"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 38

  • 65 429
  • 753
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 977
Уж говорих с лекарката в лабораторията. Като стана на въпрос в аптеката за случката с теста Престо  и казах, че се е появила съвсем бледа чертичка след часове. От там ми казаха, че сьвсем нормално сьм се притеснила и заявиха да повторя теста на следващата сутрин. Не знам какви са тези хора, които не знаят, че след толкова време тестовете не са достоверни.

# 706
  • Мнения: X
За лабораторията е важно да ти приберат парите.

# 707
  • Мнения: 6 604
Ако овулацията е на 3-ти, не е ли късно да очакваш менструация на 21-ви?🤔

# 708
  • Мнения: 101
Ми явно е късно ,но мен ми идва по късно,32-35 дни

# 709
  • Мнения: 6 604
Ми явно е късно ,но мен ми идва по късно,32-35 дни

Друго имах предвид.
Успех ти желая. 🤗

# 710
  • Мнения: 4 977
За лабораторията е важно да ти приберат парите.
Сигурно е така, но истината е че не бях в ден на овулация в деня на половия акт.  Беше 8 ден от цикьла, а теста  направих на 19 ден като цикьла ми е 30-33 дни. А след този случай не е имало нищо.

# 711
  • Мнения: X
За лабораторията е важно да ти приберат парите.
Сигурно е така, но истината е че не бях в ден на овулация в деня на половия акт.  Беше 8 ден от цикьла, а теста  направих на 19 ден като цикьла ми е 30-33 дни. А след този случай не е имало нищо.
Ти не беше ли пила и Ескапел, или се бъркам?

# 712
  • Мнения: 4 977
За лабораторията е важно да ти приберат парите.
Сигурно е така, но истината е че не бях в ден на овулация в деня на половия акт.  Беше 8 ден от цикьла, а теста  направих на 19 ден като цикьла ми е 30-33 дни. А след този случай не е имало нищо.
Ти не беше ли пила и Ескапел, или се бъркам?
Не се бъркаш.

# 713
  • Мнения: 6 346
Щом след въпросният контакт, не е имало други издънки, и кръвният е отрицателен 11 дни след него, то не си бременна. Имай предвид че от ескапела може да се получат аномалии в дължината на цикъла, например да ти закъснее.

# 714
  • Мнения: 101
Направих си тест тази сутрин беше " - ".
Не знам дали да правя друг тест утре.

# 715
  • Мнения: 5 468
Ми явно е късно ,но мен ми идва по късно,32-35 дни


Менструацията идва 12-16 дни след овулацията, като в най-честия случай са 14 дни. Затова настъпването на овулацията предопределя дължината на цикъла. Не е толкова сложно.

Направих си тест тази сутрин беше " - ".
Не знам дали да правя друг тест утре.

Минало е достатъчно време от О и тестът  трябваше вече да е категорично положителен, ако има бременност. Това в случай, че правилно си засякла О на 03.08. Твърде вероятно е да не е била тогава.

# 716
  • Мнения: 4 977
Щом след въпросният контакт, не е имало други издънки, и кръвният е отрицателен 11 дни след него, то не си бременна. Имай предвид че от ескапела може да се получат аномалии в дължината на цикъла, например да ти закъснее.
Благодаря за отговора. И аз знам, че след Ескапел може да закъснее. Имах фалшив цикъл 6 дни след хапчето, на 14 ден от цикъла. Питах гинеколожката ми и тя каза да не го броя за цикъл, а да си чакам датата, която трябва да бъде.

# 717
  • Мнения: 101
Мислех за кръвен тест,но щом теста не показва "  -  "
Ще видим другия месец
На 7 .09 съм на преглед в Токуда тогава ще е минала овулацията,дано се види нещо хубаво

# 718
  • София
  • Мнения: 12 006
Щом след въпросният контакт, не е имало други издънки, и кръвният е отрицателен 11 дни след него, то не си бременна. Имай предвид че от ескапела може да се получат аномалии в дължината на цикъла, например да ти закъснее.
Благодаря за отговора. И аз знам, че след Ескапел може да закъснее. Имах фалшив цикъл 6 дни след хапчето, на 14 ден от цикъла. Питах гинеколожката ми и тя каза да не го броя за цикъл, а да си чакам датата, която трябва да бъде.
Ами чакай си я, ама брой да видиш дали няма да ти дойде около 30 дена /или колко там ти е цъкъла/, след първи ден от "идването" от хапчето.

# 719
  • Мнения: 1
Здравейте! Правим опити от около година, цикълът ми е 30-31 дни, овулацията ми е била предполагаемо около 11.08, днес трябва да ми дойде и принципно болките идват с кървенето, но този път може би 3-4 последователни сутрини преди самата менструация се събуждам сутрин с остра болка долу в корема, която продължава около 2-3мин. Днес ми се гади цял ден и едва стоя на работа, умирам за сън. Има ли шанс? Simple Smile) Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт