кое ви беше най-гадно?

  • 3 696
  • 112
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 092
Аз съм съвсем на края но да споделя.Краката ми са нон стоп отекли и ми се подуват та ме боли като ходя.Периодично си имам боли в ставите и костите , не мога да си намеря място да заспя нито наляво нито надясно а за по гръб ако легна само за да почина за 2-3 минути и започвам да се задушавам веднага. Sad
За киселините не ми се говори просто.За трудното дишане и притисната диафрагма...Много ми е ох в момента.Дано да ми мине всичко после.Сигурно е невероятно усещането като престанеш да си слон! newsm53

# 46
  • Мнения: 77
Да чукна на дърво (и дано така да е и при следващо) нямах оплаквания. Последната седмица не можех да заспивам вечер и това направо ме шаштиса. А и чувството, че не ми достига въздуха - направо излизах да спя на терасата  Laughing

# 47
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Най-неприятно ми беше качването по стълбите. Живеехме на 6-я етаж без асансьор Sad. Съчуствах на хората с наднормено тегло как преодоляват подобни трудности. Качих за цялата бременност към 14кг.

# 48
  • Мнения: 2 631
Вече  ни предстоят последните напъни от бременността. Малко, ама за сметка на това пък гадничко....  Twisted Evil
Естествено, че знам за пречещото шкимбе, умората и т.н.
Но ми се иска да знам кое от тези хубавинки води първенството по гадост newsm78
Единствените ми неудобства от цялата бременност  бяха - киселините в 8-я месец и това, че в 9-я вече не можех за си връзвам връзките сама Wink

и аз така  Party

# 49
  • Мнения: 22 935
Само първите 3 м се чувствах зле/гадеше ми се/Оттам-нататък бременността ми беше супер,даже не ми се раждаше. Grinning

# 50
  • Мнения: 7 474
Най ме тормозеше не спането през нощта и пишкането през 5 мин.   Crossing Arms

# 51
  • Мнения: 600
най-гадно ми беше, когато бебето явно започна да се смъква и като ходех имах чуството, че наднича отдолу. докторът ми умря от смях като му се оплаках. каза ми 'споко, щом не свирка с уста, всичко е под контрол'.

# 52
  • Мнения: 7 474
най-гадно ми беше, когато бебето явно започна да се смъква и като ходех имах чуството, че наднича отдолу. докторът ми умря от смях като му се оплаках. каза ми 'споко, щом не свирка с уста, всичко е под контрол'.

 smile3532  Щом не ти е подало ръка е добре!  Joy

# 53
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Гаденето

# 54
  • Мнения: 698
Килограмите. Мразя да съм повече от 50.  Close

# 55
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Аз още не съм родила, но в скоро време и това ще стане... Praynig
Кое ми тежи в момента:
от време на време болки ниско долу, втвърдяване на корема, схващане и болки в кръста и краката, трудно уриниране нощем /защото не мога да се събудя навреме/, трудно ставане от леглото или стола и т.н.
Но важното е всичко да е наред с бебока и с маминката му- другото се забравя! Praynig

# 56
  • Мнения: 27 524
Нищо, имах много лека бременност  Hug

# 57
  • Мнения: 2 381
Киселините в начална бременност; бях доста поспалива и едва изкарвах края на работния ден;имах зацапване в 10 г.с.;но най-най-гадното беше Гинипрал-а или по-точно страничните му ефекти Sick
Но си заслужава Wink

# 58
  • Мнения: 6 618
гаденето Cry

# 59
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Имах лека бременност, но последния месец се засили схващането на краката ми. Нощно време се убивах да ритам мъжа си  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт