Къванч Татлъту - минали и бъдещи проекти и партньори-73

  • 68 991
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 18 705
Кети Hug, Честита ти рожденичка bouquet Здраве и Късмет! Благодаря за почерпката!! Simple Smile

Фенче Heart Eyes bouquet, споделям Peace

Кате Hug, Орси Hug

на мен по сериозни теми не ми се пише много..... Wink
Скрит текст:
....каквото имах да казвам го казах Peace
предпочитам сега през лятото, когато и няма много новини - по-лежерно майтапчийски стил на общуване...ама вас пък си ви влекат сериозните разговори...е късмет Peace

Башачка, ново Heart Eyes



лека вечер Hug



..........
ето гооо нашия човек в работна обстановка, много готин!!! Wink


и видео!!!
https://twitter.com/noura_maro2004/status/1023644574336643073



Последна редакция: нд, 29 юли 2018, 22:17 от Airra

# 676
  • Мнения: 18 620
Ехааа, Айре  Heart Eyes благодаря!  bouquet Най-после ... Киво е в страхотна форма, машалла  Heart Eyes Пу пу пу  Party
Хороз ще е бомба, като гледам, отново различен, имам чувството, че му е потъмнена косата или така ми се струва  newsm78


И аз като теб ! Искам лятото да разпусна, отпуска съм все пак ,  като вляза тук да има смях, майтапи, да се радваме  на момчето ни  Peace
Лекинка!  Hug

# 677
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Получих чуден дар от светлината.
Животът нов разцъфна като цвете.
С криле от радост литнах над земята
към царствения дом на боговете.
И щастието нежно ме обгърна.
Сърцето ми заби в лудешки ритъм.
Реалността в магия се превърна,
в която ден след ден ще скитам.


Кети, честито, мамче! Да ти е жива и здрава щерката!



# 678
  • Мнения: 18 620
Добро утрооо!  Hug Hug Hug

Днес ми е ден аз да почерпя  Laughing Малкия ми син има РД  Heart Eyes
Скрит текст:






Снимките вече трябва да са към края си май  newsm78, дано видим още нещичко  Praynig




Хубав ден!  Hug

# 679
  • Мнения: 4 642



                   Е, Фенче и на вас честит рожден ден! Живи, здрави! При такава майка няма начин момчетата да не са Мъже! С главна буква!


                   

                   

# 680
  • Мнения: 18 705
Привет!! Hug
Фенче Heart Eyes, да ти е честито момчето, жив и здрав, много късмет!! bouquet
за теб Hug
Скрит текст:

не знам дали на Киво са му потъмнили косата, ама ми изглежда леко отслабнал....в лицето Thinking


още едно видео
https://twitter.com/mlamh202/status/1023728245584351232

интересно ми е на какво се дължи тоя купон, нали снимките не са свършили newsm78

Kivanc Tatlitug VS Burak Ozchivit Whistling



хубава седмица!! Hug



Последна редакция: пн, 30 юли 2018, 10:35 от Airra

# 681
  • Мнения: 18 620
Орси  Hug много благодаря, много мило !  bouquet

Айре  Heart Eyes много благодаря!  bouquet
Не зная дали е отслабнал, може да е от снимката  newsm78 Но, много тъмна ми изглежда косата му, може отново да е от снимката  Peace
Не помня кога започнаха да снимат филма, но май малко остана ... а купон може да си правят по всякакъв повод
Лятото почти преваля, кога ли ще го видим така отново  Laughing

На интересно и малко пусто място са сякаш  newsm78

# 682
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Така неусетно порастват децата...
Сякаш вчера плахо пристъпваха.
Толкова бързо изтече водата...
Газиха смело и рядко отстъпваха.
Държахме ръцете им в болка и радост.
Молехме се с надежда да са добре.
Бяхме млади с тяхната младост
и плувахме заедно в бурно море.
За нас, те са житейския смисъл.
Нашето днешно и утрешно време.
Така е творецът съдбата написал
и никой не може да ни я вземе.
 


Фенче, честито! Здраве, щастие и успехи да съпътстват сина ти! Да сбъдва мечтите си, а успехът да следва всяко негово начинание!



# 683
  • Мнения: 18 620
Кате  Hug много, много благодаря!  bouquet
Да сте живи и здрави, мили момичета!  love001

# 684
  • Мнения: 18 705
Фенче Heart Eyes, да  всичко може да е от снимката
в ТТ се питат, какво са направили с брадата му hahaha Joy

ама нали е комедийна роля Wink
снимките почнаха около 24 юни Peace
има предположение, че празнуват 5 седм. снимки Peace

Башак е в Яйлъкавак/Бодрум/, където е Румса
аз си мечтая за техни общи летни снимки, ама от Америка!!! Whistling

от Ръза-Те идват newsm78


и ДК- отново на екраните в Грузия


Кате Hug  хубава муза те е обзела!!!

лек следобед Hug


Последна редакция: пн, 30 юли 2018, 13:24 от Airra

# 685
  • София
  • Мнения: 1 385
Фенче, на теб честит празник .  Да ти е здраво и щастливо момченцето. Не знам на колко годинки е, но за нас те са си деца. Да му се сбъдват мечтите и да са му слънчеви дните.

Според мен на Къванч му е силно потъмнена косата, брадата е оформена и също потъмнена.  Той си отслабва както и колкото поиска без никакво затруднение май. Нали е млад и волеви, може го.  Башак е чудесна, а с тази рокля - браво. Обичана, щастлива и разбира се хубава.

Последна редакция: пн, 30 юли 2018, 13:57 от Kethen ?

# 686
  • Мнения: 18 620
Кети  Hug много благодаря!  bouquet Да, децата ни винаги си остават деца за нас, колкото и големи да станат  Peace Нашите пък са и една зодия, супер  Peace Той и другия ми син е лъвче, де  Laughing
Башак е страхотна на тази снимка , роклята много и отива, то с нейната страхотна фигура как иначе  Heart Eyes
А Киво наистина си отслабва, когато си реши, блазе му  Laughing Потъмнена му е косата, нали ? На него и с тъмна коса му отива, виждали сме го, само дано да не му сложат и тъмни лещи като на Екин сини  Praynig  То и за нея не е сигурно, де  hahaha
 Кой знае каква смешна кръпка ще го играе с тази визия Laughing

 Heart Eyes Натурален си го харесвам най-много  Peace

# 687
  • Мнения: 18 705
малко смешно е излязал Wink


и според мен е отслабнал..........

# 688
  • Мнения: 4 642

 
       Да се поздравим с нашето виртуално приятелство тук, в темата! Да сме живи, здрави и...позитивни! Харесах си снимката на тези две чаши. Пък и като символ на чашите кафета, коитж "си разливаме"  всяка сутрин!



       


       Относно косата на Къванч в първия момент и аз си помислих, че може да е от снимките, светлината. Но от последващи снимки се уверих, че има някакво вмешателство. Може и с шпрейове това да е станало. Като гледаме филма след време ще се разбере истината.

      А за купона, както е писла Фенчето, купон може да се спретне по всяко време. С настроение, желание, музика.

      На тази снимка Башак е много ефирна. И роклята, и тя самата. И косата също.

# 689
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
малко смешно е излязал Wink


и според мен е отслабнал..........

Айре, не е излязъл смешно, плашещо е... Много е отслабнал, затова. Виж врата и ръцете му, направо клечки. Бузите му ги няма никакви и изглежда състарен. Ама, никак не е здравословно това "играене" с килограмите. Роля, роля, обаче здравето е по-важно. Още е млад, но последиците остават за цял живот. И като се прибави динамиката на живота в днешно време и като го знаем колко се "спира", не ми се мисли... Разтревожих се. Сега с дни ще го мисля...

Общи условия

Активация на акаунт