Искам да кажа ... (147) през юни 2018

  • 261 666
  • 5 222
  •   1
Отговори
# 3 570
  • Мнения: 4 303
Мари, много неприятно с такива майстори, ама те май навсякъде така действат, ако съвсем не са ти близки/познати. Захващат ти обекта и сега нямам време, после ала бала. Който повече ги натиска на него работят.
Даже един ми изтърси, аз ако не го заема, ще го вземе друг. Казват ти какво да купиш, разлепват или разбутват нещо и иди ги търси в повечето случаи. Днес не може, утре нещо се случило.

# 3 571
  • Мнения: 39 370
Малко им остана, но ни бавят. Не мога да си ползвам градината, не мога да почна да боядисвам стълбището.....А и искам спокойно да си вървя у дома до банята и да не се притеснявам къде ще се преобличам.

Последна редакция: пт, 22 юни 2018, 07:40 от mariat

# 3 572
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Добро утро!
Фонсе, девойката е прекрасна!

Последна редакция: пт, 22 юни 2018, 08:42 от lina_bs

# 3 573
  • София
  • Мнения: 18 679
О, Фонсе, представям си как се чувстваш Cry Аз съм така всеки път като погледна първото как гушка последното - ми той спокойно може да мине за баща му, ако го гледаш в гръб! Чак като се обърне и му видиш пуберската муцуна, ти се изяснява картинката. Тъй е, бързо растат, а сърцето ти трябва и то бързо с тях да расте, за да може да побере всичките им мечти Heart Хубаво ти е детето, пожелавам й да е щастлива Hug

Мари, кофти. У нас днес свършват, в понеделник чистим и край! Аз лично се разплувам и в идните 5 години никой да не ме търси за никакви ъпгрейди! Който иска по-голямо жилище - да си го купува, да си го прави, да си го обзавежда, фръц!

# 3 574
  • Мнения: 3 867
Добро утро!
Фонсе, прекрасна е дъщеря ти.
Алина също е влюбена от поне година. Е, аз така казвам, но като види бате Ванко и се разтапя. Залепя се за него и го гледа с едни големи очи Heart Ама той е дърт, на 11г., а и със свекървата няма да се разберем.
Както съм казвала, в блока са 7-8 наборчета. Как ще се омешат, не знам, ама ще има ядове.

# 3 575
  • Мнения: 15 032
Добро утро.
Фонсе, чудна е дъщеря ти. Желая ѝ много късмет и щастие.
Детето си е вкъщи, оплака се вчера от главоболие, и аз цяла седмица се оплаквам от същото, ама съм на работа. Ще видим днес как се чувства, няма температура, играе, яде, спа спокойно, дано не е нещо сериозно.

# 3 576
  • Мнения: 39 370
Аз лично се разплувам и в идните 5 години никой да не ме търси за никакви ъпгрейди! Който иска по-голямо жилище - да си го купува, да си го прави, да си го обзавежда, фръц!
Лу-да жен- ка! Будала!

# 3 577
  • Germany
  • Мнения: 7 945
Фонсе, прекрасно ти е порасналото момиче! Попътен вятър й желая!

# 3 578
  • Мнения: 17 987
Фонсе, страхотна е! А и другите като гледам, по-хубаво от нашето гардже няма! Heart Eyes

И аз това щях да кажа, прекрасно е нашето момиче!!!

Последна редакция: пт, 22 юни 2018, 15:03 от raja_nikol

# 3 579
  • София
  • Мнения: 18 679
Райче Anguished Можем ли да помогнем? Hug

# 3 580
  • Мнения: X
Добро утро!
Фонс, много е хубава дъщеря ти! Да е успешна и много щастлива!
Титу, довечера или утре сутринта ще го правя чийзкейк, ако се получи нещо, ще покажа. 😊
Хубав уикенд, момичета и момчета!

# 3 581
  • Мнения: 17 987
Райче Anguished Можем ли да помогнем? Hug

Не, никой не може, но ме трогна с думите си!

# 3 582
  • Мнения: 1 681
Добро утро!   

Чудна девойка Фонсе, здрава да ти е и много щастлива, другото са подробности!

Белинда, твоя в гръб, моя големия и в анфас са го вземали за таткото;)

Даун, Хай Hug проснала съм червения килим, комитета по посрещането е сбран, идвайте, както се разбра от моите жалби, диагнозата е неясна, с много странични дефекти, ама ако поне ми помогне в откръглянето, няма да е зле.

Аз съм ужасно недоспала, хем съм от тези, дето малко спат и с малко могат, обаче...явно, има разлика дали си будуваш, щото си нощна птица или защото мъж на крехка, месечна възраст те държи в напрежение.

Напомням ви, че е петък и отивам да се шляя, докато повечето местни и туристи спят, че в по-късните часове ще е фраш навсякъде.

# 3 583
  • София
  • Мнения: 18 703
Добро утро!
Фонсе истинска красавица е госпожицата. Много да е щастлива.
За ремонт да не чувам след миналатта година. Аз и мразя да се занимавам по принцип.

Райче разбирам те/ и аз съм рак/ Simple SmileSimple Smile ще възстановиш.
Пуснах пералня аз, правя пюре на зверчето. И ако испея да събудя големия ще излезем .

# 3 584
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Добрутро , недоспала съм и аз .Сина замина за бригада в Щатите  та постоянно чаках да ми пише че полета му беше с 3 прикачвания . Току що ми писа че е пристигнал. Отдъхнах си.

Общи условия

Активация на акаунт