих се подложила на такива болки, честна дума.

# 742
  • Мнения: 304
Браво на момичето.
Честито за придобивката и да им се радваш дълги години. bouquet

# 743
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Мерси! Ама не това беше целта. Целта беше да не се върне гадината, да няма къде. То не че има някаква гаранция де.

# 744
  • София
  • Мнения: 3 532
Lady, Hug
Възстановяй се бързо!

# 745
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 751
Лейди, звучиш много добре! Герой си ми ти. Two Hearts

# 746
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Егати и героя съм аз Simple Smile

# 747
  • София
  • Мнения: 5 074
И според мен си герой. Да се решиш на нещо такова... аз не бих го направила на този етап. Но всеки решава за себе си, нали ?

# 748
  • София
  • Мнения: 6 744
Страхотно, Лейди, много се радвам за теб! Не може ли да ти дадат нещо за болката, и аз знам, че при импланти много боли. Самите импланти плащаш ли ги, или само операцията е безплатна?

# 749
  • Мнения: 1 726
Аз пиех "Аулин", държеше ме 24ч.

Общи условия

Активация на акаунт