"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 38

  • 65 396
  • 753
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 101
Здравейте,момичета с приятелят ми правим опити за бебче от март месец до сега не се получава .От март месец започнах да си правя тестове за овулация .Чак юли месец имах доказана овулация.Цикълът ми е през 32-34 дни.
Сега на 21 август ми е датата за МЦ.Но вчера имах кафяво зацапване,а днес кафяво- розово.Имам леки болки в яйчниците.Възможно ли е да съм бременна?Дали да си правя тест или е рано?!

# 691
  • София
  • Мнения: 7 645
Тест най-рано 11-12 дни след овулация. Иначе няма смисъл

# 692
  • Мнения: 101
Овулацията мина.Беше на 2 август

# 693
  • Мнения: 203
Ако в била на 2-ти можеш утре сутрин с първа урина да направиш . Успех !
Овулацията мина.Беше на 2 август

# 694
  • Мнения: 4 976
Здравейте? Днес си изкарах акъла с тест Престо. Вчера го правих отрицателен. Сутринта го направих отново отрицателен. Оставих да си седи на масата два, три часа и забелязах бледа втора черта. Направих  на друга марка и си беше отрицателен. Много объркващо.Преди 3 дни правих крьвен и беше отрицателен.

# 695
  • Мнения: 6 604
Кое точно е объркващо?
Теста е верен САМО във времето, посочено на опаковката - 10 мин. Ако се появи втора черта си бременна, ако няма--не си.
След това време се хвърля в коша. Няма никакъв смисъл да правиш уринарни тестове, след кръвен такъв.
Естествено, ако е правен ПОНЕ 11 дни след доказана овулация.

# 696
  • София
  • Мнения: 6 726
Хора разбирам вълнението за тези тестове е голямо, но си има упътвания след 10мин теста вече не е ВАЛИДЕН. Не го гледайте на другата сутрин, другата седмица или другия месец засичате си времето и резултата е на лице.

# 697
  • Мнения: 4 976
Понеже друг пьт никога тест не ми се е променял след няколко часа, затова се очудих.А крьвният беше отрицателен, но ми казаха за всеки случай да го повторя след 3 дни. И по моя воля реших да направя уринарен и това ме стаписа.

# 698
  • Мнения: 6 604
Кога прави кръвния? Колко дни преди следваща менструация?

# 699
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Колко ориентировъчно струва един кръвен тест?

# 700
  • Мнения: 4 518
Колко ориентировъчно струва един кръвен тест?
20лв.

# 701
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Благодаря!

# 702
  • Мнения: 4 976
Моят кръвен струваше 17 лева. Но го направих 11 дни след акта, а не след овулацията. В лабораторията ми казаха че може.

# 703
  • Мнения: 6 604
Е, нали не очакваш да ти кажат друго.
🙄

# 704
  • Мнения: 101
DiDi§ Правих си тест за овулация на 2 ри значи е настъпила до 24-36 ч.

Общи условия

Активация на акаунт