Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №64

  • 66 316
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 541
Не го крий, не го крий Simple Smile Всеки чете през неговите си очи, пък и аз казах, че не се придържам към точността.
Не знам как ще ги преживея тези двамата, очаквах да ми бъде по-лесно, но нещо изобщо не ми се получава.
И въпреки щастливия финал, не се чувствам удовлетворена. Вярно, казвах че предпочитам сладникав край вместо трупове и смърт, но нямах предвид чак да ми се вгорчи от сладко.

Алексче Hug + 100 Peace Същите емоции ме вълнуват. Как може такава екранна двойка, вместо да направят нещо грандиозно с тях, да я "смаляват" от серия на серия. Ако не беше талантът на Бирдже и Ибо и невероятната им спойка като екранни партньори, цялото щеше да е една невероятна боза ooooh!



Предложението за брак - 1/32 серия


и още: https://vk.com/video51871368_456239089

 

Последна редакция: чт, 31 май 2018, 10:48 от lia-martin

# 46
  • Мнения: 251
Мили дами,
заминавам на тиймбилдинг в Гърция. Демек това ми е извинителната бележка, че няма да ме има до понеделник.  Пишете лютфен! Аз ще нося в сърцето си черно-бялта любов под гръцкото слънце и ще се усмихвам на всички малки, мили сцени, караници, подръпвания, мъжки сълзи, потрепване на рамото, игра на лицевия нерв, запечатали се в съзнанието ми.

До понеделник, обичам Ви!

# 47
  • Мнения: 9 541
Луиза Hug, весело прекарване в гръцко Heart Eyes

За из път:


+ 1 брой Ферхат:

# 48
  • Мнения: 9 388
Сега ще ви разстроя още повече. Интервю с първите сценаристки, които казват тук, че много неща от тяхната история останали неразказани. Имали много неща да разкажат, планирали финал на първи сезон на 39 епизод. Феновете искат историята в книга, сценаристките днес научили за това, не са имали такива планове. Възможно е в бъдеще да се срещнат отново с тази история феновете, защото темата за затворил се в себе си черен човек, в чийто живот влиза нещо е бяло, е много дълбока, сладка тема. Историята за любовта, която ни връща дори от смъртта, е нещо, което дава надежда, затова сюжетът беше много ценен - казват сценаристките.

https://twitter.com/matmazelbubu/status/1001929196598448128

Джулс, ако има нещо важно, или нещо, което не съм разбрала правилно, моля те, допълни ме. Сега вече наистина съжалявам, че не видяхме историята на двете сценаристки Сема и Ейлем. И в шоуто на Беяз гледах Бирдже тази сутрин (старо предаване) и между думите й се чете, че тя има проблем с образите на героите. Казва, че продуцентите са усетили желанието на феновете да има повече сцени с Ферхат и Аслъ и са пишели епизодите с тази нагласа. (Което не е лошо, но е важно какво се пише и страничните истории как влияят на историята на главните герои - мой коментар в скоби.) Аз до финала можех да приема историята, но финалът да ми сведе цялата драма на тази любов до свещи и маргаритки, да забравят, че Аслъ щеше да бъде убита от близък човек, да превърнат Ферхат в романтичен герой, а не в мъж, раздиран от страдание все пак, но намерил утеха в любовта - ами след финала съжалявам за Сема и Ейлем.







Луиза, миличка, приятно прекарване в гръцко и от мен.  Hug Черно-бялата любов в сърцето е чудесен спътник.

# 49
  • Мнения: 9 388
https://twitter.com/matmazelbubu/status/1001928483356987392
Една от причините да напуснат сериала е защото в никакъв случай не са искали да покажат силна и горда жена като Аслъ да се влюбва в лош мъж, който проявява насилие. Първо е трябвало да излекува раните му, да види истинското му лице и характер и чак тогава да се влюби в него.

Много съм любопитна как щяха да разкрият това. Предполагам, че за целта образът на Ферхат трябваше да покаже още повече дълбини на черното, защото още с тяхното напускане беше ясно, че под черното се крие бяло. Нейсе! Никога няма да разберем, а ако разберем техния прочит на черно-бяла любов, сигурно няма да е въплътен от Бирдже и Ибрахим.  Cry Cry Cry

# 50
  • Мнения: 9 541
Дани Hug, много благодаря, че сподели! bouquet Аз си мисля, че точно силно написаните от Сема и Ейлем начални серии и чудесната игра на Ибо и Бирдже ни задържаха пред екрана през цялото време, с надеждата, че емоциите ще се повторят! smile3515
Така и няма да разберем какво се случи, щото всичките смени и рокади да настъпят в ЧБЛ. Кой се намеси? Пари ли играха? Омраза ли? Към кого? newsm78
Лично аз с удоволствие бих изчела книга с първоначалния сценарий! Peace Ще си представям героите в лицето на Ибо и Бирдже и ще чета Simple Smile

Отново прекрасни гифчета на Пети Hug! Heart Eyes



# 51
  • София
  • Мнения: 1 261
Изобщо не ме разстройваш, Дани, аз направо се ядосах. Какво означава "имали много неща да разкажат" и "планирали 39 епизода"? Ами да си бяха останали по местата и да ги бяха разказали тези неща, да бяха доразвили историята за любовта след като "сюжетът беше много ценен". Не ги разбирам. И книга не искам. Ако ще ме срещат с историята да ме срещат с Аслъ и Ферхат Аслан. Допуснаха да се опорочи първоначалната им идея с разни недомислици, сега пък и сол в раната сипват. Ами сърдя им се и смятам че е с основание.

# 52
  • Мнения: 251
Преди да изчезна, да кажа, че имам идея за доразвиване на историята. Нали така и не се появи щерката на Шахин?
Еми да се появи Simple Smile!

Хайде чао отново!

# 53
  • Мнения: 9 541
Всъщност двете сценаристки, ако поискат, биха могли да направят нов сериал с АсФер, базирайки се на показаното, нещо като ретроспекция с акцентиране на всички пропуснати събития, персонажи и т.н. newsm78 Но много не си вярвам на предложението Joy Joy Joy

# 54
  • София
  • Мнения: 1 261
Всъщност двете сценаристки, ако поискат, биха могли да направят нов сериал с АсФер, базирайки се на показаното, нещо като ретроспекция с акцентиране на всички пропуснати събития, персонажи и т.н. newsm78 Но много не си вярвам на предложението Joy Joy Joy



Тогава да пожелават и да сменят и канала по който да се излъчва. Много ме измъчва това, че не се разкри истината за Йозге, защото за мен тя е една - не е биологична дъщеря на Ферхат. Ако пък е, значи турския СЕМ не толерира показвано насилие, но пък няма нищо против кръвосмешението (което си е отвратително Imp).
Ще ме простите, но на кого съпругът щеше да става милионер? Има ли развитие по въпроса Stuck Out Tongue

# 55
  • Мнения: 4 706
Изобщо не ме разстройваш, Дани, аз направо се ядосах. Какво означава "имали много неща да разкажат" и "планирали 39 епизода"? Ами да си бяха останали по местата и да ги бяха разказали тези неща, да бяха доразвили историята за любовта след като "сюжетът беше много ценен". Не ги разбирам. И книга не искам. Ако ще ме срещат с историята да ме срещат с Аслъ и Ферхат Аслан. Допуснаха да се опорочи първоначалната им идея с разни недомислици, сега пък и сол в раната сипват. Ами сърдя им се и смятам че е с основание.
+1!
Точно, да се бяха борили, да бяха показали това, което искат. А те си тръгнаха при първата реакция на тълпата.
Като имаш толкова идеи и си вярваш ги отстояваш стоически. А сега идват да кажат това, защо? Точно да сипват сол в раната.
Няма я Устура да ми ги оближе Cry

# 56
  • Мнения: 9 541
Алексче Hug, на Поли Hug мъжа го чакаме да стане милионер Simple Smile Нея днес затова я няма, сигурно заработват милионите Heart Eyes Joy Joy Joy Joy

А как започна всичко: Peace

# 57
  • Мнения: 9 388
Прави сте, момичета, сипват сол в раната двете девойки. Единственото им оправдание да оставят проекта ще бъде ако наистина не са могли да се споразумеят с Канала или продуцентите накъде да върви историята. Ако не са им дали възможност да развият своите идеи, а са искали от тях да слугуват на рейтинги и очаквания на фенове, които са нетърпеливи за любов, тогава имат право да напуснат - така или иначе тяхната версия на черно-бялата любов нямаше да може да види бял свят.

Спомням си как обсъждахме около пети епизод някъде, че не можем да очакваме Аслъ да се влюби във Ферхат, защото това ще е проява на стокхолмски синдром. Серената беше силен защитник на тази позиция. Тя още не виждаше нищо бяло в чудовището. Аз виждах бялото в чудовището и разбирах как Аслъ може да усети привличане към звяра. Беше вълнуващо тогава. И ако бяха задълбочили още повече пропастта между Ферхат и Аслъ щеше да бъде вълнуващо. Явно обаче всички са искали да дойде по-скоро време за любов, а Сема и Ейлем не са били готови да избелят Ферхат. От друга страна, много гласове се надигнаха против любовта на феновете към насилието, защото се влюбвахме вече в черния Ферхат - и всички на кръстопът явно какво да се прави с тази история. Хайде тогава да я смекчим, са си казали, може би. Не знам, нищо не знам, знам само, че докато рейтингите диктуват творческите изяви на творците, все ще се питаме какво би било ако сценаристите бяха разказали истинската си история и замисъл.

# 58
  • Мнения: 4 706
Но Дани, аз виждах прекрасни моменти между тях точно преди да напуснат тези двете.
Имаше целувка, имаше желание и напрежение между тях. Няма да описвам сега всички моменти, че съм на работа.
Но пренасянето на Аслъ от пода на леглото и репликата на Ферхат на сутринта "цялото легло мирише на теб и твоята пот " беше жестоко.  
Когато тя го превързваше, думите, погледите...
Да не говорим за любимия ми 6ти епизод!!!
Любовта не е само маргаритки по салфетки, а възходи и падения. Можеше да продължат да показват страст, интерес, опознаване, страх, бягане, връщане един към друг.
Можеха да се борят, ако трябва ще направят копродукция с друга страна, за да види бял свят проекта им.

# 59
  • Мнения: 9 388
Но Дани, аз виждах прекрасни моменти между тях точно преди да напуснат тези двете.
Имаше целувка, имаше желание и напрежение между тях. Няма да описвам сега всички моменти, че съм на работа.
Но пренасянето на Аслъ от пода на леглото и репликата на Ферхат на сутринта "цялото легло мирише на теб и твоята пот " беше жестоко.  
Когато тя го превързваше, думите, погледите...
Да не говорим за любимия ми 6ти епизод!!!
Любовта не е само маргаритки по салфетки, а възходи и падения. Можеше да продължат да показват страст, интерес, опознаване, страх, бягане, връщане един към друг.
Можеха да се борят, ако трябва ще направят копродукция с друга страна, за да види бял свят проекта им.

Peace
Абсолютно. Още в тези първи епизоди, когато той беше "насилникът" Ферхат, можеше да се види зараждането на една красива любов между силна и горда жена и един ранен човек, скрит под маската на насилник. Но явно го видяхме ти, аз, всички чувствителни и мислещи зрители, защото в техните медии скочиха срещу нас - как така обичаме насилник. Това не е история за типичен изверг и жена с променено съзнание, която се влюбва в животно, а история за наранен човек, за силна, но здравомислеща жена. Това беше приказката за красавицата и звяра, но някой реши, че звярът никога не може да стане принц, затова никой не бива да обиква звяра. Или по-скоро да направим звяра набързо бял, че да не дразним чувствителните сетива на тясноскроени хора.

Общи условия

Активация на акаунт