Къдрокоси красавици - 2

  • 67 095
  • 736
  •   1
Отговори
# 165
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
Simona, много ти е хубава косата..И аз днес се подстригах, но ме изсуши с четка и сешоар и сега съм на вълни от средата на главата.

Някой ползвал ли е продукт за къдрици на EKRE.Вчера го загледах в Лили, а моят крем привършва и се чудя какво да взема. Искам да е крем.

Последна редакция: нд, 22 юли 2018, 11:35 от bubanka

# 166
  • Мнения: 57
Simona, много ти е хубава косата..И аз днес се подстригах, но ме изсуши с четка и сешоар и сега съм на вълни от средата на главата.
И аз си тръгнах разочарована от фризьорката онзи ден.. та тя дори нямаше дифузер. Повечето знаят.. ножицата, пресата и това е.. 

# 167
  • Мнения: 3 542
Да, ужасни са, един дифузер е задължителен и не е скъп. Нали все ще дойде някоя жена да иска къдрици. Аз вече не давам да ме изправят "само да се видя с права коса", само искам да ми изсушат корените. А по скъпи салони ходя уж, че кичурите майсторлък си искат.

# 168
  • Мнения: 57
Да, аз всеки път ходя при различни фризьори с надеждата да намеря някой, който да разбира от къдрава коса. Но уви... Идвало ми е да взема сешоара сама да се изсуша, тръгвали са ми фиксират косата с най-силната пяна в салона... И всички предпочитат да ме изправят. Мислят си, че това искам.. да ми е права косата. Ще ми се да имаше фризьорски салон специално и само за къдрава коса.

# 169
  • Мнения: 4 770
Това е прекрасна идея, дано някой да се възползва и да я осъществи. Но наистина трябват големи познания, умения и опит, с които малко хора разполагат. Такава идея може да се осъществи най-добре от човек, който сам е с къдрава коса и познава нуждите и особеностите й.

# 170
  • Мнения: 57
Като стана въпрос за фризьори... Имате ли добри попадения в София?

# 171
  • Мнения: 4 770
Аз не съм от София, но най-доброто ми попадение е да се науча да се подстригвам сама. Дори и приятелки ми се доверяват и са доволни. Единствено не обичам да подстригвам идеално права и много гъста коса, защото всяка минимална грешчица личи от километър. Simple Smile

# 172
  • Мнения: 57
Аз не съм от София, но най-доброто ми попадение е да се науча да се подстригвам сама. Дори и приятелки ми се доверяват и са доволни. Единствено не обичам да подстригвам идеално права и много гъста коса, защото всяка минимална грешчица личи от километър. Simple Smile
Ами хайде отваряй един салон за къдрици и да идвамe Grinning

# 173
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
И аз се подстригвам сама. Simple Smile
Имам и една фризьорка, която хваща внимателно от дължината и понякога ходя при нея. Не съм в София, обаче.

# 174
  • Мнения: 4 770
Аз не съм от София, но най-доброто ми попадение е да се науча да се подстригвам сама. Дори и приятелки ми се доверяват и са доволни. Единствено не обичам да подстригвам идеално права и много гъста коса, защото всяка минимална грешчица личи от километър. Simple Smile
Ами хайде отваряй един салон за къдрици и да идвамe Grinning


С удоволствие, само да намеря капитал. Grinning

# 175
  • Варна
  • Мнения: 135
Често и аз си взимам връхчетата сама.За основно оформяне се доверявам само на една фризьорка,която си знае точно какво искам.
Ако знаете как се запалих по това ленено семе...Попаднах на доста снимки на момичета,използвали го като гел,и резултата много ми допада.Утре ще забъркам и аз .

# 176
  • Мнения: X
Ето я моята коса :
Simple Smile

Имам лек фриз отпред, но е късно и ме мързи, утре ще го оправям.
Извинявам се за лошото качество на снимката, исках
да видите структурата и визията на моите къдрици, надявам се добивате идея. Simple Smile
Поотпуснаха ми се от бременността чупките, ама дано с времето пак си стане каквато беше косата ми.

Последна редакция: пт, 22 юни 2018, 09:25 от Анонимен

# 177
  • Варна
  • Мнения: 135
Прекрасна коса,Жана!И при мен се поизправи след раждането и така си и остана.

# 178
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
Жана ,косата ти е истинска прелест. Ето така си представям къдрава коса, лъскава, жива и здрава.

# 179
  • Мнения: 4 770
Жана, косата ти е перфектна - едри, оформени, плътни, лъскави къдрици, гъста, обемна и жива. Невероятна е! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт