Какво повече НЯМА да купя - тема 13

  • 99 045
  • 727
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 210
Грушенка, поздравявам те, че си им писала! Какво ти отговориха за грамажа? Аз преди време купих цяла кутия техни вафли и ми направи впечатление, че малко на по-топло да ги оставиш, веднага се разтичат, т.е. наистина трябва да са с кокосово масло. Другите мазнини от химическите вафли нямат разтапяне, затова и ни запушват кръвоносните съдове.

# 61
  • Мнения: 1 786
То направо си стана рекламна темата, я да им прегледам сайта на Хармоника Wink

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Никога повече таблетки за съдомиялна Medix Rage Установих, че кутията е празна, а мм беше в Метро, та му звъннах, да вземе някакви (по принцип взимаме от Лидл). Видял тези и ги взел -100 броя Flushed Нищо не мият, а остава и бял прах по съдовете Imp

# 63
  • Мнения: 2 817
Никога повече таблетки за съдомиялна Medix Rage Установих, че кутията е празна, а мм беше в Метро, та му звъннах, да вземе някакви (по принцип взимаме от Лидл). Видял тези и ги взел -100 броя Flushed Нищо не мият, а остава и бял прах по съдовете Imp

И аз преди ползвах Медикс, но не бях доволна. Сега съм с таблетки от Лидл и са перфектни.

# 64
  • Мнения: 1 153
Никога повече таблетки за съдомиялна Medix Rage Установих, че кутията е празна, а мм беше в Метро, та му звъннах, да вземе някакви (по принцип взимаме от Лидл). Видял тези и ги взел -100 броя Flushed Нищо не мият, а остава и бял прах по съдовете Imp

И аз преди ползвах Медикс, но не бях доволна. Сега съм с таблетки от Лидл и са перфектни.

Момичета, кои таблетки от Лидъл ползвате?

# 65
  • Мнения: 2 817
Teya75 - W 5 са таблетките.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
и аз W5 взимам. Преди имаха обикновени и all in one, но обикновените изчезнаха.
По нищо не отстъпват на Finish, от които  също съм много доволна

# 67
  • Мнения: 5 346
Няма да купя вече  никога нещо от топлата витрина на Т-маркет. Сигурна съм, че всичко е от месо с отдавна  изтекъл срок на годност. 

# 68
  • Мнения: 1 600
А аз май няма да купя от таблетките на Кауфланд, тяхната марка. След измиването лъха ме неприятна миризма от миялната, почти винаги се налага да пускам допълнително миялната да изплакне съдовете. Което никога не се случва с таблетките на Лидъл, например. А бях се запасила с Кауфландските таблетки, че имам и още 3 кутии, направо се изяждам.
Обаче прах на Кауфландската марка, за разлика от таблетките, много ми харесва.

# 69
  • Мнения: 847
и аз W5 взимам. Преди имаха обикновени и all in one, но обикновените изчезнаха.
По нищо не отстъпват на Finish, от които  също съм много доволна

 
Вече ги има и обикновените-60 бр.за 7.99лв!

# 70
  • Мнения: 1 153
Благодаря ви момичета, ще ги пробвам Simple Smile Аз ползвам Сомат гел. Лесно го дозирам, с малка съдомиялна съм.

# 71
  • Мнения: 5 998
Цедено мляко на БМК. Тръпчиво със странен горчив послевкус.

# 72
  • Мнения: 1 297
и аз W5 взимам. Преди имаха обикновени и all in one, но обикновените изчезнаха.
По нищо не отстъпват на Finish, от които  също съм много доволна

 
Вече ги има и обикновените-60 бр.за 7.99лв!
ShockedАз за 60+20 на финиш, давам 40 лева.

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Именно Simple Smile
Откакто открих W5 пестя главоломно от таблетки Grinning

# 74
  • Мнения: X
Финиш Куантум от Одрин 72 бр. за 24 турски лири. Сега имам запаси за повече от година.

Общи условия

Активация на акаунт