Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 2 181
Ооо Куме,жива си Mr. Green
Давай снимкииииии Laughing

# 181
  • София
  • Мнения: 1 511
Давай снимкитеее...
 smile3508

# 182
  • Мнения: 1 283
пРИвЕТ СЛАДУРКИ! Grinning

Звинявам се,че сложих парола на албумите,но не ми се искаше да ги гледат и сумати непознати,разглеждащи сайта! Rolling Eyes Всъщност не знам защо така разсъждавам.. Rolling Eyes

Паролата е Loli Laughing

Дорка,давай снимките,че още един ден ще ни има и после изчезваме на пътешествие и няма да ни има доста време! Grinning

Дорка,вярвам ти ,че е хубаво да си кума,аз два пъти съм била и голям купон беше. Grinning Втория път бях в 8-я месец бременна,но не спрях да се кълча да 4 часа сутринта,на 12 см. ток в Чирпан! Heart Eyes Всички се страхуваха да не родя на дансинга! Crazy

Айдее,мятай снимките! Hug

# 183
  • София
  • Мнения: 1 511
Дорка,давай снимките,че още един ден ще ни има и после изчезваме на пътешествие и няма да ни има доста време! Grinning

Дорка,вярвам ти ,че е хубаво да си кума,аз два пъти съм била и голям купон беше. Grinning Втория път бях в 8-я месец бременна,но не спрях да се кълча да 4 часа сутринта,на 12 см. ток в Чирпан! Heart Eyes Всички се страхуваха да не родя на дансинга! Crazy

Къде ще ходите? Имате ли маршрут или нещо набелязано? За колко дни...кажи ни нещо повече,де... Laughing

И кума си била в Чирпан?!  Thinking На твоята приятелка ли? Струва ми се,че е редно да си опресниш спомените и да ни погостуваш в Чирпан... Wink

# 184
  • Мнения: 1 403
Ей голям зор с тия снимки  newsm62 Имам само няколко, другите след седмица ще са готови  Crazy
http://if.fotovisia.com/r.php?f_id=597
парола: baby

# 185
  • София
  • Мнения: 2 181
Страхотна булка и кума  bouquet
Я дай повече инфо за легълцето Mr. Green.Да не би да имаше бонус към ресторанта апартаменти за младоженците и кумовете Laughing

# 186
  • Мнения: 651
Здравейте на сладките порастнали дечица и маметата! Надявам се че си изкарвате страхотно лято! Hug
 Нас никакви ни няма във форума,но се държим в течение за всички вас!!! Hug
 Ваканцията ни свърши и мама е отново на работа... Sick
 Вики беше много щастлив на "мойето" и мнооого започна да говори,чак вече се притеснявам какво приказваме пред него-всичко повтаря...естествено на най-неподходящи места и време... Grinning

 Ето един миг и от нас:



Прегръщаме ви силно! Hug Hug Hug

# 187
  • Мнения: 1 283
Здравейте момичета! Grinning

Метличке,добре дошла в малкия ни отбор,макар и за кратко! Hug Целувки на порасналия ти сладур и на теб! Heart Eyes Холи още не говори...тя преминава направо в действия! Crazy Laughing

Гвен,утре тръгваме на околоканадско пътешествийце! Grinning Там сме резервирали за една седмица,но имаме две познати семейства там,та ако ни хареса много може да поостанем за още една нощ! Party Пътя до там ще ни е към 3-4 дни,като вечерите няма да караме,а ще спим! Crazy
До сега не сме пътували на толкова далеч с децата(то има ли изобщо такива луди #Crazy)най-много на 350 км,но то не е нищо! Crazy ...в сравнение с това!
Който го е минавал обаче ни успокоява,че не е страшно,но все пак са нямали деца!

Да ни стискате палци и ако ми попадне нет от там,може да ви драсна мили дружки! Hug

Дорка,страхотна кума си...да не кажа по-страхотна и от булката! Heart Eyes

Аз изчезвам,милички и да не ме забравите,ей! Mr. Green До скоро и всичко най-най...  bouquet

# 188
  • Мнения: 1 403
Малее Лоли  ooooh! как ще издържите с де4урлигата в колата smile3555 толкова път незнам. Дано да си изкарате хубаво  Peace
Галка нямаше за кумувете  smile3518 само за младоженците. Но имаше един 4ас време до ресторанта и се ка4ихме да по4инем. Нямам търпение да станат другите снимки, сигурно ще са много хубави. Фотографа беше като някъв папарак  newsm62 Само гледа дали има нещо интересно и тър4и и снима тайно  ooooh!Кой знай в кви пози ме е снимал  Flushed

# 189
  • Мнения: 2 255
Здравейте момичета, реших преди да съм се разработила да ви проверя и да драсна 2 реда  Joy

Ей кумата де се затри никаква не се обаждаш, 5 дена чакам да разказваш  #Crazy Айде днес ако се прибера навреме  newsm78 да пийнем по едно   food010 и да разказваш цветно  Wink

Холи-Лоли, супер пътешествие, да си изкарате много весело, да се нарадваш на 2-те ти зверчета най-после в комплект и после те чакаме с "торба" впечатления  Peace Целуни снахата  Heart Eyes

Ние сме си по-старому иначе, мама работи  Shocked децата се гледат  hahaha поне 2-3 пъти в седмицата Криси взима малкия от ясла и го гледа по 2 часа докато се занеса  Rolling Eyes много ми е добро детенцето, чак незнам как да му се отблагодаря  Thinking
Сега мисля да му дам няколко дни "почивка", че снощи дигна 39 градуса Т и е беше един гумен горкичкия  Sad сигурно някой летен вирус го е докопал  newsm78
Ама дано днес да се пооправи   Hands Thumbsup

В събота ходихме на събор на едни приятели на селото  Joy Коко направо му  #Shocked очите да зяпа, много беше смешен  Grinning
После продължихме за Дупница при лелята и чичото на мъж ми  Joy ей цяла неделя това мойто хлапе полудя по двора  newsm68 къде е виждало то селска къща  smile3556 пълна с животни  hahaha Побърка се да обикаля и само вади зайчетата от клетките, дърпа им ушите  Shocked добре, че кротки та не го изгризаха  Party а кокошките направо се изпокриха от него  Mr. Green, че само ги гони. Те имат един ротвайлер около 70 кг (ама е добричък) първо бягаше, че го страх, после само го дебнеше да седне и се качва да го язди  #Crazy А що плодове обра от земята и изяде, как не се продриска незнам  newsm78
Ама аз го оставих да се налудее с кеф, само отвреме навреме му сменях екипа като съвсем се намокри и заприлича на цигане  hahaha
Вечерта като се прибрахме беше толко превъзбуден, че едва го сложих да спи и цяла нощ е бъбрил и се е мятал на сън  Smile
Явно дечко си иска повече емоции... не само на ясла и у дома  Naughty
Айде стига толко... утре пак ....ако стигна до форума  Blush

# 190
  • София
  • Мнения: 1 511
Вяра,
много добре сте се позабавлявали на село! Браво! Децата искат свобода и да са без контрол! В това се убедих за сетен път и аз миналата седмица,когато гостувахме на elina в едно чирпанско село!

Лоли,
дано Холи да не се изнерви много по пътя! После да разказваш преживяванията!
Лек път! Hug

яхнала метлата,
радвам се да ви видя!
По-честичко да пишеш!

# 191
  • София
  • Мнения: 1 511
dorka,
много хубави снимки! Grinning
Да не забравиш,че чакаме и другите Mr. Green

# 192
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
Здравейте,
аз не съм се разписвала скоро, ама все не стига време само чета.
Запланували сме да ходим на село за една две седмици с малката, ще я оставим с баба й и ще отидем на море за 3-4 дни сами, и после ще си мързелувам  още малко с нея на село.
Чакам да ми се обадят за яслата да приготвям изследванията и това е.
Поздрави на всички!

# 193
  • София
  • Мнения: 1 511
Здрасти,Таня!
Наистина скоро не си писала  Thinking
И аз повече чета,но и пиша по малко.
Събота и неделя ще сме в Чирпан.Може да ти звънна ако не си ангажирана и ако не ни засилят към някое село пак  Sunglasses Пане пък да се чуем,ако не се видим  Hug

# 194
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
Заминаваме тази ве4ер за село да оставим малката и баба и там, а ние от утре сме на море в Сарафово. Следващия път дано се засечем.

Общи условия

Активация на акаунт