Какво повече НЯМА да купя - тема 13

  • 99 063
  • 727
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 5 547
А подсетихте ме с тоя крем. Кафе със сметана от кафе-машина. Не знам кви бактерии се въдят и как ги чистят тия машини ама такова повръщане с разстройство никога не бях имала, 3 дни беше ужас. Машината беше на открито, на морето, по цял ден на слънце (ако има някакво значение).
От сметаната ще да е.

# 586
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 895
Никакъв продукт на Бор - чвор повече! Развалих си картофеното пюре снощи с прясното им мляко! А цеденото им мляко е най-отвратителното нещо на света... Млякото трябваше в кавички да го сложа, то е някакво измислено подобие на мляко...

# 587
  • Мнения: 1 334
Цеденото им мляко има желатин и е с някаква неприятна консистенция Persevere

# 588
  • Мнения: 10 064
Никога повече сирене от натрошеното. Къде ги съхраняват тези парчета?
Взех малко, за да пробвам на определен производител  и  имаше вкус на сапун.
Дали не ги мешат с имитиращите продукти? Чувала съм, че някои от тях имали подобен вкус?

# 589
  • Мнения: 19 014
Никога повече сирене от натрошеното. Къде ги съхраняват тези парчета?
Взех малко, за да пробвам на определен производител  и  имаше вкус на сапун.
Дали не ги мешат с имитиращите продукти? Чувала съм, че някои от тях имали подобен вкус?


Взимала съм нормално сирене от по 8-10 лева килото и пак се е случвало да има вкус на перилни препарати. Просто съхраняват сиренето близо до подобни препарати и то попива миризмата.

# 590
  • Мнения: X
Това е грешка на търговците, не на производителя. Същият проблем го има и с маслото. И то поглъща околни миризми от складовете.

# 591
  • Мнения: 10 064
Да, имам предвид и съхранението в търговския обект, но досега не ми се е случвало точно в
този магазин.
Бях споделила преди време за същата миризма на управителката на друг близък магазин.
Направих го доста дискретно, защото редовно пазарувах от тях и се знаем.
Изслуша ме търпеливо като поредната капризна клиентка и до там. Нищо не се е променило.

# 592
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Нищо не вземам на Бор Чвор отдавна, пълен боклук е цялата им продукция.
От всякакви млечни продукти купувам само по стадндарт на Добротица и Лакрима, млеката по стандарт на Елби също. Щандовете на разните фирми в Халите продават качествени продукти, нищо общо с боклуците им по веригите, за кой ли път се убеждавам.
Нищо от никакви топли витрини, там се готви от вече бракувани продукти, отделно готвачите им са пълна скръб, поне да бяха сготвили както трябва. Преди време имаше срещу нас СБА, преди Билла-та да ги "утрепе" и да се изнесат. Топлата им витрина беше с много хубави неща и редовно купувах, но само от тях. Сега вече се изнесоха някъде и ги няма. Значи някъде може.

# 593
  • Мнения: 10 379
Хубави ли са нещата на СБА? Има такъв магазин относително близо до нас, но по принцип не купувам яденета от топла витрина, въпреки, че добре изглеждат. Не смея да купувам и месо или риба от тях, че няколко пъти като влизам така вони целият магазин на развалено, че гледам само опаковани неща да купувам от тях.

# 594
  • Мнения: 9 050
А подсетихте ме с тоя крем. Кафе със сметана от кафе-машина. Не знам кви бактерии се въдят и как ги чистят тия машини ама такова повръщане с разстройство никога не бях имала, 3 дни беше ужас. Машината беше на открито, на морето, по цял ден на слънце (ако има някакво значение).
Никакво значение няма, защото сметаната в тези машини е на прах, а не течна млечна сметана, та да се развали.

# 595
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 764
Във водата е имало бактерии, които от топлото са се развъдили. Има машини, вързани към водопровод, но повечето са с вода в туби, които един Господ знае кога и как се чистят и дезинфекцират.

# 596
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Пушена сьомга, от тази...миришеше на боя за коса и къдрин...вкус ужасен.

# 597
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Пушена сьомга, от тази...миришеше на боя за коса и къдрин...вкус ужасен.

От Кауфланд, нали?
А колко кости имаше вътре...

# 598
  • Мнения: 2 817
Сирене Верея!!! Мирише на кисело, ужасен вкус и от него текат едни слузести неща....като сополи. Отврат.
Хем не беше хич евтино.

# 599
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
adoration_, да от Кауфланд, беше намалена...даже постоя доста време в хладилника и като я отворих и ме лъхна странната миризма на фриз.салон първо погледнах срок на годност, но е до м.10.
Кости нямаше...нарязах я даже и ще я ям...ама ме достраша, а и тази миризма:(
Вашата ставаше ли поне за ядене?

Общи условия

Активация на акаунт