Лидл 116 - Юнска тема, все още без рецепти :)

  • 109 305
  • 1 065
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 192
Някакви впечатления за гащеризоните да имате, хубави ли са?

# 631
  • Мнения: 68 657
Момичета,детските пижамки уголемени ли са?Аз днеска не успях да се добера до Лидл и не можах да взема.

Май леко...да.
Аз взех 134/140...а принципно вземом по-големи номера от другите....къси гащи и пр.

# 632
  • София
  • Мнения: 722
Благодаря, че казахте за пижамите. Щях да ги пропусна, а ми трябваха. По принцип са малко уголемени, но аз си му взех неговия размер, защото по-малкият бяха свършили.
Имам кафемелачка. Не изглежда точно като тази в брошурата. Мели добре. Само ме дразни, че е за осем кафета, а аз меля за две и после изсипвам, за да извадя кафето т.е. малко ми е дълбока. Ако въобще ме разбрахте Simple Smile

# 633
  • София
  • Мнения: 849
От актуалната промоция купих само пижама със Спайдърмен. Малкия си я избра.
От нещата за ядене взех от ловджийските наденички. Цели три тарелки, пак заради малкия.  Много ги харесва.

# 634
  • Мнения: 567
Някой купил ли си е чехлите с ест.стелка от стр.24-   27.99лв с високата подметка?

# 635
  • София
  • Мнения: 404
И аз взех от вафлите. Не са лоши Wink

Е казвайте поне къде ги има......

# 636
  • Мнения: 68 657
Ей, тез ФаФли бе........Laughing

# 637
  • Мнения: 12 665
Аз да питам за кафемашината в събота. Преди време четох оплаквания, че новите не са добри. От този модел ли бяха недоволните? Защото аз имам от тези, които продаваха преди повече от 5 години. Много съм доволна от нея, много хубаво кафе правеше, но от миналата седмица нещо протече и май ще трябва да я сменям...

Аз си купих същата мин година. Доволна съм.

# 638
  • Мнения: 35 112
И аз взех от вафлите. Не са лоши Wink

Е казвайте поне къде ги има......
Русе, Болницата

# 639
  • София
  • Мнения: 404
Ей, тез ФаФли бе........Laughing

Една не ми оставихте Disappointed Relieved

# 640
  • Мнения: 68 657
Нали? Кат невидяли....грабят.

# 641
  • Мнения: 5 435
Какви са тези вафли, да ида и аз?  Нищо че съм на диета!  Mr. Green

# 642
  • София
  • Мнения: 404
Какви са тези вафли, да ида и аз?  Нищо че съм на диета!  Mr. Green
Ето тези са,но в София никъде ги няма

# 643
  • София
  • Мнения: 1 078
Какви са тези вафли, да ида и аз?  Нищо че съм на диета!  Mr. Green
Ето тези са,но в София никъде ги няма
И аз миналата седмица ги търсих, но не успях да ги открия, така хвалените вафли.

# 644
  • Бургас
  • Мнения: 422
Купих си стъклената електрическа кана за вода. Скъпичка е , но много ми хареса, отдавна исках да си взема стъклена. Светещия пръстен много ми хареса, като заври водата свети червено и сама се изключва. Ами с две думи : препоръчвам я. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт