Отговори
# 225
  • Мнения: 3 537
Ейййй, здравейте най-накрая и от нас Grinning
Аз се позатрих по фланговете доста време,защото нямахме интернет,но от вчера вече имаме...знаете ли направо е ужастно без нет Cry ама сега вече ще си наваксам, забравила съм и как се пише на клавиатурата Mr. Green
Иначе сме добре, Жорко беше един месец при майка ми и баща ми, аз също ходих със една приятелка да се печем и доста почернях Wink
Миналата седмица пък ходихме и при свеки на Плевен за 10 дена и така....
От понеделник ще почваме с изследванията за яслата,че от 14 септември тръгва господина и така....рождения ден ще си го празнуваме по семейно му Grinning
Отказва ми вече от близо 2 месеца всякакви супи и манджи, много малко яде,вече нямаме и режим на хранене,яде само малко препечени филийки,хлебче,домат ,краставица и кренвирши,основно това и то яде като мишка, пие по 1 литър на ден натурален сок Витаминка...и така
Двата най-последни кътника излезнаха вече,предполагам,че за това не иска да яде много и остават и другите два да изкарат и готово ,преключваме със всички зъбки Grinning
Ииии, да се похваля вече сме без памперс от месец някъде,пикаме и акаме в гърнето,само през ноща е с памперс.Още не си казва ,а директно си сяда и си върши работата, е прави ми понякога локвичка на килима или навън, но много рядко, но пак бързо напреднахме с гърнето,понякога сяда да пика без да си свали гащите Mr. Green Grinning
Ето нови снимки:
http://img97.imageshack.us/my.php?image=s4013639ui0.jpg
http://img175.imageshack.us/my.php?image=s4013598ul3.jpg
http://img154.imageshack.us/my.php?image=s4013608ha3.jpg
http://img97.imageshack.us/my.php?image=s4013738lh2.jpg
http://img175.imageshack.us/my.php?image=s4013721df7.jpg
Като имам време ще кача повече снимки и ще ги пусна,че сега нещо ме хвана нервата много бавно ги качва ,мисли 100 часа Sick Wink
Това е за сега,айде поздрави и целувки! Wink  bouquet

# 226
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Мими ,
Бобо от март месец е на този режим на хранене - без доматите и краставиците  Sad
Яде още сирене,кашкавал .  И то от всичко яде като врабец. От около месец баба му го прилъгва на обяд да хапва супа като я пие от чаша - все е нещо

И кремчета му правя с мляко,яйце и масло ,ама тях ги яде понякога. И така. Вече нямам сили да се ядосвам, а да го карам да яде насила ми се струва безсмислено.

С гърнето засега никакъв напредък. Сутрин преди да тръгна на работа  и вечер кат осе приберем, махам памперса и той по 100 пъти казва Пиш,пиш ,50 от тях сяда за 1 минута на гърнето, накрая се изпикава на килима и почва да плаче. Не знам какво да го правя. Няма да го форсирам, ще си караме така , пък то детето ще со покаже, надявам се Simple Smile

Последна редакция: чт, 24 авг 2006, 12:16 от flavi

# 227
  • София
  • Мнения: 2 181
Здравейте,
бяхме оня ден на лекар.Само сополи са за сега,дано с това да се разминем.
Покрай болестите съм забравила да се похваля,че резервирах детско заведение за РД.Много ми хареса,дано децата да се забавляват.

Добре дошла на Холи-Лоли.

Стела не яде от началото на месеца,защото кухнята е почивка.Надявам се като почнем пак септември да прояде,още повече че ще сме на друга кухня.
Ние живот и здраве в събота ще ходим да вземем майка ми от село и после трите ще постоим в Ловеч.Много си го обичам този град и с нетърпение чакам да си отидем.

Поздрави и целувки

# 228
  • Мнения: 1 403
Здравейте и от нас  Hug Да се похвалим,4е от няколко дни сме без памперс newsm44 Само в4ера се напишка на вън един път  Grinning От понеделник сме на ясла, ще я пратя без памперс, та да видим  Crazy
Добре дошла Лоли   недей се покрива ами разправяй с подробности  smile3521
Галка къде си резервирала за рожденния  ден?

# 229
  • София
  • Мнения: 1 511
Здравейте и от нас  Hug Да се похвалим,4е от няколко дни сме без памперс newsm44

И Тано е без памперс от 1 месец,но файда няма!  Confused
Понякога казва,че му се пишка,но в повечето случай си трае. Да не казвам,че целият апартамент е опикан и осран (без извинение) Crazy.
Трябва да го дебна като империалист,за да не направи работата в гащите.
Надявам се до края на лятото да има ефект от упражнението  Thinking
Не аз до го гоня и подканям,а сам да казва...това е целта!

# 230
  • София
  • Мнения: 2 181
Галка къде си резервирала за рожденния  ден?

В Слон-балон в Гео Милев

# 231
  • Мнения: 1 403
Това на зала "Фестивална" ли  newsm78 Колко ще ти излезе горе - доло, 4е и аз се 4уда къде? Мисля или в Слон-балон или в Патетата или пак в Мики Маус. От Мики Маус поне съм си доволна, ама мислех нещо по разли4но. В това Слон Балон не съм ходила, незнам как е?

# 232
  • София
  • Мнения: 2 181
Ми имат сайт,пише всичко.http://www.slonbalon.com/
И това е проверено и аз като ходих разгледах и много ми хареса-има пързалка с топки и много играчки,новичко и чистичко.

# 233
  • Мнения: 1 283
Привет,мацки! Hug

Оле,не остава време да седна,бе..ужас! Crazy

От колко дни сме се прибрали и не мога да се оправя и да влезна в час! Crazy

Холи ,милата тръгна на градинка,но си плачка доста и мен ми е мъка! Sad

Пътуването беше супер! Grinning
Ходихме на почивка в западната част на Канада(ние сме на Изток)на повече от 4000 км. Grinning Много се притеснявах как ще издържат децата,но всичко мина добре,спирахме честичко и взехме това разстояние за 3 дни с 2 нощувки!
Бяхме в Калгари за 10 дни и 6 дни път! Mr. Green 3 дни бяхме на палатка с две семейства и се забавлявахме,като изключим,че вечер ставаше доста хладничко!
Първата вечер като пристигнахме по потници и къси панталони,термометъра отсече 6 градуса! ooooh!
Хубаво беше,но свърши! Tired

Сега Ерик тръгва в 1-ви клас след няколко дни и не ми се мисли.Вечер гледа тв до 2 ч. и спи до 1 на другия ден! ooooh!

И аз тръгвам на училище,а и по-добре малко да разнообразя,че зимата си е скука!

Вие как сте?Дано не е имало произшествия и болести докато ни няма!Целувки на всички,а снимките по-натам,че още не съм качила в нета! Hug

# 234
  • Мнения: 1 403
Ей,  Холи добре сте си изкарали. Мен ме е шубе, на толкова много път Crazy Чакаме снимков материал  thumbsup

# 235
  • Мнения: 2 255
Здравейте мацки   bouquet
Ле-ле как сте се разписали да не повярва просто човек  Rolling Eyes
Радвам се, че всички сте на линия и сте добре  Peace
Мими, добре "появили сте"   Joy Жорко много пораснал, на ръст незнам, че и той е манекен като моя синковец, ама муцунката му вече на голямо момченце  bowuu И въобще не се надявай, че сте свършили със зъбите  Joy на Калоян вече му излезе и 17-тия (демек 5-ти кътник), а като гледам как си рови в устата... май и от другата страна е тръгнал  #Crazy
Иначе се храни за двама миличкия, само ходи и вика ам-ам...  Joy сутрин щом стане и се почва ам... та ам ... хапва си и после в яслата пак закусва  Wink Вечер като го взема и се почва наново .... и накрая вечеря наред с всички у дома  hahaha Поне да му личеше, че толко яде  Shocked
А за рождения ден още не съм мислила ама изобщо, че ми се вижда далеч, ама то ей сега ще се търколи месеца май  newsm78
А за памперса какво да кажа  newsm78 думи нямам ... в яслата ходи на гърне без проблем и редовно ми го връщат със сутрешния памперс, а у дома бяга от гърнето като дявол от тамян  #Shocked  и щом си свали памперса, хуква по гол задник и пикие наред, а баща му изпада в ужас и само крещи  #Silly
Но няма кога да се занимавам, нали съм на работа цял ден, а вечер кое по напред.... така, че май ще я караме така,  докато започне да си казва преди да свърши работа, а не постфактум като сега  Joy

# 236
  • Мнения: 1 283
Привет,мами! Hug

Вярка,още ли зъби,бе?Малее..аз си мислех,че няма повече! ooooh!
Холи вдига Т от вчера,но нищо й няма-нито кашля,нито нищо,но вечер започва да пари! Tired...дали не е от зъби? newsm78

Аз най-накрая качих малко снимки от пътуването.Ето.

Целувки на всички от нас! Heart Eyes

Мимис,много е пораснал сладура! Heart Eyes

Гвен,къде забегна пак? Rolling Eyes

# 237
  • София
  • Мнения: 1 511
Гвен,къде забегна пак? Rolling Eyes

Ооо,тук съм!
Тази седмица съпругът ми няма да си идва и аз съм тъжна пред компютъра.
Сега малко ще се разходим тук до една местност "Добра вода" да си направим пикник,че е  много скучно вкъщи  Tired

Много са ви хубави снимките! smile3501
Добре сте се позабавлявали...само тези километри малко ме плашат.

# 238
  • София
  • Мнения: 1 511
Забравих да кажа,че много красиви места си снимала...на моменти ми секва дъха. Party

# 239
  • Мнения: 1 403
Здравейте и от нас, бързам да се похваля  smile3521 Вече сме без памперс, даже и на обед спим без памперс. От днес ще я пробвам и ве4ер та да видим, е сигурно ще се напишка дове4ера ама то неможе от един път. Ина4е много бързо свикна, ве4е цяла седмица е без памперс и два пъти се е напишкала, и то първите дни беше тва. Много се кефя  newsm44
От утре и ясла , та да видим как ще я приеме  newsm78
Лоли много са ви хубави снимките Hug

Общи условия

Активация на акаунт