Къванч Татлъту - минали и бъдещи проекти и партньори-73

  • 68 905
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 18 578
Айре  Heart Eyes е, хубава работа сега, не съм те отразявала  Laughing Просто много бързах този път да те изпреваря с новата фотка  hahaha Много ми харесва лятото загорял от слънцето, още повече изпъкват очите му  Heart Eyes
Не се сещам този Месут кой и какъв беше, ама класацията ми хареса естествено  Peace
Кате, ти не свикна ли вече, той Киво от малък си обича да носи герданчета, ако си спомняш детската му снимка  Laughing Пък този си го носи, защото му е подарък от жена му, чак от Тайланд му го е донесла, дано е  против уроки Mr. Green

Лека вечер!  Hug

# 706
  • Мнения: 18 654
Айре  Heart Eyes е, хубава работа сега, не съм те отразявала  Laughing Просто много бързах този път да те изпреваря с новата фотка  hahaha Много ми харесва лятото загорял от слънцето, още повече изпъкват очите му  Heart Eyes
Не се сещам този Месут кой и какъв беше, ама класацията ми хареса естествено  Peace
Кате, ти не свикна ли вече, той Киво от малък си обича да носи герданчета, ако си спомняш детската му снимка  Laughing Пък този си го носи, защото му е подарък от жена му, чак от Тайланд му го е донесла, дано е  против уроки Mr. Green

Лека вечер!  Hug

хаха Joy Joy Joy лайк Peace
майтапя се бееее, ама браво!! превари ме за снимката Joy
Месут Яр, не го знам какъв е точно, журналист, публицист
радвам се , че оценяват Къванч Peace

сега видях, че Ранини е писала за филма
https://twitter.com/raninimanini/status/1024280523626217472
доколкото рабрах, това не е било финала на снимките...и тя е любопита и нетърпелива за филма и визията на Киво

още една..много изморен и не на кеф милия Confused Confused

Скрит текст:



Последна редакция: вт, 31 юли 2018, 22:11 от Airra

# 707
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Айре, наблюдателна съм, бе. По нашия край има един израз - "Мара подробната". Видя ли нещо, сигурна ли съм в това, което виждам, коментирам. Трудно си налагам да премълча, да "обърна гръб", да се "врътна" и да подмина. По този повод, (да не изневерявам на природата си) мисля, че на тази снимка



(да я повторя, че ми харесва) е "играл" фотошопът, особено на челото. А виж тази, която също ми харесва, двете бръчици, които си ги има от доста време (между другото ги намирам за много "сладки") са си там. И на много други снимки си ги има.  Naughty



Между другото, вече съм го споделяла, на сегашната му възраст го харесвам повече, отколкото в по-младите му години.  Peace

Фенче, ясно е защо не харесах герданчето, имам шесто чувство за тези работи...  Joy Досега моята интуиция никога не ме е подвела. Wink Абе, да си носи, каквото иска... Щом му харесва, аз съм ОК..Peace

Айре, сега видях последната снимка, наистина не е на кеф... Хайдеее, пак ще го мисля... Sad

# 708
  • Мнения: 18 654
Айре, наблюдателна съм, бе. По нашия край има един израз - "Мара подробната". Видя ли нещо, сигурна ли съм в това, което виждам, коментирам. Трудно си налагам да премълча, да "обърна гръб", да се "врътна" и да подмина. По този повод, (да не изневерявам на природата си) мисля, че на тази снимка



(да я повторя, че ми харесва) е "играл" фотошопът, особено на челото. А виж тази, която също ми харесва, двете бръчици, които си ги има от доста време (между другото ги намирам за много "сладки") са си там. И на много други снимки си ги има.  Naughty

Скрит текст:


Между другото, вече съм го споделяла, на сегашната му възраст го харесвам повече, отколкото в по-младите му години.  Peace

Фенче, ясно е защо не харесах герданчето, имам шесто чувство за тези работи...  Joy Досега моята интуиция никога не ме е подвела. Wink Абе, да си носи, каквото иска... Щом му харесва, аз съм ОК..Peace

Айре, сега видях последната снимка, наистина не е на кеф... Хайдеее, пак ще го мисля... Sad

не мисля, че тоя който е правил снимката си е играл с ФШ, но сега има разни филтри на телефоните,може да е блърната малко/термин от ФШ Laughing/
твоята рибешка интуиция може и да е добра, ама и моята скорпионска е доказана тук Wink Mr. Green

не го мисли....и той е човек Heart Eyes


# 709
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Айре, събрани заедно, ще сме голям тандем. Peace Никой няма да успее да ни излезе насреща.

Скрит текст:
Риби
Рибите имат голямо сърце и много любов, която да дадат на света. Те са състрадателни и откритото им сърце им позволява да видят най-доброто в хората.
Ако има представители в зодиака, които носят в себе си позитивен дух, то това са родените под знака на зодия Риби.
Те обичат да опознават някого на по-дълбоко, духовно ниво. За тях е много важна личността, която се крие зад образа.
Рибите са невероятно интуитивни и следват инстинктите си. Неща, които другите биха пропуснали, те винаги ще забележат.
Рибите предпочитат качеството вместо количеството, когато става дума за приятели. Не губят време, опитвайки се да поддържат много повърхностни приятелства.
Най-големите мечтатели в зодиака са Рибите. Винаги кроят планове, които задължително следват.
Рибите също като Близнаците са непоправими романтици. Те обичат и искат да се чувстват специални, но също така знаят как да накарат и любимия човек да се чувства специален.                                         
Със сигурност сте забелязали, че представителите на тази зодия са енигма. Те имат неуловима и загадъчна страна на характера, която често остава невидима за другите.
Те са дълбоко емоционални създания. Преживяват интензивно събитията, били те добри или лоши. Настроенията им могат да се променят като вятъра.
Скорпион
Родените под този зодиакален знак имат способността да прозират истинските намерения на хората, тъй като са много аналитични.
Ако има зодиакален знак, за който може да се каже, че е най-страстен в любовта, то това е Скорпионът. Родените под тази зодия винаги ще ви накарат да се чувствате живи.
Скорпионът е умен и не може да бъде измамен толкова лесно. Освен това е хитър и много добре преценява хората, с които общува.
Скорпионът е мистериозен и таен в своите начинания. Ето защо често бива възприеман като загадка.
Родените под този зодиакален знак често имат проблеми с доверието и може да бъдат много подозрителни към всичко.
Винаги амбициозни, конкурентоспособни и фокусирани, Скорпионите се стремят към постигане на успехи и величие.
Когато бива провокиран, застрашен, Скорпионът може да бъде много враждебен, да прояви буен нрав. Но рядко би нападнал, ако няма основателна причина.
Една черта, която не е характерна за родените под тази зодия е, че те не са лицемерни.
Ако Скорпионът бъде предаден, може да стане много непримирим.
Ако някой ви съблазни по изключително интересен начин, попитайте го дали не е зодия Скорпион. Представителите на тази зодия имат изключително силна харизма и е трудно да се устои на очарованието им.
Характерни за родените под този знак са върховете и спадовете в емоциите. Напрежението и стресът са в състояние да намалят енергийните им нива и да ги доведат до емоционално изтощение.

Аз съм точно такава, както е описано, до последната дума, без изключение. Peace





Много хубав Киво на тази фотосесия, бе!

# 710
  • AMS
  • Мнения: 6 438


 Привет, дружки!!!
 Благодаря ви за споделеното!!!
 Минавам да честитя
 радостите на Фенчето и Катя!!!
 И да ви сложа поредната доза
 Кивчета >>>









 Ако някой се чуди как да комбинира тениска,
 Mavi реруитна към кого да се обърнете >>>



# 711
  • Мнения: 4 642


       Добро утро, момичета!


      Минавам да ви пожелая да имате слънчева сряда! При мен, вчера, сутринта започна с дъжд, но слава Богу, тази сутрин е слънчева.


     


     

# 712
  • Мнения: 18 578
Добро утро!  Hug Hug Hug


Орси, хубава и на теб!  Hug
Айри  Heart Eyes знам, че се майтапиш Laughing
Ето кой е Месут Яр
Цитат
Исследование известного турецкого журналиста и блогера Месута Яра. Вам когда-нибудь было интересно, проекты каких актёров всегда приносят прибыль? Я провёл небольшое исследование, изучая множество сайтов в интернете, учитывая мнение зрителей, и составил группы по пять актёров.
В категории мужчин-актёров первое место не удивляет:
🥇 1. Кыванч Татлытуг
2. Халит Эргенч. 3. Бурак Озчивит. 4. Каан Урганджиоглу. 5. Энгин Алтан Дюзьятан.

Ранини нещо живо се интересува от филма  Laughing
Кате  Hug Нали знаеш, че и Киво е Скорпион  Laughing Та мисля да се доверя на неговата интуиция  Peace
Дива  Hug благодаря!  bouquet Страхотни кивчета, както винаги  Hug Ами явно и МАВИ оценяват работата на госпожа Татлъту  Peace

Колко трансформации в един образ само ...





Хубав ден!  Hug

Последна редакция: ср, 01 авг 2018, 10:58 от queen_fenka

# 713
  • Мнения: 18 654
Привеет Hug


Пожелавам  да имаме усмихнат, позитивен нов месец....както и хубави очаквани новини за Киво!! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Успешно завършване на филма!!!


Орси Hug
Фенче Heart Eyes, мерси за кафенцата bouquet
Цитат
Нали знаеш, че и Киво е Скорпион Laughing Та мисля да се доверя на неговата интуиция Peace
и аз, на 100% smile3521 според дебелите книги, скорпионската интуиция е най-силна, като емоционален скенер са Wink

Къванч почти във всеки си проект, сменя по няколко визии Peace и като Мехмет и Бехлюл, Кузей, Сеит, Джес Peace
за класациите на Месут Яр, прочетох доста коментари на несъгласни..... Mr. Green
може Халит да е много добър актъор, ама с тия неговите исторически сериали-не може да се сравнява с разнообразието и колорита на Кивовите роли!!!

Кате Hug
Скрит текст:
интересувам/х се от астрология, знам доста за характеристиките на зодиите, и за рибите също Wink
мерси за това, което беше постнала снощи, добро е!!!
Дива Hug, мерси за снощното ти включване!

според тази статия-до финала на снимките остават цели 3 седм  Whistling
http://www.turkiyegundemi.com/haber/kivanc-tatlitug-sasirtti/525 … tm_medium=twitter
нашия човек ще се измори много Confused сега пък аз го мисля Whistling

това ми хареса Wink


хубава сряда Hug








Последна редакция: ср, 01 авг 2018, 13:28 от Airra

# 714
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Привет!  bouquet

Фенче, ашколсун!  Hug Ние, дето сме колежки, дето орем една нива и сеем едни семена (за протокола, моите са по-големи) и берем реколта с повишено качество, дето сме видели две и двеста и търпим нетърпимото, да не се доверяваш на моята интуиция...  Thinking Как можа! Направо съм обидена!  Crossing Arms Ами тя, интуицията, се усъвършенства с времето, а то е в моя полза.  Naughty Аз съм тази с многото години и с големия опит,  Naughty а ти се доверяваш на младеж, който може да ми е син.. #Crazy Не мога да го преживея!.. Sad Сядам, да си ближа раните, не го очаквах това отношение... Joy
Айре, аферим, да не останеш и ти назад.., Cry че и на 100%...Поне да бяха 50-60... Каква е тази категоричност?!!   Thinking Има дебели...и по-дебели книги.  Naughty Хади бакалъм! Joy


# 715
  • Мнения: 18 654
Кате Hug, какво ти стана джанъм , искрено се надявам да се майтапиш Peace Wink
ама никой не отрича и не подценява твоята дълбоко- водна, рибешка интуиция!!!
Просто с Фенчето си имаме доверие и на Кивовата....не знаем колко е силна, не го познаваме лично...но според това което е постигнал за младата си възраст, мисля,че не е за подценяване!!! Wink
А Фенчето си има достатъчно опит и стаж в работа с хора от различни възрасти!!!

а ти не ни приемай толкова навътре!!  Blush Praynig

хайде нещо весело и любимо Wink




Последна редакция: ср, 01 авг 2018, 14:51 от Airra

# 716
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Кате Hug, какво ти стана джанъм , искрено се надявам да се майтапиш Peace Wink

а ти не ни приемай толкова навътре!!  Blush Praynig


Айре, разбира се, че е майтап. Laughing  Как можа да се усъмниш? Ти да видиш (чуеш) черния ми хумор и иносказателното ми говорене. Мога да завра в миша дупка всеки, без да използвам и една обидна дума, без да покажа и най-малката емоция. Не разбрахте ли, че казвам каквото мисля (и чувствам) без заобиколки (когато се наложи). Когато нещо ме е провокирало (в случая не е така), изливам всичко, без да пестя думи и без да се съобразявам. Знаеш това... Сега реших да го ударя на майтап... Wink Ама, посмейте се, бе!  Joy

# 717
  • Мнения: 18 654
Кате, ОКИ Peace важното е да няма обидени и засегнати....и добре да "съжителстваме тук", всеки със своите особености на характера си Peace
Цитат
Ама, посмейте се, бе! Joy Joy
 
ами и аз за това призовавам постоянно!!! Joy Joy Joy смехът е здраве Peace

а красотата е наслада Heart Eyes Heart Eyes

# 718
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Време за следобедно кафенце...



Айре, не се напрягай и не се притеснявай! Щом сме тук, значи настроението е добро. Аз не съм мнителна и обидчива, нали знаеш какво работя?.. Ако се поддавах на всичко, което ми се случва в училище, отдавна нямаше да съм там. Ако се обиждах от това, което споделяте, нямаше да съм тук. Мисля, че за всички трябва да е така. Човек става мнителен, ако не е сигурен във себе си. Мисля, че тук няма такива хора. Е, понякога се споделят неприятни (за някои) неща, но това е нормално. Важното е да уважаваме гледната точка на другите, защото всеки има такава. Да сме позитивни и с чувство за хумор. И без това животът е труден... Харесвам директните хора, които си казват всичко, без да се преструват. Не търпя мнителни и играещи роля хора. Искам всичко да се споделя открито. Пак ви "надух" главите...

# 719
  • Мнения: 18 654
Време за следобедно кафенце...



Айре, не се напрягай и не се притеснявай! Щом сме тук, значи настроението е добро. Аз не съм мнителна и обидчива, нали знаеш какво работя?.. Ако се поддавах на всичко, което ми се случва в училище, отдавна нямаше да съм там. Ако се обиждах от това, което споделяте, нямаше да съм тук. Мисля, че за всички трябва да е така. Човек става мнителен, ако не е сигурен във себе си. Мисля, че тук няма такива хора. Е, понякога се споделят неприятни (за някои) неща, но това е нормално. Важното е да уважаваме гледната точка на другите, защото всеки има такава. Да сме позитивни и с чувство за хумор. И без това животът е труден... Харесвам директните хора, които си казват всичко, без да се преструват. Не търпя мнителни и играещи роля хора. Искам всичко да се споделя открито. Пак ви "надух" главите...


съгласна Peace
за почерненото....особено!
и мерси за кафето bouquet

а това колажче, не е лошо Wink


Общи условия

Активация на акаунт