Лидл 116 - Юнска тема, все още без рецепти :)

  • 109 456
  • 1 065
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 156
Благодаря! Взех я четката, сега ще я видим. Иначе точно това търся- пригладена коса, за идеално права ясно е, че не става, но аз и затова споделих, че си имам преса.

# 1 021
  • София
  • Мнения: 8 167
Американските палачинки не ми харесаха. Да вземат да се научат американците как се правят Simple Smile

# 1 022
  • Мнения: 117
Здравейте група. Случайно някой да е видял останала машинка за мелене на кафе в Пловдив или някъде другаде.

# 1 023
  • Мнения: 10 214
Забелязах глад за пъпеши сред народа, затова да кажа: в CBA до 04 юли пъпешите са по 0.99 лв./кг, имаше 2 сорта. Извинете, че е камък в градината на Лидл. Wink

Аз моя сутиен от тази седмица го върнах - пробвах 2 размера и не бива, и не бива... усещам го като дървен кофраж. Flushed Имам push-up бельо, но не е това чудо, явно не е за всеки бюст този модел.  

Последна редакция: нд, 01 юли 2018, 19:13 от soul81

# 1 024
  • Мнения: 13 602
Кравето масло на Пилос в брошурата от утре правилно ли си спомням че беше хвалено тук? Върти ми се нещо такова в главата но не съм сигурна дали беше точно това

# 1 025
  • Мнения: 4 523
Кравето масло на Пилос в брошурата от утре правилно ли си спомням че беше хвалено тук? Върти ми се нещо такова в главата но не съм сигурна дали беше точно това
Хубаво е и не мирише!

# 1 026
  • Мнения: 13 602
Благодаря, значи правилно съм си спомнила че го хвалеха в темата. Никога не съм вземала масло от там до сега, а цената му в брошурата е повече от чудесна щом е хубаво.

# 1 027
  • shumen
  • Мнения: 18 235
Пъпеша не помня на каква цена беше,че и други работи купувах и не помня.
Маслото е хубаво.Поне на мен не ми мирише.

# 1 028
  • Мнения: 633
Момичета , някой знае ли дали това сирене е произведено от пастьоризирано мляко? На етикета пише само мляко без да е уточнено пастьоризиран или не.
Тези сирена обичайно се правят с непастьоризирано мляко

# 1 029
  • Мнения: 1 712
Здравейте група. Случайно някой да е видял останала машинка за мелене на кафе в Пловдив или някъде другаде.
Вчера видях в Ямбол такива...

# 1 030
  • Мнения: 1 712
Благодаря! Взех я четката, сега ще я видим. Иначе точно това търся- пригладена коса, за идеално права ясно е, че не става, но аз и затова споделих, че си имам преса.
Моля да споделите мнение и аз не търся ефект като след преса,но да е подредена поне Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 031
  • Мнения: X
Аз това масло последните три или четири пъти когато го купувах,миришеше на гранясало и се отказах да го взимам вече.

# 1 032
  • Мнения: 4 783
Тъкмо вчера ми протече кафе машината и си взех тази от лидъл, много съм доволна, страхотно кафе прави.

# 1 033
  • Мнения: 5 435
Майка ми има кафе машината още от миналата година, хубаво кафе прави.
Момичета, кантарите дали са хубави, че моят се счупи?

# 1 034
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Кафе машини в събота имаше поне 3-4 в Перник.
Аз имам от "умните" кантари (мери кости, мускули, мазнини) вече няколко години и съм доволна. От качеството на уреда, не толкова от цифричките, които показва  Wink

Общи условия

Активация на акаунт