Лидл 116 - Юнска тема, все още без рецепти :)

  • 109 352
  • 1 065
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 5 147
Кафе машини в събота имаше поне 3-4 в Перник.
Аз имам от "умните" кантари (мери кости, мускули, мазнини) вече няколко години и съм доволна. От качеството на уреда, не толкова от цифричките, които показва  Wink

От Лидълските "умни" кантари ли е?
Този от днес пускали ли са го? Умен ли е?

# 1 036
  • Мнения: 5 602
Здравейте, Шивашките комплекти - разноцветни макарички и конци  ( 30-тина бройки в комплекта) ,качествени ли са ? Благодаря!

# 1 037
  • Мнения: 68 968
Здравейте, Шивашките комплекти - разноцветни макарички и конци  ( 30-тина бройки в комплекта) ,качествени ли са ? Благодаря!

Аз имам комплекта само с ибришими - над 50 цвята ли бяха, не помня вече. Хубави са, ползвам ги за шиене на ръка - да закърпя някоя дупка най-вече по дрехите на детето. Здрави са.

# 1 038
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 274
Аз имам 2 шивашки комплекта с калерчетата и се радвам че не вдявам калерчета всеки път - много съм доволна Simple Smile

# 1 039
  • София
  • Мнения: 9 940
Американските палачинки не ми харесаха. Да вземат да се научат американците как се правят Simple Smile
Мислиш че американци ли ги правят?
Някой писа че 1000W е слабо (или 800В)...
Рових се из сайтове, в олх продаваха някакъв за 30лв с 5 "листа" - гофретки = 1200W. Тефали и тям подобни са по 7-800W...

# 1 040
  • Мнения: 53
Може ли мнение за инстантното кафе? По спомени, преди време съм взимала, може би беше Green и ми се стори доста слабичко, дори го смесвах с нескафе за повече вкус и аромат... Yellow на опаковката е написано mild и ме притеснява да не е и то някакво такова слабо и негорчиво, а другото Gold- на тази цена идва почти като класическото Нескафе ( в момента на промоция малко под 8 лв)...

# 1 041
  • Мнения: 68 968
Аз пробвах и не ми допадна инстантното им кафе.... май зелено бях взела, не помня, но ми киселееше и си останах на Нескафе крема.
И еспресото им пробвах и там ударих греда и си останах на Нова Бразилия.

# 1 042
  • Перник
  • Мнения: 4 865
Кафе машини в събота имаше поне 3-4 в Перник.
Аз имам от "умните" кантари (мери кости, мускули, мазнини) вече няколко години и съм доволна. От качеството на уреда, не толкова от цифричките, които показва  Wink

От Лидълските "умни" кантари ли е?
Този от днес пускали ли са го? Умен ли е?

Да, лидълски умен Simple Smile Eто от този вид, но яркозелен на цвят http://offers.kd2.org/en/gb/lidl/pQST/

Инстантно кафе в момента пия Yellow. Харесва ми.

# 1 043
  • София
  • Мнения: 9 940
Връщат ли се разпечатани стоки (капсуловани,инструменти)?

# 1 044
  • Мнения: X
Привет.
Имам от шивашките комплекти, доволна съм. Конците са здрави.


Аз исках да попитам... Кога пускаха Ел. пила за пети? С две думи какви са отзивите за нея? Ако изобщо ме чака все още някъде един брой Simple Smile

# 1 045
  • София
  • Мнения: 5 547
Привет.
Имам от шивашките комплекти, доволна съм. Конците са здрави.


Аз исках да попитам... Кога пускаха Ел. пила за пети? С две думи какви са отзивите за нея? Ако изобщо ме чака все още някъде един брой Simple Smile
Аз не съм виждала да пускат. Преди 2 години исках да взема,  май само излъгаха хората, отидох в магазина  1 час след отварянето , нямаше изобщо , тогава и други потребители се оплакаха , че не е имало в техните магазини.

# 1 046
  • Мнения: 68 968
Пила има някъде сега на промо...в К да не беше. Абе гледах я някъде...

# 1 047
  • Мнения: 10 212
Има електрическа пила в Лидл, вчера в Борово беше пълно.

# 1 048
  • Асеновград
  • Мнения: 3 113
Привет.
Имам от шивашките комплекти, доволна съм. Конците са здрави.


Аз исках да попитам... Кога пускаха Ел. пила за пети? С две думи какви са отзивите за нея? Ако изобщо ме чака все още някъде един брой Simple Smile
Аз не съм виждала да пускат. Преди 2 години исках да взема,  май само излъгаха хората, отидох в магазина  1 час след отварянето , нямаше изобщо , тогава и други потребители се оплакаха , че не е имало в техните магазини.
Електрическа пила са пускали поне 3-4 пъти.Имам я от миналото лято и я ползвам редовно много ме улеснява в поддръжката на краката. Имах на Сапир от К не може да става сравнение. Тази сегашната я пускат за първи път.Предишната беше с малко по различна визия. От мен +1

# 1 049
  • Мнения: 3 565
Ще пускат ленени къси панталони.  Пускани ли са друг път и дали си заслужават?

Общи условия

Активация на акаунт