Майчин дом Варна - тема 10

  • 69 265
  • 789
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 1 326
Извинете за тъпия въпрос, но не можах да разбера при избор на самостоятелна стая (да не си с някой друг) каква е цената - 150лв. или 85лв.? Виждам, че за самостоятелна пише 150, а стая с "най-добри условия" (предполагам това се води вип) е 85лв/ден. Но понеже назад се пишат различни суми, та затова не мога да се ориентирам.

# 646
  • Мнения: 434
85/ден е ако си сама във вип (стая с най-добри условия)
150/ден ако си с придружител.

# 647
  • гр. Варна
  • Мнения: 469
Здравейте, на женска консултация съм в майчин дом и съм се насочила да раждам там. Въпроса ми е носят ли се дрехи и принадлежности ( козметика, памперси) за бебето в болницата?
За бебето единствено дрехите за изписването и ако искаш ръкавички, аз си бях взела че не им слагат, а бая се драскаше Simple Smile иначе всичко останало нужно за него е от там. Приготви си в сака само нещата за теб Simple Smile

# 648
  • Мнения: 10 821
Само да вметна за принадлежностите, че превръзките, които дават от болницата са без залепваща лента и крилца и супер много се разместват. Поне на мен ми бяха неудобни и си поръчах да ми донесат от вкъщи.
А за бебето - мокри кърпи няма. Аз си бях взела за мен да си имам, но ги ползваах и да забърсвам бебето.

# 649
  • Варна
  • Мнения: 1 596
Аз раждах декември и беше ужасно топло, мисля че независимо от сезона, за там нощницата трябва да е тънка и с къс ръкав. Аз умрях от жега, а в деня на изписването, когато чаках с дрехи вътре, щях да получа топлинен удар.
Моя приятелка Яков я е прехвърлил към Георгиев,  понеже е отсъствал за деня на раждането.

# 650
  • Мнения: 3
Здравейте, на ЖК съм в майчин дом . Не мога да разбера, направих всички изследвания , но следващия ми час само за след един месец. Не ми казаха нищо за резултатите. Трябва ли да чакам следващия ми визит или да чакам обаждането ако нещо не е наред ? Или направо да отида в майчин дом по-рано ?

# 651
  • Мнения: 337
Здравейте, на ЖК съм в майчин дом . Не мога да разбера, направих всички изследвания , но следващия ми час само за след един месец. Не ми казаха нищо за резултатите. Трябва ли да чакам следващия ми визит или да чакам обаждането ако нещо не е наред ? Или направо да отида в майчин дом по-рано ?
Както решиш , но мисля че ако нещо не е наред се обаждат.

# 652
  • Варна
  • Мнения: 2 264
За изследванията, ако има нещо ще се обади следящата ви акушерка.А ако не ти се чака може да звъннеш и да попиташ за резултатите.

# 653
  • Мнения: 3
За изследванията, ако има нещо ще се обади следящата ви акушерка.А ако не ти се чака може да звъннеш и да попиташ за резултатите.



Благодаря. Да, обаче  не ми вдига телефона , затова започнах да се притеснявам .

# 654
  • Мнения: 1 143
Кога правихте изследванията?
Акушерките май не са на работа през уикенда, ако сте звънели днес де. Аз лично имах само стационарен телефон на Рени и когато съм звъняла през седмицата ми е отговаряла.

# 655
  • Мнения: 3
И аз през седмицата на стационарен телефон .На 01.10.

# 656
  • Варна
  • Мнения: 2 264
Ако си при Снежи Петкова, тя отсъстваше от работа известно време и я замества Аделина Колева, която приема в к-т 9, а не в кабинета на Снежи.И може затова да не ви вдигат телефона.Във вторник имам час при нея, може би от понеделник ще е на работа вече.

# 657
  • Мнения: 434
Преди време писах коментар че се чудя, но вече съм сто про сигурна. Аделина Колева е майката на рапъра Атанас Колев от х фактор 😁

# 658
  • гр. Варна
  • Мнения: 469
Ако си при Снежи и през седмицата да е ще е чудо ако ти вдигне... при мен беше мъка докато се свържа с нея Simple Smile

# 659
  • Мнения: 1 187
Ако не е  наред нещо тогава се обаждат иначе не

Общи условия

Активация на акаунт