Какво повече НЯМА да купя - тема 13

  • 98 773
  • 727
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 18 693
А нас пък от едни салати по Нова година, купени от Фантастико, как ни боляха коремите... От Билата като че ли нямам чак такива гадни спомени, но пък и ние сме взимали от там главно от кюфтетата и кебапчетата, които пекат на момента, или риба на скара.

# 571
  • София
  • Мнения: 1 434
В топлите витрини почти всичко е заготовка /полуфабрикат с консерванти, разни други гадости примерно, за да не потъмняват картофите. Само ги бутват във фритюрник или конвектомат и готово. "На всеки 30 мин."
За млечните салати се ползват възможно най-евтините бъркочи с растителни мазнини, сухи смеси и пр.
Маринованите пилета, крила и подобни също са от най-ниско качество. Не припарвам до тези храни.

# 572
  • Мнения: 10 254
Аз съм купувала няколко пъти салати от Била, не бяха лоши, но това беше преди години, сега не са ми на път. Но разбрах, че и те са на Кенар, по специална поръчка на Била и им нямам вяра. Един път се излъгах да купя салата "Снежанка" от една бърза храна - е, такава отврат не съм виждала - не знам как го бяха докарали, киселото мляко в нея беше с консистенция на майонеза и също толкова мазно

# 573
  • Мнения: 4 322
Да се запиша и аз, продуктите за лице Акне аут на Био трейд, освен не не почистват лицето, щипят ужасно, а и ръцете ми се обелиха от тях.

Пробвах ги като излязоха преди време - същото. Ужасни. Всъщност, опитвала съм и други техни продукти, от всичките ефектът беше много зле.

Имах подозрения за Щастливеца, аз там не обичам да ходя, имало защо. В търновския пък имахме случка със сервитьор - детето на едното момиче от групата ни предишния ден си поръчало някакви картофи и много му харесали. Не помнеше какви точно, но ги описа и си поиска пак - сервитьорът почти се скара на майката, че такова нещо не предлагат и я обвини, че си измисля.

# 574
  • Мнения: X
Нищо на Рошен,фирмата на Петро Порошенко.
Бонбоните са пълна отврат,тези с ликьорите вътре.Нищо общо с оригиналните немски от Лидл например.
Тая фирма е заринала с боклуците си почти всеки магазин!
Винаги се дразня...

# 575
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
Някой във форума беше хвалил шоколади на Рошен. Е, купих си, пробвах и не бих повторила. Друго на тази марка е съм купувала.

# 576
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Бонбоните не съм ги купувала, но вкъщи харесваме тъмният им шоколад с портокал, опитвала съм и други техни шоколади, но само този се одобри у дома.

# 577
  • Мнения: 4 322
Шоколади не съм пробвала, бонбоните не ми харесват, но бисквитите ми харесват. То принципно и на "Кристал" - Пловдив да не купуваме, и  на Градус, и на още сто фирми.

# 578
  • Мнения: X
Бисквити "Боровец",слепени,имитират тези на "Мираж",снощи докато гледах ВБ си изпочупих зъбите!
Шоколада обаче им беше хубав...

# 579
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 689
За Рошен бях писала преди - много ниско качество и пазара е превзет заради ниската цена.... жалко!
В този ред на мисли, Кармела също са с по- гадна глазура от преди, явно гонят ниска цена и пестят от качество. А имаха хубави неща преди години.

# 580
  • Мнения: X
На Кармела бисквитите с пълнеж са хубави Simple Smile

# 581
  • Мнения: 4 322
A на мен Кармела никога не са ми харесвали, все ми се струва, че слагат гадни съставки. В бисквитите Есмералда съставките са си като на почти всички други, нищо фрапиращо. Мен пък ме подразниха едни кокосови сладки, от тези тип "домашни" - едно време ги правеха само кокос, захар, яйца и ванилия. Сега гледам, че повечето им слагат добавки и глюкоза.

# 582
  • Мнения: 10 254
Всички бисквити, сладки или солени се правят с много гадни мазнини. На сладките неща предполагам, че добавят и захарини на корем, а ако са с крем играят и консервантите. Нищо чудно, че след консумацията на подобни сладости се чувстваме зле.

# 583
  • Мнения: 4 322
Готови с крем- никога! Преди много години се изкуших да изям фунийка с крем, през нощта се събудих да повръщам. С целия си ум (някъде на 17 съм била) дадох и една на кучето, че ме гледаше жално. Повръщахме и аз, и то.

# 584
  • Мнения: 1 774
А подсетихте ме с тоя крем. Кафе със сметана от кафе-машина. Не знам кви бактерии се въдят и как ги чистят тия машини ама такова повръщане с разстройство никога не бях имала, 3 дни беше ужас. Машината беше на открито, на морето, по цял ден на слънце (ако има някакво значение).

Общи условия

Активация на акаунт