кое ви беше най-гадно?

  • 3 717
  • 112
  •   1
Отговори
# 90
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Отеклите крака са класика  Mr. Green

и аз щях да напиша това. не само краката-цялата бях отекла  Sick беше ужасно, но пък резулата си заслужава  Peace

# 91
  • Мнения: 1 040
Определено киселините най ме мъчеха последния месец SickА и корема ми понатежа към края и пуфтях като локомотив Mr. Green

# 92
  • Мнения: 193
С изключение на първия и последния месец от бремеността ми се чувствах прекрасно - пръщях от енергия и щастие. През първия зспивах права, а последния ме беше хванало шубето от предстоящото раждане.

# 93
  • Мнения: 657
Цитат
Как можах да пропусна и ставането сутрин от спалнята... със засилка и таркаляне, и поне два- три неуспешни опита..
smile3501 smile3501 smile3501
Колко ми е познато. Таткото помагаше понякога да ме изтика от там ама не всеки път беше до мен  Wink. Накрая всичко ми тежеше, качих 30кг и нали се сещатате, че не за връзки ами за обикновенни обувки неможеше да се сгъна  Embarassed
Peace

# 94
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
КИСЕЛИНИ, КИСЕЛИНИ И ПАК КИСЕЛИНИ Rage tantrum Banghead Последните 2 месеца съм спала седнала, подпряна с възглавници отвсякъде. Вечер не смеех да хапна почти нищо, наливах се с прясно мляко, за да залъжа глада ooooh! Иначе другите "класики" ги пропуснах - не ми се е гадило, не са ми се подували краката, дори и корема не ми тежеше кой знае колко, че даже и обувките си обувах сама, ама седнала Mr. Green Ааааа, пропуснах запека първия триместър Sick

# 95
  • Мнения: 5 183
до 7-8 месец бременността ми беше песен, но към края бях като болна - киселини, отекли крака, тежест, болки отдолу, разсеяност, изпусках вси4ко, което хвана, не можех сама да си обуя обувките /без обувалка с дъъъъълга дръжка/ ... накрая имах и ужасно главоболие. Оказа се 4е е имало проблем наистина - прееклампсия, последвана от предизвикано раждане седмица преди термина.

# 96
  • Мнения: 590
Връзването на обувките.Нищо друго.

# 97
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Киселините и това, че постоянно ми се пишкаше към края.
Като родих, това бяха първите две неща, които забелязах, че ги няма и изпитах огромно облекчение.

А проблемът с обувките го бях решила лесно - носех чехли, но сезонът ми позволяваше  Sunglasses

# 98
  • Петрич
  • Мнения: 321
Киселините бяха най-ужасни Sick.От началото на бременността до края си имах киселини.Появяваха се дори само от вода.Към края на бременността не можех да си движа десния крак и имах албумин,в резултат на което се бях издула навсякъде.

# 99
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ставането до тоалетна по 5 пъти на нощ, трудното обръщане и ставане от леглото, последния месец не можех да стоя седнала на маса в заведение повече от 25мин. защото ми беше некомфортно с този голям корем, краката ми отичаха и ме боляха ужасно, абе има и още ама айде да не те отчайвам повече  Rolling Eyes

# 100
  • Мнения: 1 559
  Контракциите - страх ме беше дали ще успея да износя беб (той пък не искаше да излиза и преносих)
  Иначе бях много щастлива,че съм бременна и като ме сриташе дребното, забравях и за отеклите крака, и за постоянното тичане до тоалетната, и за ниското кръвно Grinning

# 101
  • София
  • Мнения: 2 435
Непрекъснатото гадене и повръщане. Един път даже не устисках мъжа ми да спре и повърнах в колата. Embarassed

# 102
  • Мнения: 86
Определено КОНТРАКЦИИТЕ..няма такава болкаа просто-Но всъщност аз родих доста трудно.Много се измъчих CryНо си заслужаваше  Hug





02.05.2006-50см. 3250кг.
07.05.2006-51 см. 3065 кг.
22.05.2006-54 см. 3900 кг.
02.06.2006-55 см. 4400 кг.

# 103
Най-гадни са контракциите.Не съм предполагала, че съществува такава болка.Имах чувството, че ще умра.В началото бях много смела, но когато бебето заседна, изпаднах в паника.Помислих, че ще умре в мен.Мисля, че като имам второ дете, ще съм по подготвена - но знае ли  човек.И въпреки всичко болката си заслужава, защото да имаш дете е нещо, което не мога да опиша с думи.Който не го е изпитал, не знае за какво става въпрос.

# 104
  • Мнения: 217
Първо беше много горещо тогава аз родих август Rage
Големия ми корем ,който ми тежеше
много ме боляха краката Sad

Общи условия

Активация на акаунт