Лидл 116 - Юнска тема, все още без рецепти :)

  • 109 312
  • 1 065
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 22 759
Банските се оказаха много добри. На целите бански малко ме притеснява, че са с подплата, ще съхнат трудно, но са хубави.  Peace

# 31
  • Асеновград
  • Мнения: 3 067
Здравейте;
предната седмица не успях да отида до Лидл, за да видя банските. Мисля скоро да го направя и ако има останали от черните танкини в моя размер, да си взема. Малко се колебая, защото имам и други такива бански, но все пак разнообразието е хубаво нещо, а и този модел не се среща достатъчно често по магазините (или ако се го има, е в огромни размери, не знам защо).
Чакам да намалят ленените дрехи - харесах шарения панталон, но не ми е необходим. Ако се появи на по-изгодна цена ще го взема, иначе не ми трябва.

И аз искам да си купя магнитна дъска, но за подобна цена мога да взема доста по-голяма (поне така мисля - имам коркова, която е по-голяма и беше по-евтина). 40 на 40 см е твърде компактна.
Магнитна дъска пускат и по голяма бяла, имам я от повече от две години и съм много доволна.Чак сега се наложи да купувам нов маркер. http://promocii.bg/magnitna-daska-857870 на тази металната трябва да се внимава с какво се пише, перманентен маркер не се изтрива с почти нищо и дъската остава на лекета.
Тази малката я искам за в къщи, другата е много голяма.Ще ги видя на място и ще преценя, но изобщо нямам опит със стъклени и затова всеки коментар ще е от полза.А и те са различни цветове, не съм се замисляла дали се продават отделно бели водорастворими маркери.

Последна редакция: нд, 03 юни 2018, 18:59 от Panayotu

# 32
  • Мнения: 6 669
Има камера на входа и няколко в магазина. Така е във всички магазини на ЛИДЛ.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 846
Здравейте, имам питане за спортните очила от другата седмица - дали някой има такива и да даде отзиви Simple Smile мъжа ми си ги е харесал и им се чудя.
Аз имам, много съм доволна. Красиво стоят, приятни са за очите и са здрави. Взех и на мъжа ми и на брат ми. Харесаха ги.
При нас за връщане на стоки искат да се редиш на касата. Последния път се редих на една каса и продавачът ми отказа, да съм идела на друга каса. Много се ядосах, редих се наново.  Какви са тия прищевки, не искал, такава е политиката на магазина, няма искам - не искам.

# 34
  • София
  • Мнения: 16 038
От 11.06 - ориенталска седмица и спортни  неща.
От 14.06 - кухненски уреди - бледнер, машина за сладолед.

# 35
  • Мнения: 1 050
Тийн рокличките имало ли ги е досега? Някой с впечатления от тях? Висока съм 173 и се чудя дали мога да взема за мен Grinning

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 466
Гледам блендера  който е до днес.Дали да хукна да го купя или да изчакам този който е от 14.6.знам ли на каква цена ще е колко вата.Къде да го видя.

# 37
  • Мнения: 7 848
Гледам блендера  който е до днес.Дали да хукна да го купя или да изчакам този който е от 14.6.знам ли на каква цена ще е колко вата.Къде да го видя.

От тази седмица е 500 вата, а следващата е малко по- мощен - 600.
Като увеличиш снимката на брошурата се вижда.

# 38
  • Мнения: 19 018
Реших да проверя преди малко дали са заредили вече утрешното промо, та забърсах 3 моцарели   Laughing

имаше и разни сладки работи с голямо намаление с червен етикет ДНЕС, тях само в неделя ли ги пускат, че през седмицата до сега не съм виждал?

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 466
Гледам блендера  който е до днес.Дали да хукна да го купя или да изчакам този който е от 14.6.знам ли на каква цена ще е колко вата.Къде да го видя.

От тази седмица е 500 вата, а следващата е малко по- мощен - 600.
Като увеличиш снимката на брошурата се вижда.
Не я откривам тази брошура никъде.Може ли да ме упътите къде да гледам тези предстоящите?

# 40
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Дано рокличките са сполучливи!!!!

# 41
  • София
  • Мнения: 5 547
Гледам блендера  който е до днес.Дали да хукна да го купя или да изчакам този който е от 14.6.знам ли на каква цена ще е колко вата.Къде да го видя.

От тази седмица е 500 вата, а следващата е малко по- мощен - 600.
Като увеличиш снимката на брошурата се вижда.
Не я откривам тази брошура никъде.Може ли да ме упътите къде да гледам тези предстоящите?

И аз не намирам,търсих. Дайте линк.

# 42
  • Мнения: 7 848
dan4e rk, влизаш в сайта на Лидъл, отгоре кликваш на брошура и ти излизат последните брошури. Разлистваш, като увеличиш артикул и сложиш мишката на някои излизат данни.

Ето тук е пасатора от тази седмица
https://www.lidl-flyer.com/?_ga=2.30871478.846005777.1528040055- … iew/flyer/page/34
Ето и от следващата:

https://www.lidl-flyer.com/?_ga=2.61941925.846005777.1528040055- … iew/flyer/page/16

Последна редакция: нд, 03 юни 2018, 21:08 от Билян@

# 43
  • Мнения: 524
Тя може би пита за блендера от 14ти. За тази седмица няма брошура още

# 44
  • Мнения: 7 848
Тя може би пита за блендера от 14ти. За тази седмица няма брошура още
От 04,- 10 06,:

https://www.lidl-flyer.com/?_ga=2.61941925.846005777.1528040055- … iew/flyer/page/10

Общи условия

Активация на акаунт