Какво повече НЯМА да купя - тема 13

  • 99 114
  • 727
  •   1
Отговори
# 150
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 708
Садоледи Рафи в кафявите кутийки, ужасен лепкав вкус
И аз не ги купувам вече

# 151
  • Мнения: 745
Кой вкус сте купили,ние купуваме Рафи течен шоколад и ни харесва

# 152
  • София
  • Мнения: 30 147
На мен са ми много сладки.

# 153
  • Мнения: 17 987
Течен шоколад и йогурт, и двата са накъртващо сладки и се мажат по небцето

# 154
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Течен шоколад и йогурт, и двата са накъртващо сладки и се мажат по небцето

Аз сладолед не ям, но децата ми много обичат течен шоколад и им купувам редовно.

# 155
  • Мнения: X
Някой опитвал ли е новата серия сладоледи Фамилия - в големите кутии. Миналата седмица бяха намалени в Кауфланд и се зачудих, но не взех. Бях хвърлила око на този с шоколад.

# 156
  • Мнения: 10 385
И аз видях днес в Кауфланд новите кутии на Фамилия, но не я харесвам тази марка. Предпочитам да си купя по-рядко някой по-скъп сладолед.
Най-любимите са ми на Афредо, но си ги ям на място, не купувам за в къщи

# 157
  • Мнения: X
Аз харесвам едновремешните сладоледи. Има една фирма от Раковски, която произвежда и продава сладоледа в найлонови пликове. Ами същия вкус. Но съм традиционалист, сметанов и шоколадов. Като ги видя боядисани обаче в зелено, жълто, лилаво и какво ли още не, подминавам. Те са едни от малкото, които го произвеждат от мляко, а не бъркат сухо мляко, сметана и незнам какво още. И сладоледа има вкус на мляко.
Трудно се намират в магазинната мрежа. Гледам, че в Лекси ги има.

# 158
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Tonynette, върна ме години назад с този сладолед. Simple Smile
Ще отида до Лекси тези дни, за да си взема. Мисля, че се казваше Снеп. Simple Smile

# 159
  • Мнения: 10 385
Бих го потърсила. От Раковски. И на мен са ми носталгични едновремешните вкусове на сладоледа, въпреки че харесвам и новите.
Аз харесвам плодовите, но които са си с истински плод, както са на Афредо, а също и сорбетата. Имаше едно заведение в Мол Сердика със страхотни италиански сладоледи, но не знам защо го закриха. Там обожавах лимоновото сорбе

# 160
  • Мнения: 6 001
Аз Фамилията ги харесвах, но тази година взимам 2-3 пъти, дали аз съм си променила вкуса, дали те, но не ми харесват. Не е сладък сладоледа, не ми докарва почти на нищо. Даже любимата ми Нирвана не е сякаш същата. Neutral Face

Като ни се доведе сладолед взимам на Uncle Charlie.

# 161
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
Аз взех миналата седмица от намалените в Кауфланнд на Фамилия - Familia collection с течен шоколад. Не е лош, но някак си очаквах нещо повече, и като цяло според мен не си заслужава пълната цена.

# 162
  • Мнения: X
Tonynette, върна ме години назад с този сладолед. Simple Smile
Ще отида до Лекси тези дни, за да си взема. Мисля, че се казваше Снеп. Simple Smile
Точно Снеп. Но не рискувай с "боядисаните".

# 163
  • София
  • Мнения: 5 547
Аз Фамилията ги харесвах, но тази година взимам 2-3 пъти, дали аз съм си променила вкуса, дали те, но не ми харесват. Не е сладък сладоледа, не ми докарва почти на нищо. Даже любимата ми Нирвана не е сякаш същата. Neutral Face

Като ни се доведе сладолед взимам на Uncle Charlie.
Аз Нирвана си правя сама в къщи, става много хубав и знам какво има вътре.
 Тези магазини Лекси само в Пловдив май ги има?

# 164
  • Мнения: 17 987
Дени и Изида са ни любимите тази година.

Общи условия

Активация на акаунт