Трансформиращи дневници - Хранене/Тренировки ІІ

  • 66 821
  • 739
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 3 067
И на мен ми се вижда много малко. Или аз ям много знам ли...
За днес
12 ч - 32 гр. Хляб Вита фитнес с 50 гр домашна лютеница
45 Мин вело
Обяд - супа топчета, половин ципура, зелева салата
Силова тренировка лифт4 за бицепс и гръб
Сз ябълка, 1 домашна царевица
В - дробчета и воденички на фурна, чаша бира
Около 1300 калории, протеини достигнати, вкус- задоволен. Аз щастливо прасенце

# 361
  • Мнения: 864
Ако не е 2 парчета пъпеш, ами 1 богата чиния защо не. А и зависи от обяда, аз често вечерям плодова салата.

# 362
  • Мнения: 1 345
Не знам, може би, защото ям към пет-шест вечерта, хич не мога да си представя вечеря само от пъпеш.Но аз съм си лакома...

# 363
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 441
И аз като Аманда съм от лакомиите  Blush  Mr. Green Абсурд е да ям вечерта плодове и да си легна. Ми то психически няма да издържа  Joy Но това си е въпрос на нагласа. Има много хора, които вечерно време хапват нещо леко и ги засища Simple Smile Аз повече от 10г не ям плодове след 16ч и ми е добре. Но пък виж една мазна пържола вечер и купа салата ми е перфектната вечеря Simple Smile

Подготвям се за рд на средния ми син утре. Две торти направих и няма да ви казвам колко крем от купите облизах  Joy
Нямах време и да тренирам, та картинката хич не е за приказване Simple Smile От четвъртък влизам в ритъм Simple Smile

# 364
  • Мнения: 3 342
Ани, да ти е живо и здраво детето! Много радост и хубави емоции днес! Hug

Абсолютно виновен по отношение на обвинението в лакомия Crazy

Но сега погледнах от любопитство какво съм яла вчера, защото за мен това категорично беше ден с оскъдно хранене - около 1 000 калории. Съотношението В-М-П е 46 % - 28 % - 26 %

За обяд - сусамов крекер, намазан с фета сирене, варено яйце и сушена смокиня.
Следобедна закуска - сини сливи.
За вечеря - печени пилешки гърди, печени тиквички, домат, крастаставици, фета сирене(любимото ми салакис на президент, което не пропускам да ям всеки ден). Пих кефир. За десерт ядох домашен сладкиш(без захар, бяло брашно и т.н. - да го наречем здравословен) и една голяма ябълка.
Преди лягане - има едни топчици на RooBar от сушени плодове и ядки, които много обичам, и хапнах една.

# 365
  • Мнения: 1 538
Честит рожденик, Ани! Здрав и щастлив да ти е Blush
Какви тортички му спретна?
Аз също обичам сама да правя тортите на децата си, а облизването на купите е специална привилегия на майстора Grinning

Напоследък храненето ми е просто образцово (по моите стандарти, разбира се).
Бях на почивка, хранех се основно с риба, морски дарове, салати, зеленчуци на грил, плодове и тук-там леки сирена. Хляб - много малко, при това във вид на страхотни току-що опечени пълнозърнести питки или фокачи. Сладките неща, които съм изяла за две седмици, са два малки сладоледа и три парченца баклава (домашна косовска, страхотна). Доста ходех пеша и въпреки липсата на тренировки съм две кила надолу. Сега ще гледам да си ги наваксам постепенно, за да не натрупат във вид на мазнини.

Днес закусвах кисело мляко с растителни протеини, конопено семе и овесени ядки.
На обяд - таратор и цариградски кюфтенца върху домашно картофено пюре.
За следобедна закуска към 16 ч. имам праскови, а вечерята ще е голяма салата и яйца под някаква форма.

Последна редакция: ср, 29 авг 2018, 14:26 от Vetrena

# 366
  • Мнения: 103
Здравейте! Тренирам от два месеца с инструктор 3-4 пъти седмично. Тренировките са различни всеки път, но нещо ме гложди дали е правилно..затова ще опиша една моя тренировка и ще помоля за мнение.
1. Къси коремни преси-20
2. Коремни преси-20
3. Качване на високо стъпало -15 на крак
4. Дърпане на скрипец зад врат - 20
Всичко това 3 серии. След това
1.машина за задно бедро-20
2. Клек с лост - 15
3. Аддуктор - 15
4. Разгъване трицепс на въже - 15
Пак всичко 3 серии. След това
1. Абдуктор-20
2. Повдигане на крака от лег-20
3. Лост за бицепс - 20
4.Повдигане на диск пред тяло-15
Отново три серии. Завършвам с 20 мин. Кардио.
Какво мислите?

# 367
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
ТDI, аз бих се побъркала от глад с толкова малко храна.Как заспиваш след вечеря само от пъпеш?


Еее как, то беше бая - цяла купа. Кажи речи 1/2 пъпеш сама си изядох. Хич даже не ми пречеше, обаче калориите ми бяха малко действително + че бях ходила на канго. Нета ми беше около 400, а общия прием малко над 600

Такаааа за вчера: същия обяд: пил гърди с пюре от броколи и зелена салата + таратор; вечеря 1 телешко кюфте за бургер + няколко хапки да речем 1/2 бургер домашен и 1 с.л. домашно кьополо. Излишно е да казвам, че правих бургери на децата и доизяждах Grinning

Днес съм направоооо леле-мале... за сега 1 активия + шепа соленки, 2-3 оризовки с бял белгийски шоколад, 1 малка меденка колкото монета от 2лв. след малко тръгвам с телефона да цъкам баркод и да смятам .. ааа да и малки вафлички. Начи като реших, че трябва да опитам какво работя днес и то стана една.... И преди ми  се е случвало, храна не трябва да работя - само метал и стъкло Grinning  Да не решите, че крада клиентите - чинно ходя до магазина и си купувам от същото Grinning

# 368
  • Мнения: 1 345
Ани, да ти е жив и здрав рожденика! Много щастие и късмет за него и за цялото ви голямо семейство! И аз предпочитам да има протеин на вечеря, но напоследък си залитам и към въглехидрати с протеините и мазнините, та става мазало...
На фона на отчетите тук - направо ме е срам да се отчета. В болничен съм заради счупаната ръка на малкия ми син и непрекъснато готвя за децата, та подхапвам покрай тях.
За закуска - две парчета мързелива баница /направих я възможно най-протеинова - с много яйца, извара, сирене и малко брашно, но си е баница ....Това е от тази, дето се прави с рядка консистенция и няма нужда от много брашно / Мислех да не опитвам, но не издържах ....
за обяд - пилешки гърди с гъби и заквасена сметана, два домата
за вечеря - досега съм изпила една кофичка кисело мляко на айрян с идеята да не вечерям, но не знам дали ще успея
Хубавото е, че тренирах два пъти -сутринта силова, а вечерта тичах 30 минути, отделно разчиствах гардероби- не съм се спряла.  
TDI, не може всеки ден да сме стриктни. На мен на работа обаче определено ми е по-лесно, вкъщи е ужас....

# 369
  • Мнения: 10 010
Ани_д, честит ти рожденик! Да ти е жив и здрав! bouquet

Моето голямото беше рожденик в неделя. Правих торта с бял шоколад и малини, но не можах да я опитам.

Днес щях да започвам вгх вълна, но не ми се получи. 28гр вгх, но съм в норма с 88гр протеин (почти уцелих 90) и 35гр мазнини. Мисля, че съм добре. Не, не съм....Калории 800!!! Shocked
Айде голяма работа. Утре по-добре.
Сега въглехидратните депа са изчрпани (да речем), и ще ги пълня от утре.  chef

Без тренировка. Днес почивам.

Едит: Допълних калориите до 1300. Самопотупвам се по рамото. Няма да правя глупости преди маратона.

Последна редакция: чт, 30 авг 2018, 20:31 от Deziderata

# 370
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 441
Много ви благодаря, момичета!  Всъщност тортите бяха 2  Mr. Green Едната с брауни блатове крем с маскарпоне и малини, а другата с маслени бисквитени блатове, крем спбял шоколад, малини, бисквитки орео и пурички. И от двете хапнах доволно  Crazy

Днес се опитвам да влизам в релси, но едни бисквити Анелия ми нарушиха опитите  Blush

# 371
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Аз вчера: обяд шницел със салата зеле с моркови
вечеря: малки пуканки и среден начос + 330 Хайникен - бяхме на кино по женски, много се забавлявах Simple Smile
Добавям калории и аз: 1284

# 372
  • Мнения: 1 345
Да се отчета и аз за вчера
закуска - чаша кисело мляко
обяд - зелена салата с орехи, синьо сирене и авокадо и пъстърва на скара /обядвахме навън с големия ми син и затова малко изчанчено/
вечеря - две пълнени чушки с мляно месо и ориз,  няколко лъжици кисело мляко, два домата, читири -пет малки люти чушки и една филия хляб
За оправдание ще кажа, че пак тренирах два пъти и общо навъртях 12 километра /тичане и ходене/

# 373
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Здравейте!

Отчитам вчерашния ден: обяд салата Цезар + таратор
1 кен Кока Кола
вечеря: 2 чаши бяло вино и шунка, луканка и синьо сирене - не съм мерила точно, но на око макс е 50 /50 / 30гр + 2 филийки вита с кьопоолу
Преди вечеря вдигнах кръвно ама до положение, че не можех да виждам - всичко пред очите ми стана на черни петна и цялото ми чело пулсираше - дори апарата за кръвно не можах да видя ... ММ се прибра с вино и се оправих. От свекъра знам - вино и сланина - регулира кръвното. Сланина нямахме, затова с др мезе и като се освестих малко мушнах и 2 филийки Wink 

# 374
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Вино и сланина вдигат кръвното. Щом си се оправила от това да не би да е било ниско? Точно от ниско кръвно на мен ми се появиха тия черни кръгове, високо не съм имала, не знам тогава как е.

Общи условия

Активация на акаунт