Къдрокоси красавици - 2

  • 67 159
  • 736
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 521
Прекрасна ти е косата,Жана.  Heart Eyes

# 181
  • Мнения: X
Момичета, благодаря. Simple Smile
Има какво да се желае, но е в доста по-добро състояние от преди. Много ми се иска да не я боядисвам, но за съжаление имам бели коси. Не са много, но са точно отпред над челото и ме дразнят.

# 182
  • Мнения: 4 770
Има какво да се желае...

Апетитът идва с яденето, нали... Joy Перфекционист. Колкото повече виждаш резултати, повече се нахъсваш да полагаш грижи. Simple Smile И се боядисваш, предполагам редовно и поддържаш тази красота... Каква боя ползваш? Моят естествен цвят е такъв, без да броим изсветляването от слънцето и искам когато се наложи да си го поддържам, затова питам. Blush

# 183
  • Мнения: X
Винаги може още Grinning

Последните няколко пъти се боядисвам с Фармавита 6.1 и 5.1, но не всеки месец, а през 2 месеца. Simple Smile Първо слагах 6.1, но много бързо ми изсветляваше косата, после ги смесвах 1:1, преди месец и половина сложих само 5.1 Simple Smile

# 184
  • Мнения: 3 545
Супер изглежда косата , Жана! Оформила си я вече и е в пълния си блясък Flowers Tulip

# 185
  • Мнения: 4 770
Винаги може още Grinning

Последните няколко пъти се боядисвам с Фармавита 6.1 и 5.1, но не всеки месец, а през 2 месеца. Simple Smile Първо слагах 6.1, но много бързо ми изсветляваше косата, после ги смесвах 1:1, преди месец и половина сложих само 5.1 Simple Smile


Благодаря ти. bouquet

# 186
  • Мнения: 444
Ех, Жана, пак ти изпуснах косата Grinning

# 187
  • Мнения: X
Ех, Жана, пак ти изпуснах косата Grinning


Нищо не си изпуснала, твоята е пет пъти по-хубава Simple Smile .

# 188
  • Мнения: 4 770
И двете имате разкошни коси. Simple Smile

# 189
  • Мнения: 990
Здравейте,и аз се присъединявам към вас.Като ви чета на всички къдрокоси ни са еднакви проблемите с косата.Ще ми е приятно да обменям полезна информация с вас,и да открием съвършенството за косата ни.Аз съм доволна от един спрей на глис или сайъс жълт,не съм сигурна за марката,вече съм го забравила,защото от половин година не мога да го открия,а ми харесва ефекта от него.Косата ми ставаше-жива,лека,еластична и лъскава.Дано го открия пак някъде.

# 190
  • Мнения: 567
Често и аз си взимам връхчетата сама.За основно оформяне се доверявам само на една фризьорка,която си знае точно какво искам.
Ако знаете как се запалих по това ленено семе...Попаднах на доста снимки на момичета,използвали го като гел,и резултата много ми допада.Утре ще забъркам и аз .
Каква е рецептата?

# 191
  • Мнения: X
Гела от ленено семе си го приготвих и аз. На око слагах примерно 1 супена лъжица ленено семе и една чаена чаша вода ( може и малко повече) и нека си ври, докато реша че е достатъчно сгъстено Simple Smile Прецежда се или през цедка или през марличка, като се притиска хубаво за да изтече гела. Това е. Харесва ми и докато ми дойде Кинкито ще си го ползвам него Flowers Hibiscus

# 192
  • София
  • Мнения: 1 884
Момичета, някой да е ползвал на Пантен златната серия маска за къдрава коса и дали сте доволни?

# 193
  • Мнения: 3 545
Момичета, някой да е ползвал на Пантен златната серия маска за къдрава коса и дали сте доволни?

Не е лоша, но и не е нещо уникално. Шампоана е по-добър, Протект анд репеъ също.

# 194
  • Варна
  • Мнения: 135
Slunceto _-@-_  е обяснила за гела.Така го правя.Много лъскава става косата.

Общи условия

Активация на акаунт