Майчин дом Варна - тема 10

  • 71 023
  • 789
  •   1
Отговори
# 510
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Незнам какви са памперсите, ама бяха хубави 😆 Аз не робувам на марки, важното е да вършат работа! Успех и леко раждане!

# 511
  • Мнения: 1 187
Памперсите са хепи  happy но мидля че не слагат нищо за подсичане , много се беше подсякла моята беба

# 512
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Благодаря!Даже не бях ги и чувала Grinning

# 513
  • Мнения: 434
Памперсите са хепи  happy но мидля че не слагат нищо за подсичане , много се беше подсякла моята беба
На мен ми бяха оставили една тубичка бепантен в стаята и си я мажех с нея.

# 514
  • Мнения: 2 721
Когато раждах преди 2години памперсите бяха на Молфикс. 😊
Подаряват 2-3 торби с неща за бебчето и вътре има кремчета за подсичане, в случай на нужда.

# 515
  • Мнения: 1 187
МMs тези торби с подаръци ги дадоха на изписването при нас

# 516
  • Мнения: 2 721
На нас с момичето с което бяхме ги дадоха на следващия ден след раждането. В такъв случай значи е по-добре да си носят момичетата кремче.

# 517
  • гр. Варна
  • Мнения: 469
ЧАк и подаръци ли дават Simple Smile

# 518
  • Мнения: 712
И аз помня, че бяха с Молфикс преди близо 2 години. И на нас ни подариха при изписването много козметика, която си влезе в употреба след това. Simple Smile

# 519
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Преди 9г. се сещам, че ни подариха няколко неща на Веледа и май и Судокрем имаше...

# 520
  • Мнения: 2 721
Помня , че имаше прах за пране , много различни мостри(Мустела, Биодерма, Судокрем) Памперси и мокри кърпички , може и още неща , но ми се губи спомена вече.

# 521
  • Мнения: 46
Момичета, вие основно от сайта ли сте си запазвали часове за преглед и стават ли понякога дублиране на часовете? За д-р Георгиев и д-р Яков няма сеободни часове до края на септември(според графика в сайта), което за мен е късно. Случвало ли ви се е да отидете без час, за да чакате и влезете накрая след всички?

# 522
  • Варна
  • Мнения: 1 630
Аз гледах от сайта и звънях по телефона, не ми се е случвало да има разминавания между това, което виждам и ми казват по телефона. Георгиев и Яков са си най-предпочитаните, от любопитство съм гледала графиците на някои от лекарите, правеше ми впечатление, че на Георгиев е пълен за доста седмици напред, съответно и таксите при него са почти двойни, сравнявайки с мои познати били при него.
При изписването ми дадоха няколко торби с рекламни брошури и материали, имаше 2 много полезни рекламни  книжки с грижи за бебето и ваксинациите. Имаше тестери на едни от най-известните козметики като Bioderma, на Бочко, кремчета против подсичане, памперс, кул пач, клизмичка някаква, доста неща, даваха и да попълваш, докато чакаш брошурки с данни, после изпращат уроци по месеци за детето с реклами по email.

# 523
  • Варна
  • Мнения: 3 897
Момичета, вие основно от сайта ли сте си запазвали часове за преглед и стават ли понякога дублиране на часовете? За д-р Георгиев и д-р Яков няма сеободни часове до края на септември(според графика в сайта), което за мен е късно. Случвало ли ви се е да отидете без час, за да чакате и влезете накрая след всички?
Влязох от любопитство да проверя и не е така. Д-р Яков е в отпуска до 16 септември, така пише, и още за 17-ти има часове. Винаги през сайта запазвам, проблем не съм имала.

# 524
  • Мнения: 1 130
Момичета, вие основно от сайта ли сте си запазвали часове за преглед и стават ли понякога дублиране на часовете? За д-р Георгиев и д-р Яков няма сеободни часове до края на септември(според графика в сайта), което за мен е късно. Случвало ли ви се е да отидете без час, за да чакате и влезете накрая след всички?
Веднъж имах дублиране, но грешката беше или моя или на другата жена.
За Георгиев съм чакала 1час след края на работния му график и прегледа всички жени.
При Яков ми се е случвало да отида в Събота без час, влязох веднага, нямаше чакащи.

Общи условия

Активация на акаунт