Дупчене на уши в София

  • 2 519
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 109
Софийски мами, вие къде продупчихте ушичките на вашите рожби? Моля да ми препоръчате къде в Люлин мога да сложа обички на дъщеря ми, която е на 2 годинки. Виждам, че в доста салони предлагат тази услуга, но търся препоръки за сигурно място с добра хигиена и професионален подход. Едно време ги дупчехме в поликлиниките?

# 1
  • София
  • Мнения: 28 565
Софийски мами, вие къде продупчихте ушичките на вашите рожби? Моля да ми препоръчате къде в Люлин мога да сложа обички на дъщеря ми, която е на 2 годинки. Виждам, че в доста салони предлагат тази услуга, но търся препоръки за сигурно място с добра хигиена и професионален подход. Едно време ги дупчехме в поликлиниките?
Рано му е за бижута на 2 г., не рискувай инфекция, а и малко дете с бижута седи доста.... Като порасне, ако сама иска, да си ги дупчи.

# 2
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Ухото се оформя до 3г, на 2г е още малка, според мен. Ние слагахме обеци в салон, пробиват със стерилни обици на Studex. Studex системата я водят за най-безболезнено пробиване  и наистина е така. Да чукна на дърво, без абсолютно  никаква болка и без никакви инфекции. Дават и гелче да се мажат ушичките след това. Успех!

# 3
  • Мнения: 8 939
Вижте в УНГ кабинет в близката поликлиника, при нас в 20 дкц УНГ пробива.

Пробих ушите на дъщеря ми на 5 месеца с медицински обеци. Сега е на 10 години, супер са й. Тя казва, че добре, че ме помни, защото сега не би се навила заради болката, иначе си ги харесва.

# 4
  • София
  • Мнения: 28 565
Аз си ги пробих в училище, не помня в кой клас, няма болка, с нещо като пистолет ми ги пробиха за секунди.

Общи условия

Активация на акаунт