Лидл 116 - Юнска тема, все още без рецепти :)

  • 109 351
  • 1 065
  •   1
Отговори
# 615
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Аз да питам за кафемашината в събота. Преди време четох оплаквания, че новите не са добри. От този модел ли бяха недоволните? Защото аз имам от тези, които продаваха преди повече от 5 години. Много съм доволна от нея, много хубаво кафе правеше, но от миналата седмица нещо протече и май ще трябва да я сменям...

# 616
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 607
Тета,честито  Simple Smile Този модел потници бяха единствените,които харесах.Размера нормален ли е?Ти S ли носиш по принцип?

# 617
  • Мнения: 913
Момичета, помните ли кога последно пускаха шейкъри (за коктейли)? И ако някоя от вас случайно си е взела може ли да каже дали е доволна?  Flutter

# 618
  • Мнения: 68 961
Тета,честито  Simple Smile Този модел потници бяха единствените,които харесах.Размера нормален ли е?Ти S ли носиш по принцип?

Благодаря😊
Пак го мерих вкъщи...не се вижда сутиена долу -лентата, свързваща чашките. Като вдигнеш ръка....сутиен не се види. В същото време е изрязано нагоре...
Като материя не е кой знае какво...вискоза си е. С малко еластан. Стои свободно надолу, но не зее горе.
Ленените потници например бяха по-зеещи под мишниците.
Ами май С нося...понякога М вземам за тениски...то зависи и от модела.

Имаше и бикини при нас по 5 бр. Не ги видях в брошурата. Боксери по-скоро...сигурно са извадили залежала стока.

# 619
  • Мнения: 1 600
Някой на предната страница попита за кафемелачка - купих моята преди около година, много я харесвам, нищо, че не пия кафе, ползвам я за мелене на подправки, захар, а и кафе меля понякога за гости.

# 620
  • Мнения: 163
Лидл ме разочарова за пореден път. След като въобще не докараха от арабските питки, сега липсва мортаделата от италианската седмица. Rage Защо въобще ги има в брошурата???

# 621
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Аз много харесвам вискозата като материя. Води се естествена, не се мачка, пада много приятно, изобщо супер е.

# 622
  • Мнения: 35 145
Някой на предната страница попита за кафемелачка - купих моята преди около година, много я харесвам, нищо, че не пия кафе, ползвам я за мелене на подправки, захар, а и кафе меля понякога за гости.
Мие ли се лесно?

# 623
  • Мнения: 6 783
И мен ме е яд, че нямаше от арабските питки, днес забравих да проверя дали не са заредили в последствие.  ooooh!
Иначе ще ядем тирамису, купих бишкоти и маскарпоне. Laughing
Имаше интимен душ гел, точно до превръзките е при нас. Peace

# 624
  • Мнения: 2 838
И при нас имаше дамски боксерки, даже си взех, дано не се разширят защото са ми тъкмо.
До сега не съм взимала тяхно бельо, но изглеждат добре.

Туниките много скъпи.

# 625
  • Мнения: 35 145
И при нас имаше боксерки. Но не взех, че няма мой размер. Много им харесвам бельото

# 626
  • София
  • Мнения: 5 547
Аз много харесвам вискозата като материя. Води се естествена, не се мачка, пада много приятно, изобщо супер е.
Вискозата е изкуствено влакно, изключително добра за летно дрехи, пада страхотно и държи хладно. Единственият ѝ недостък е че се мачка доста.
Вискозата, която днес познаваме е била изработена през 1884г. от френският учен Гилер де Шардон. Предишните опити на другите изследователи завършват с неуспех. По-голяма популярност вискозата получава през първите години на 20 век, когато масово започва да се използва в производството на дрехи и бельо. Това е единственото изкуствено влакно от естествен произход. Как е възможно това? Сега ще ви кажем.
Какво е това е вискоза – синтетика или естествена тъкан ? Отговора е еднозначен – това не е естествена материя. Тя се произвежда на базата на целулозата (дървесина). Стърготините от различни видове дървета се смесват до получаване  на гъста течност, която се нарича целулоза ксантан. След дълго варене и след това процес на сушене се получава тъканното влакно вискоза.

# 627
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Ами за мен това е естествено влакно, а не синтетично. Както и да е, не е за това темата.

# 628
  • Мнения: 1 600
Някой на предната страница попита за кафемелачка - купих моята преди около година, много я харесвам, нищо, че не пия кафе, ползвам я за мелене на подправки, захар, а и кафе меля понякога за гости.
Мие ли се лесно?
Досега не ми се е налагало да я мия, забърсвам с навлажнена кухненска хартия, после минавам със суха. Е, след като мелих мноооого чубриза леко се оцвети, но това не ме притеснава. Миризмата се махна след меленето на захар за пудра захар).

# 629
  • shumen
  • Мнения: 18 134
Момичета,детските пижамки уголемени ли са?Аз днеска не успях да се добера до Лидл и не можах да взема.

Общи условия

Активация на акаунт