Отговори
# 45
  • Мнения: 1 283
Добре дошли на Галя и Стелка! Hug Радвам се,че сте добре!  bouquet

# 46
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Чудесно е,че сте си в къщи ,Галя и Стелка !!!! Hug Hug

Бързо възстановяване и на двете   bouquet

# 47
  • Мнения: 2 255
Браво на героинята на тумбата!  newsm44 Добре завърнала се у дома и бързо да се възстановява  thumbsup и да почва да лудее  Joy
А мама да си отдъхне най-сетне и да помисли малко и за себе си (ако може  newsm78 )
Вече искаме от вас само хубави, весели и усмихнати новини, че ей го иде лято (не, че си личи навън, ама... hahaha) и купона чака  Wink

# 48
  • Мнения: 1 283
Ехооо,къде се затрихте, бре другарки? Crazy Сигурно ви е хубаво времето и сте по разходки,а? newsm78
Айде лека седмица на всички и се включвайте,ей! Hug Ааа ма-ха! Crossing Arms

# 49
  • Мнения: 2 255
Какво ти хубаво време... съдра се да вали  Sad аман вече ...  #Crazy дано да спира, че какво море ще караме ... незнам  newsm78
Иначе аз съм тука ... амам никой не пише и аз си трая  Joy

Как е снахата... слуша ли  Wink

# 50
  • София
  • Мнения: 2 181
Ох,егати и времето.Ние си кротуваме в къщи.Мама ми е на гости уж да ми помага,но по-скоро гледам и нея Mr. Green
Стела е добре.Този път е малко по-малко стресирана.Много плаче нощем,но то и зъби избиват.
утре сме на преглед,май и превръзката ще и махат.

# 51
  • Мнения: 1 283
Малее и тук е гадно времето,аман! Close Таман извадихме чехлите и късите ръкави и хоп,пак сме на якета! Crazy поне не вали днес,та ще поизлезнем. Flutter Но е стуууд! Rolling Eyes Аз сготвих и преспах Холи и сега сядам малко да ви видя! Wink

Свате,слуша тя с двете уши! Crazy Научила се е да пищи и цял ден ни го показва! ooooh! А вие как сте? Heart Eyes

Галка,радвам се,че е добре сладурката.Дано не ви се налага повече да ходите при чичо доктор! Hug

Направо не знам какво да ви пиша! newsm78  ...трябва да ходя да се боядисвам,че от 2 седмици съм си взела боя и така си чака в шкафа! Tired Айде чао ви мацки и цунки на всички! Hug

# 52
  • Мнения: 2 255
Галя, дано бързо забрави малката тези премеждия, да се успокои детенце  Wink и да се усмихнете и двете, а на доктора да му кажете  wavey
И на Коко му излизат вторите кътници вече и само си пъха ръцете в устата .. ама толко навътре, че чак му се сгажда  hahaha

HOLY и зетя ти е станал голямо цвъркало  #Crazy особено като иска нещо и не му минава номера такива децибели вади  #Shocked че лошо ни става  Joy А за слушане  no ни чува, ни вижда... прави си каквото му е кеф и само писка или се дере от рев  newsm78  И всичко е НЕ  Thinking Дано да е период и да минава  Praynig

# 53
# 54
  • Мнения: 2 255
Ей момичета, къде се затрихте всичките....  newsm78 влизам, излизам... все ви няма... уж не става за разходки много  Thinking, а пък липса ви хвана  Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 1 283
Привет,мацки! Grinning

Няма много време за форума,даже хич! Confused

Тия дни имах да оправям разни документации и търчах по инстанции насам-натам и висях по опашки следобедите. Crazy
Освен това имаме проблем с детската градинка на Холи,ще се мести в друг град и трябва да й търсим нова,та това ми предстои,да обикалям по градинки. Tired

На всичкото отгоре от петък ми почват изпитите в училище и другата седмица имам още няколко! ooooh! Та така,де...нямам време да се огледам,а къщата съм я оставила на самотек. Crazy

Цунки на всички от нас и ще пиша скоро,когато съм по-свободна! Hug Чаоооооооо!  bouquet

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Здравейте,
туак сме ама нищо интересно няма покраи нас.
Малката  спи неспокойно, за неяденето свикнах, когато си поиска и каквото си поиска, най - и харесва "тол"- таратор.
Аз съм с червено гърло, Ники само със сополи. Снощи е спала  при нас, голям рев беше и тъкмо се успокои и заспа и аз се приготвих за лягане и тя почна пак и я взех на спалнята. От зъби ли е какво е незнам.
Тука валя до  преди малко дано не вали повече за днес.
Приятен ден

# 57
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
И аз съм си тука, хвърлям по едно око, но няма нищо ново за писане.
Бориската нищо не иска да яде Twisted Evil Twisted Evil ,тръшка се по земята като не му е на кеф нещо и така Close

Да похваля каката - класира се на 3 място на националната олимпиада по английски на училища Европа Simple Smile
Тя общо взето почти всяка година успява да се класира, има и едно 1 място.
Та по този повод в неделя ще сме в СофияЛенд  на награждаване (ако не ми мине някоя котка път и аз смятам да се поразвея до и из София Simple Smile  )
Борисчо мисля да го пласирам на баба му, няма смисъл да го рамахвам на 200 км и обратно

# 58
  • Мнения: 2 255
Ееее, здравейте ... има.. няма новини драсвайте по някой ред да не ви мисля  Wink
И при нас всичко си е по старому  newsm78
Калоян ходи на ясла ... и плаче много малко вече или както се изрази учителката "3 мин. сутрин да потормози мама"  #Crazy
Хапва си добре... не мога да се оплача и в яслата всичко си изяжда и иначе добре похапва... вече яде съвсем сам ... туй ни е придобивка от ДГ  bowuu
Иначе яко се тръшка като не е неговото  #Crazy хвърля се по земята, пищи, рита, хвърля, удря се и в стената дори  #Shocked ама гледам да не му се давам и опитвам с разсейване ... но не винаги помага  Joy
Аз работя.. засега по-малко да не би да се преработя  hahaha и лека-полека стягам багажа за морето   grinning039 в събота живи и здрави потегляме рано-рано  yes дано само времето да се оправи вече, че да посъберем тен и   Nature Sunny
Айде засега толкоз утре ще ви пиша пак ... преди да забегна  Peace

# 59
  • Мнения: 3 537
Здравейте от нас!
Ние сме по-добре,почти оздравяхме вече...
И Жорко са го приели на ясла,и от септември живот и здраве тръгваме....
Иначе нищо ново при нас,това е Wink
Поздрави!

Последна редакция: пт, 16 юни 2006, 16:49 от Мимис

Общи условия

Активация на акаунт