Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 1 511
Лек път и слънчево време от нас!!!
  Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny

И на мен ми се ходи на море...с този апартамент не мога никъде да мръдна. Само пожелавам лек път и слънце, а аз... Tired
Дано поне към 15-ти да идем някъде и някой майстор да се смили над мен и да излезе в отпуск.

# 196
hodihme na more.Malkoto mi jab4e ve4e po4ernq.no za mama ,4e e finna ne znaq. no i az po4ernqh.  smile3532

# 197
  • София
  • Мнения: 1 511
hodihme na more.Malkoto mi jab4e ve4e po4ernq.no za mama ,4e e finna ne znaq. no i az po4ernqh.  smile3532

Нищо не разбрах  Thinking

# 198
  • Мнения: 2 255
hodihme na more.Malkoto mi jab4e ve4e po4ernq.no za mama ,4e e finna ne znaq. no i az po4ernqh.  smile3532

Нищо не разбрах  Thinking


 #Shocked  и аз май нещо не съм в час  newsm78

# 199
  • Мнения: 2 255
Как сте момичета в това скапано време  #Crazy
Вече започна да ми липсва жегата  Rolling Eyes определно ми е по-добре на 35 градуса отколкото тоя дъжд и кал  cry
На всичко отгоре онзи ден си купих рокля дето си искам цяло лято и сега не мога да си я облека да се изфукам, щото ще се "замръзя" с нея  no

Иначе май сме добре  Wink поне децата са здрави  thumbsup ... аз съм хремава и недоспала, а таткото ни буха като магаре и от нищо не спира  Cry дано да не разболеем и хлапетата, че ще се  #2gunfire

Коко горкичкия са в друга стая в яслата 2 групи сборно, че на тяхната стая правят ремонт  #Shocked и сутрин много плаче и се сърди, въобще не му харесва май промяната  Rolling Eyes добре, че поне техните учителки се прибраха една по една от отпуск, та поне си ги знае та го укротяват някак  Praynig
Тъкмо беше свикнал и влизаше сутрин сам и ми викаше даже "чао" и сега пък тоя ремонт ... аман вече ... все да има екшън  Joy
Айде чао засега и приятен макар и "мрачен" ден  Kissing Heart

# 200
  • София
  • Мнения: 1 511
Мами,никой не пише! Crossing Arms Така няма да се разберем ...  Mr. Green

Ние с Тано в понеделник заминаваме за Созопол за една седмица...надявам се съпругът ми да няма възможност да ни прибере навреме и да поостанем още  Sunglasses
Много се радвам,че ще отидем и ще сменим малко обстановката...пък после и за Варна ако ни огрее да постоим една седмица - ще е перфектно просто! newsm47

Какво стана с околоканадското пътешествие?!
Няма я пътешественичката да пише как е? Thinking На 2 август тръгнаха...време е вече да се прибират... newsm78

# 201
  • София
  • Мнения: 2 181
Здравейте,мацки Laughing
Ние се преместихме.Отначало въобще не беше готово,а строителна площадка.Сега вече започва да придобива вид нормален за живеене.Щом вече и нета пуснахме Wink
Водих Стела на невролог и правихме ЕЕГ-няма увреждания на мозъка.Направихме и снимки и ще ходим на контролен преглед при хирурга,но не се знае кога ще има време за нас.
Поздрави и целувки от нас Heart Eyes

# 202
  • Мнения: 2 255
Здравейте,мацки Laughing
Ние се преместихме.Отначало въобще не беше готово,а строителна площадка.Сега вече започва да придобива вид нормален за живеене.Щом вече и нета пуснахме Wink
Водих Стела на невролог и правихме ЕЕГ-няма увреждания на мозъка.Направихме и снимки и ще ходим на контролен преглед при хирурга,но не се знае кога ще има време за нас.
Поздрави и целувки от нас Heart Eyes
Галя, честито успешно преместване  Peace сега в кой край на Сф сте ?
Много се радвам на добрите новини за малката героиня  thumbsup дано вече всичко е ОК и да останат в миналото всичките ви притеснения  Praynig

# 203
  • Мнения: 2 255
Ние в къщи сме  Shocked
Коко във вторник ни домъкна от яслата гаден летен вирус с повръщане и разтройство  Rolling Eyes Цяла нощ се съдра да драйфа като гейзер, оплю цялата къща  Mr. Green Накрая след 3 свещички в дупето към 4 ч. спря и заспа, а на сутринта "изненада" дрискане   Joy
Мани-мани ужас и за капак всички го изкарахме наред  #Crazy а него още не мога да оправя  Cry
Тъкмо го бях позакрепила и в четвъртък го гледа свеки и му дала да яде каквото си поискал  newsm78 щото бил добре и цял ден не бил акал  Rolling Eyes и през нощта се почна наново та досега нема спирка  #Shocked
И нали е много дебел горкия съвсем светна вече  Wink
Сега след всичко дето изпи, последната ми надежда е в чая от нар, ако и той не го запече незнам вече  Praynig
Айде чао засега, че пак трябва да му мия задничето  #Silly

# 204
  • София
  • Мнения: 2 181
Вяра,много гадно това с вируса.Да се оправяте по-бързо,че в пак започнаха жегите.
Ние сега сме в Изток,много се радвам,че се събираме много майки с деца в градинките и си бъбрим и децата си играят.В центъра обикалях сама като бездомен пес Mr. Green.Винаги има по някой познат.Също така сме комшии с братчеда на Стела и много си играят.С етърва ми си помагаме в нужда и ей такива..........а бе хубаво е да си сред познати хора Laughing

# 205
  • София
  • Мнения: 1 511
Галя,
честит ви нов дом!!!
Много се радвам,че Стела е добре. Hug

Вяра,
твоето зверче много боледува. Thinking Сега и дрискане...горкият  Sad
Дай му нещо да го подсилиш...пчелно млечице или нещо такова!  Heart Eyes

# 206
  • Мнения: 2 255
Вяра,
твоето зверче много боледува. Thinking Сега и дрискане...горкият  Sad
Дай му нещо да го подсилиш...пчелно млечице или нещо такова!  Heart Eyes
Абе нещо се скапа горкичкия  Rolling Eyes ама какво да се прави току лепне нещо в яслата  #Crazy надявам се поне, че ще си поизгради имунитет покрай тези по-леки "болежки", че като дойде есента с "истинските" вируси  #Shocked ужас
Сега съм забъркала един буркан пресен мед с една доза пчелно млечице вътре (по съвет на педито и на един стар медар също  newsm78) и щом му мине коремчето на звяра почвам да му бутам по 1 лъж. сутрин  Praynig дано да има добър ефект  Peace

# 207
  • София
  • Мнения: 1 511
Дано! Hug
Аз купувам на Тано пчелно млечице под формата на малки хапчета от аптеката и той много ги харесва.
Дано наистина да си изгради имунитет.Знам,че и мен ме чакат тези дрисъци и сополи...няма измъкване. ooooh!

# 208
  • Мнения: 8
Здравейте на всички!
Често преглеждам форумите, но досега не съм писала. Жалко, но все не ми достига време-нищо ново нали! А сега реших да поискам съвет от Вас по някои проблеми които напоследък не ме оставят намира. Всъщност аз все още не съм се върнала на работа. Пазят ми мястото за сега без проблеми но, скоро малката става на 2 г. и проблемите са на прага. Не ни приеха в детската ясла. Баби, гледачки - ясно, но някой знае ли до кога мога да остана в неплатен отпуск. Нещо ми се върти в главата 6месеца неплатен. и чули ли сте за варианта за заплащане на неизползваните отпуски при връщане на работа?

# 209
  • Мнения: 2 255
6 мес. неплатен отпуск на майката до навършване на 6 или 8 год.  newsm78 на хлапето може и на части да се ползват със съгласие на работодателя  Rolling Eyes
Иначе за заплащането на отпуските си зависи от фирмата, на поювечето места май не ги плащат, а предлагат да си ги използваш  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт