Къванч Татлъту - минали и бъдещи проекти и партньори-73

  • 68 871
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 18 556
Айре  Heart Eyes  bouquet Хади, иншаллах! Много успехи му пожелавам и аз!  Praynig
Тук пък пише, че снимките са свършили  newsm78
Цитат
Ужин в честь завершения съемок "Организованные дела 2"

Вчера в одном из ресторанов Стамбула состоялся праздничный ужин, посвященный завершению съемок комедии "Организованные дела 2/Полет на ковре-самолете 2". Главными героями этого мероприятия были автор картины (сценарист, режиссер, продюсер, актер) Йылмаз Эрдоган и Кыванч Татлытуг, который сыграл владельца петушиных боев. Судя по лицам героев, которые сильно обгорели, съемки проходили на свежем воздухе. Премьера картины планируется в конце 2018 — начале 2019 года.
Така е за ролите, ама днес е ден на Кузейката, та за това дадох пример с него  Peace Съгласна съм и за споделеното от теб за класацията - и Киво можеше без проблем да си играе все едни и същи роли на красивия плейбой, които много пасват на визията му и щеше да си живее живота. Но, той избра трудния път и именно за това през годините спечели уважението и на Халит и много други техни големи актьори и режисьори и името му продава Peace

Кате  Hug Joy Joy Joy На Киво не се доверявам просто ей така, имам си своите основания, пък и той е човека, който познава добре хората около себе си, ти не  hahaha Обидена била
Хайде, да те омилостивя  Laughing

Какви емоции ни чакат отново ... само ни е необходимо малко търпение  Peace


Ммм ... благодаря за кафенцето Кате, добре ще ми дойде и тъкмо на време  Peace
 newsm10 smile3521
Цитат
Важното е да уважаваме гледната точка на другите, защото всеки има такава. Да сме позитивни и с чувство за хумор. 

# 721
  • Мнения: 18 624
Айре  Heart Eyes  bouquet Хади, иншаллах! Много успехи му пожелавам и аз!  Praynig
Тук пък пише, че снимките са свършили  newsm78
Цитат
Ужин в честь завершения съемок "Организованные дела 2"

Вчера в одном из ресторанов Стамбула состоялся праздничный ужин, посвященный завершению съемок комедии "Организованные дела 2/Полет на ковре-самолете 2". Главными героями этого мероприятия были автор картины (сценарист, режиссер, продюсер, актер) Йылмаз Эрдоган и Кыванч Татлытуг, который сыграл владельца петушиных боев. Судя по лицам героев, которые сильно обгорели, съемки проходили на свежем воздухе. Премьера картины планируется в конце 2018 — начале 2019 года.
Така е за ролите, ама днес е ден на Кузейката, та за това дадох пример с него  Peace Съгласна съм и за споделеното от теб за класацията - и Киво можеше без проблем да си играе все едни и същи роли на красивия плейбой, които много пасват на визията му и щеше да си живее живота. Но, той избра трудния път и именно за това през годините спечели уважението и на Халит и много други техни големи актьори и режисьори и името му продава Peace
Peace Peace
и понеже днес четох коментари за второто място на Халит/сравнявайки ВВ и КГ, ТМР и ДК Wink/ може ВВ да е бил с по-добър рейт, ама Къванч взе Златната пеперуда за Кузей, вместо Халит...и може Родината да е била също с по-висок рейтинг, ама ДК взема международна награда в Сеул....
Скрит текст:
и аз предпочитам сериала, който гледам да ми харесва и да ми е любим нищо, че е с по-ниски цифри, отколкото да умирам от ужас от сюжета и да нямам търпение да свърши  !! Wink Mr. Green

за снимките, съвсем се обърках Thinking
тук, като си превеждам с Гуги, пише, че остават още 3 седм....ще се разбере де Peace

http://medyatava.com/haber/kivanc-tatlitug-yeni-roluyle-sasirtacak_158951

и превода от Нур, която си знае турски Peace

Цитат
Сценарист и режиссёр фильма "Организованные дела 2" Йылмаз Эрдоган организовал в воскресенье небольшую вечеринку для съёмочной группы, в честь окончания пятой недели съёмок. На вечеринке, которая проходила в районе Karaköy, Йылмаз Эрдоган по традиции представил команде пятиминутный отрывок из будущего фильма. Игра Кыванча Татлытуга, который играет организатора петушиных боев, очень удивила всех. Команда через три недели заканчивает съёмки фильма.
Перевод: Nur Nurieva для vk.com/kivanc_tatlitug

лека вечер Hug
с Куджес Heart Eyes



Последна редакция: ср, 01 авг 2018, 21:04 от Airra

# 722
  • Мнения: 18 556
Айре  Heart Eyes абсолютно! Ами такова е явно мнението на зрителите, да си коментират колкото искат несъгласните. Харесвам Халит като актьор, но Киво ми въздейства много повече, съжалявам - кара ме да се смея, да плача с неговите герои, до степен често пъти да забравям, че играе. Нали за това съм тук, а не в темата за ХЕ  Laughing Нека се успокояват някои, че успеха на Киво се дължи само на ефектната външност  Laughing
 А колкото до останалото ... докато не напусна Едже, ДиК  много често се редуваха с Родината за първото място в рейтинга, за СМ пък да не говорим, че винаги СюДжес отвяваха двойката Берг - Халит / не им знам имената на героите / Който се съмнява, архивите са живи  Laughing В челен сблъсък бяха Халит и Киво, вярно, да, два пъти. Но, как удобно се забравя наистина, че и двата пъти сблъсъкът беше между  исторически сериал срещу обикновена семейна история. Та, по-добре да гледаме резултатите след края им, да  Peace
Благодаря за прекрасния клип!  bouquet
Ти беше права, има още 3 седмици до края на снимките  Peace

Ох, как ще го дочакаме този филм ... и нас да  удиви за  пореден път  момчето ни  Heart Eyes
Както го направи и в предишния си  Peace


 Joy Joy Joy Joy


Лекинка!  Hug

Последна редакция: ср, 01 авг 2018, 22:28 от queen_fenka

# 723
  • Мнения: 4 642


             Добро утро в четвъртък!


             Предполагам, че филмът е планиран да излезе на екран през зимата, в началото на 2019г. Но се снима сега, защото им трябва топло, лятно време за действието, което се развива. Дано да има и сериал. И това да е също още една причина за по ранното заснемане на игралния филм.

            Кате, аз поне, веднага разбрах, че се шегуваш. Така, че давай в същия дух, защото това разведрява темата. Може и за моя сметка, разбира се.  Grinning

            Не съм чела мненията, които противопоставят Халит срещу Къванч, но по принцип не ми се харесват такива мнения. Особено в такива случаи, когато става въпрос за двама равностойни, силни актьори. Всеки си твори успешно в своята си полоса. Но филмите/сериалите, които прави напоследък Халит не ми допадат и не бих ги гледала никога. Не толкова тематиката, а сценария. Но и при добър сценарий, ако тематиката е тегава не бих го гледала в дълъг сериал. В по-къс такъв или в игрален филм, може и да мога.  

            Хубав ден!



           

Последна редакция: чт, 02 авг 2018, 07:52 от ORS/KRISI

# 724
  • Мнения: 18 624
Привет Hug




Фенче Heart Eyes thumbsup
Орси Hug
да, игралните филми се снимат най вече лятото......
и не е имало кой знае какви коментари на противопоствяне.....  Peace

няма нищо ново за сега....

попадна ми анкетка ВК Peace








# 725
  • Мнения: 18 556
Привет!  Hug Hug Hug
Орси, благодаря !  bouquet
Всъщност, коментари не бих казала, че е имало, по-скоро намеци към класацията, която е постнал Месут Яр  Laughing  Дразнят ме такива сравнения, за това понякога си позволявам  да пиша тук за нещо, което съм прочела някъде и ме е провокирало. А много добре съзнавам колко е глупаво ... има толкова талантливи турски актьори и актриси, които си имат своите почитатели, защо е нужно да принизяваш някого от тях, за да изтъкнеш колко по - е твоя фаворит/ка  ooooh! Да, за теб е най - добрия, за това именно си го избрал от многото, но това не значи, че е най- добрия за други. За всеки влак си има пътници са казали хората. Толкова ли е трудно да му се кефиш и вълнуваш от успехите му , без непременно да обсъждаш нечий друг любимец ? Дали с това ще ме накарат да харесам повече техния ? Не мисля  Mr. Green Нейсе! Нищо не може да се направи по въпроса, така, че няма смисъл да го обсъждаме. Във всеки случай, ако местата в тази класация бяха сменени, не бих тръгнала да правя разбор на рейтингите на ВВ и КГ и ДиК и Родината  Laughing Просто щях да приема, че такова е мнението на зрителите и толкоз Peace
Много хубава инициатива, браво  Peace
Цитат
Новость для гостей и жителей Стамбула.
В кинотеатре под открытым небом VADISTANBUL в пятницу 3 августа состоится показ фильма "Давай, сынок!", в главной роли Кыванч Татлытуг. Вход в кинотеатр на просмотр фильма бесплатный и так до 14 сентября в VADISTANBUL каждую пятницу будет проходить открытый показ разных фильмов турецкого производства.
Перевод: Nur Nurieva для vk.com/kivanc_tatlitug

Днес е денят на СюДжесите ни  Heart Eyes

Продължават да се правят колажи и клипове за тях, нищо, че не е шедьовър  Laughing



Айре  Hug благодаря и за кафенцето и за споделеното bouquet
Хубав ден!  Hug

# 726
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 654
Здравейте, момичета! bouquet

Фенче, и аз харесвам други турски актьори, но не мога (все още) категорично да кажа, че са ми любимци. Гледала съм ги в един, два проекта и все още градя мнение. Шедьоври или не, политика, забрани, кофти сюжети, елементарни сценарии, цензура на сцени, рейтиги, класации, награди, това не ме интересува... И дали някой ще ме убеди кое е шедьовър и кое, не. Абсурд! За мен са важни актьорските превъплъщения.  Киво ми е "стара" тръпка. Той е различен във всичките си роли, винаги показва нови неща  в претворяване на героите си. И винаги изненадва... Многопластов талант е, много динамичен и откровен в "играта" си. Той така "изиграва" ролите си, че у зрителя остава впечатление за реалност. Затова е толкова вълнуващ. Всичко това го усещам не с очите (въпреки, че самият той си е празник за очите), а с душата си. Рибата си е Риба, действа ми емоционално този Киво...





 

Последна редакция: чт, 02 авг 2018, 14:56 от kuzmanova.ek@abv.bg

# 727
  • Мнения: 18 624

Всъщност, коментари не бих казала, че е имало, по-скоро намеци към класацията, която е постнал Месут Яр  Laughing  Дразнят ме такива сравнения, за това понякога си позволявам  да пиша тук за нещо, което съм прочела някъде и ме е провокирало. А много добре съзнавам колко е глупаво ... има толкова талантливи турски актьори и актриси, които си имат своите почитатели, защо е нужно да принизяваш някого от тях, за да изтъкнеш колко по - е твоя фаворит/ка  ooooh! Да, за теб е най - добрия, за това именно си го избрал от многото, но това не значи, че е най- добрия за други. За всеки влак си има пътници са казали хората. Толкова ли е трудно да му се кефиш и вълнуваш от успехите му , без непременно да обсъждаш нечий друг любимец ? Дали с това ще ме накарат да харесам повече техния ? Не мисля  Mr. Green Нейсе! Нищо не може да се направи по въпроса, така, че няма смисъл да го обсъждаме. Във всеки случай, ако местата в тази класация бяха сменени, не бих тръгнала да правя разбор на рейтингите на ВВ и КГ и ДиК и Родината  Laughing Просто щях да приема, че такова е мнението на зрителите и толкоз Peace


Peace
и аз така ! Laughing
мерси за новината за ХС!

Кате Hug много хубаво си го написала, мерси bouquet

в медиите се повтаря новината за партито, като акцент е няколко минутното клипче, което е пуснал ЙЕ, на което се вижда колко различен е Къванч в тази си роля
http://www.turkiyegundemi.com/haber/kivanc-tatlitug-sasirtti/525 … tm_medium=twitter


хахха, решили са да ни побъркат ooooh! Joy

Цитат
⚡Телеканал Fox планирует поставить сериал Беглец (ремейк Prison Break) с Кыванчем Татлытугом в главной роли на среду. Таким образом сериал будет конкурировать с такими проектами как Возрожденный Эртугрул, Ты расскажи, Черное море и Затаив дыхание. Также предполагается, что в этот день выйдут сериалы телеканала D "Яма" и телеканала Show TV "Дети брата"



новината на турски не я намерих.....рускините естествено не слагат източници Mr. Green

Последна редакция: чт, 02 авг 2018, 16:05 от Airra

# 728
  • Мнения: 18 556
Кате  Hug много хубаво си описала с какво докосва душата ти Киво  bouquet Аз не съм риба, но на мен също така ми въздейства играта му, само па вие рибите сте емоционални Laughing А  външността му  е само един голям бонус,  за мен поне, разбира се, че е приятно и очите ти да получават същата наслада , както душата  Wink Както винаги съм казвала - рядко срещаната му мъжка красота, която изпъква особено  на фона на заобикалящите го мъже,  ме впечатли в самото начало , но ако беше само тя, нямаше да ме задържи, отдааавна да съм го забравила ...

Айре  Heart Eyes  bouquet Много съм любопитна как за 5 минути откъс от филма ги е изненадал Киво с играта си, но живот и здраве ще видим, дано изненада и нас  Laughing
Наистина ще ни побъркат, ама подругите  Joy Joy Joy Но, да си призная, тайно се надявам да е истина и да го видим на есен в сериал, пък дали Бягство или Схватка, вече ми е все тая  Praynig Mr. Green


# 729
  • Мнения: 18 624

Айре  Heart Eyes  bouquet Много съм любопитна как за 5 минути откъс от филма ги е изненадал Киво с играта си, но живот и здраве ще видим, дано изненада и нас  Laughing
Наистина ще ни побъркат, ама подругите  Joy Joy Joy Но, да си призная, тайно се надявам да е истина и да го видим на есен в сериал, пък дали Бягство или Схватка, вече ми е все тая  Praynig Mr. Green


еее и за няколко минути може да те впечатли Киво-зависи какво от ролята са показали Wink Peace и какъв шемет е бил Joy Joy

рускините не ги разбрах откъде вземаха последната бомба за Бягството newsm78...и то в сряда Crazy
и аз си чакам вече нещо по-сигурно за дизи....ама като гледам как всеки ден се появяват новини за нови сериали, които ще започват наесен ooooh!...направо ще е мътна и кървава тоя сезон Crazy Mr. Green

клонирали са го Joy Joy Joy




Последна редакция: чт, 02 авг 2018, 19:31 от Airra

# 730
  • Мнения: 18 556
Айре  Heart Eyes  Laughing е, да, ако е бил шемет има с какво да ги изненада за толкова време, такъв още не го беше играл hahaha
Не зная,но, имам чувството, че ако изобщо има дизи този сезон, то няма да започне още септември ... ще видим  Peace А, че ще е мътна и кървава не се съмнявам, тези нямат спирка  Laughing  И преди ги бълваха на конвейр, ама сега е още по-страшно. Разбра ли, че Стар тв са се отказали от намерението си да излъчват сериал по 1 час , не, че много се учудих. Парите ... парите ще им изядат главите на края, това не може да продължи вечно, после що сериалите са като от един и същ сценарист писани  Laughing Те за това започнаха да снимат поголовно римейк на корейски и др. сериали, вече нищо оригинално не им идва на ума.
Лека вечер! Тази нощ ще си посрещам племенницата от Мадрид, а другия месец тази от Америка  newsm44

# 731
  • AMS
  • Мнения: 6 425
 Привет, дружки!!!
 Благодаря ви за споделеното!!!

Цитат
"...има толкова талантливи турски актьори и актриси, които си имат своите почитатели,
 защо е нужно да принизяваш някого от тях, за да изтъкнеш колко по - е твоя фаворит/ка?"
Фенче, за толкова години във форума
 не успях да намеря отговор на това чудо.
 И съм се отчаяла, че няма и да намеря.



Цитат
⚡Телеканал Fox планирует поставить сериал Беглец (ремейк Prison Break) с Кыванчем Татлытугом в главной роли на среду. Таким образом сериал будет конкурировать с такими проектами как Возрожденный Эртугрул, Ты расскажи, Черное море и Затаив дыхание. Также предполагается, что в этот день выйдут сериалы телеканала D "Яма" и телеканала Show TV "Дети брата"



новината на турски не я намерих.....рускините естествено не слагат източници Mr. Green

 Айре, това си е новина на подругите, а не превод.
 Ето от днес какво намерих,
 като написах в търсачката ключовите думи
 Kıvanç Tatlıtuğ и Fox >>>




   Kıvanç Tatlıtuğ’un 2018’deki Projesi Ne? Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Dizisi Ne?



Цитат
Gelen son dakika bilgisi ile Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi ile ilgili bazı ayrıntılar ortaya çıktı. Milliyet Gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu’nun Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisini köşesine taşıdı. Eyüpoğlu’nun aldığı bilgilere göre Tatlıtuğ’un yeni dizisi Preson Break’ın Türkiye uyalaması olacakmış. Prensipte anlaşma sağlanmış ve iş sadece imza atmaya kalmış. Kanal olarakta Fox Türkiye ile görüşmeler yapılmış. Bakalım yıldız oyuncu yeni yılda Fox ekranlarında mı olacak yoksa yeni ve cazip başka bir teklifi mi kabul edecek. Yeni bilgiler geldikçe haberimiz güncellenecektir.

Orijinal dizide Michael Scofield karakaterini Kıvanç Tatlıtuğ canlandırıken abisi Lincon Burrows karakterini ise Gürkan Uygun canlandıracakmış. Dizi için düşünülen diğer izimler ise Behzat Gerçekler ve Özkan Uğur.

Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni sezonda yer alacağı dizi kesinleştiğinde sizlerle sitemizden paylaşacağız. En güncel dizi haberleri için bizi takip etmeye devam edin! Sizler Genç ve Yakışıklı oyuncuyu nasıl bir rolde görmek isterdiniz. Kötü rolde mi iyi rolde mi? Zengin mi fakir mi? Yorum yaparak görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Unutmayın ki yapım şirketleri sosyal medya ve internet sitelerindeki izleyici görüşlerine dikkat ederler.

 DiziHaberci коментира написаното преди в Милиет от Ali Eyüboğlu.
 Става дума за участието на Къванч в новите проекти,
 за Бягството,  FOX, ... но се застрахова, че нищо не се знае още,
 защото не е подписано ... и не се знае дали е приел.
 Предполага се, че Къванч ще е в ролята на Майкъл Скофилд,
 а Гюркан Уйгун  в ролята на Линкълн Бъроус.
 Чудят се в каква роля ще се появи - добър, или лош,
 богат, или беден, по телевизията, или в интернет платформа.
 Всичко това си го знаем.

 Лека вечер!!!

# 732
  • Мнения: 18 624
Фенче Heart Eyes, приятно посрещане Simple Smile
да разбрах за Стар, аз и не вярвах де Peace
и все пак, ако няма по 2 сериала на вечер по всеки канал, не виждам как ще се съберат всички, които имат намерение да започват #Crazy
а новите сериали стартират обикновено октомври, ноември Peace

Дива Hug, мерси за това, което си намерила и превела.... минах го с Гуги, мда нищо съществено, повтарят от тук, от там....



лека Hug





Последна редакция: чт, 02 авг 2018, 22:42 от Airra

# 733
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 654
Добро попреваляло утро, момичета!  bouquet



Спите ли, спите ли?.. Ставайте, денят е прекрасен! Благодаря за споделеното, продължавам да научавам нови неща. Фенче, поздрави на роднините! Хубаво да си изкарате! Айре, ставай вече,  Laughing какъв е този сън? 










Лек ден!

# 734
  • Мнения: 18 624
Хелоуууу Hug


Кате Hug супер кафенце си донесла bouquet
Цитат
Айре, ставай вече Laughing какъв е този сън?  
хахаха Joy
чаках някой да пише след моя пост снощи....а и довършвах новата тема, в която няма да има много нови неща, но пък има нещо ново, на което определено се кефя Peace

други новини йок...... Whistling

едно клипче от вчера, в което цитират някои негови мисли, от последните му интервюта/на англ/ хареса ми Peace



.................
и последния IMDB рейт Peace





Последна редакция: пт, 03 авг 2018, 12:16 от Airra

Общи условия

Активация на акаунт