Имате ли тайни?

  • 3 812
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 525
Имате ли тайни от мъжете си или неща които просто не искате да споделяте с тях.
Нормално ли е всеки да има неща които иска да запази за себе.

smile3533

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Имам. Че си падам по разни си неща...Той е телец и консерва- съобразявам се със сърцето и психиката му  Grinning

# 2
  • UK
  • Мнения: 3 959
Имам, кой няма...

# 3
  • Мнения: 1 153
Май сега не се сещам за такава Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 18
Май нямам, той ми е най-добрия приятел, освен всичко друго!Понякога премълчавам някой неща с цел щадене на нервната му система,но след време му ги казвам.Така ги чуствам нещата! И при него е така!Много хора ни се чудят,ноооо

Последна редакция: чт, 01 юни 2006, 00:53 от Cvete_lina

# 5
  • Мнения: 803
Имам, да. Както и той. Приемам го за нещо нормално Simple Smile

# 6
# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Имам, да. Както и той. Приемам го за нещо нормално Simple Smile
Peace

# 8
Имам , неоже вси4ко да се знае  Peace

# 9
  • Мнения: 7 430
И аз съм в кюпа на имащите - мисля, че не е нужно да знае мои съкровени неща Peace

# 10
iмам, и по-добре че не ги знае Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 407
Имам.Неможе всичко да се знае.  Wink

# 12
  • Мнения: 2 040
Имам 1, която крия от всички, и от него и от родителите ми, и по- добре да не я научат никога .. само аз си я знам и толкоз ..  Peace
Иначе съм много открита и казвам ли, казвам ... клюкарка  hahaha

Ерика, нещо лошо ли чух за Телците?   Heart Eyes

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
 smile3521

# 14
  • Мнения: 5 577
О да, имам, и то умишлени - крия някой неща.

# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 888
Еми имам си няколко EmbarassedТвърде много държа на него,за ди споделя, защото това може да доведе до разваляне на взаимоотношенията ни.

# 17
  • Мнения: 27 524
Имам, разбира се.  Sunglasses

# 18
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Еми имам си няколко EmbarassedТвърде много държа на него,за ди споделя, защото това може да доведе до разваляне на взаимоотношенията ни.
И аз поради тази причина си пазя няколко тайнички.

# 19
  • Мнения: 122
По скоро има полуистини, които му казвам за някои неща. Но както той самият ми казва- "аз да не съм ти приятелка та да говорим за ...".

# 20
# 21
  • Мнения: 5 647
Да, имам!

# 22
# 23
  • Мнения: 1 120
И аз имам. Някой неща са твърде лични и си остават само за мен Embarassed

# 24
  • София
  • Мнения: 1 320
Имам. Въпреки, че сме семейство аз си мисля, че някой неща не трябва да се споделят и си остават някакси.... как да кажа, твърде лични!

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Май сега не се сещам за такава Rolling Eyes
И аз. На него всичко мога да кажа (само едни подробности от началото на връзката ни съм му спестила, но това са неща, които с никой не споделям).

Последна редакция: чт, 01 юни 2006, 12:05 от РЕНИ

# 26
  • Мнения: 3 267
Им
Еми имам си няколко EmbarassedТвърде много държа на него,за ди споделя, защото това може да доведе до разваляне на взаимоотношенията ни.
Но общи линии си му казвам всичко.

# 27
  • Мнения: 1 107
Имам, имам  Simple Smile И ще си ги отнеса в гроба  Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 222
Мисля 4е не é нужно да zнае вси4ко. Mr. Green

# 29
  • Мнения: 7 914
Разбира се, че имам !
Има неща , които на никой няма да кажа.... Crazy

# 30
  • София
  • Мнения: 5 828
големи тайни - не се сещам  newsm78  но някои дребни неща му спестявам, за да му пазя нервичките  Wink

# 31
  • Мнения: 3 740
Не. Той е най-добрият ми приятел. И най-добрата ми приятелка.

# 32
  • Мнения: 377
Естествено, че имам. Има неща, които са прекалено лични и не бих могла да обсъждам, с когото и да било.

# 33
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Сащам се само за едно нещо, но не искам да го нараня и затова не съм му казала.../пък и вече мина доста време от тогава/

# 34
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Имаме неща, за които не говорим; само сме щриховали факти от миналото си, но не говорим в детайли за бившите си любови. Не бих го нарекла и тайна, това е негласно решение, взето от двама ни и така ни е добре. Wink

Иначе, както казва Милото, той знае, че дори да съм решила да запазя в тайна нещо от него, то няма да има тайна само след 2 минути, такова голямо желание напира от моя страна да му разказвам, разказвам... Laughing

# 35
  • Мнения: 1 073
Естествено , че имам. Има неща, които човек не ги обсъжда, пък било и с най-близкия си човек до себе си. 

# 36
  • Мнения: 3 457
ЧЕ ТОИ ДА НЕ БИ ДА НЯМА ОТ МЕН... Mr. Green

# 37
  • Мнения: 465
Нямам и да се опитвам нищо не мога да скрия от него smile3505
толкова ми личи, и за това не се и мъча да крия

# 38
  • Мнения: 5 539
Имам. Че си падам по разни си неща...Той е телец и консерва- съобразявам се със сърцето и психиката му  Grinning
И при мен баш тъй стоят нещата.
Всъщност няма човек, на който бих се доверила на 100 процента.

# 39
  • Мнения: 7 474
Тайни не точно, но съм спестявала някои неща!

# 40
  • София
  • Мнения: 2 530
Да, имам една- две.

# 41
  • Мнения: 4 473
Естествено, че имам! Малко по-късно от необходимото, но все пак осъзнах, че в живота си човек трябва да пази някои неща само за себе си.

# 42
  • Мнения: 1 180
Ами, аз съм ЗА тайните - според мен всеки човек има /и трябва да има/ някакви тайни. Това не значи, че е нещо ужасно, нещо, от което се срамувам, страхувам, или нещо такова....просто има неща, които си запазвам за себе си. С това по никакъв начин не целя да заблудя някой или да му създам грешна представа за себе си, напротив - така спестявам излишни отрицателни емоции и евентуални усложнения. Разбира се, говоря за дребни нещица и по-скоро го приемам като премълчаване, а не като "тайна". Понякога от споделянето на такива "тайни" става една......от мухата - слон!

# 43
  • Мнения: 30
Имам и не мисля че е редно въобще да се споделя всичко на мъжете, тъй като понякога при скарване го използват smile3505

# 44
  • Мнения: 609
вече не

# 45
  • Мнения: 4 734
Имам,да! При това големи Mr. Green

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 288
Имам - малки и големи.
Малките ги пускам за разкриване - моят мъж харесва да усети, че се е докопал до нещо такова - хем го изненадвам, хем се ласкае.
Големите тайни -  Naughty дълбоооко скрити.

# 47
  • Мнения: 6 167
хич , майка ми казва, че съм заголен г.з
обаче на моята възраст започвам да осъзнавам някои работи - за лошите хора.
та се старая вече... да имам тайни.

# 48
  • Мнения: 2 792
  Зависи какво се разбира под тайни, ако е в смисъл на умишлено прикрити неща, за които съм се постарала да го въвеждам в постоянно заблуждение, всеки път, който е близо да открие истината-нямам.

 Иначе, ако въпросът опира до това, до колко му казвам всичко, не му казвам всичко, не е защото искам да го държа в неведение, отлично осъзнавам, че има много неща, за който той държи да бъде в неведение, за това не се хабя излишно Mr. Green

# 49
  • Мнения: 1 416
Да...
Има неща, които не мисля, че трябва да му споделям. Основно свързани с миналото, разбира се... Признания, които биха му донесли неприятни чувства, не правя...  Peace

# 50
  • Мнения: 2 271
Чак тайни не,но за някои неща премълчавам и не споделям.

# 51
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Нямам то аз всичко си казвам не се стръпявам, нищо не мога да скрия, ако пък се опитам съм разпозната веднага.....................

Последна редакция: пн, 05 юни 2006, 00:02 от ivalex

# 52
  • София
  • Мнения: 5 289
Нека някой пусне следващата тема:"Споделете тайната си!" Mr. Green
По темата-да имам и кво от тва,всеки има.

# 53
  • Мнения: 819
Съгласна съм,наистина всеки има тайни,но нали за това са тайни?А може би всеки се страхува да сподели,щом е тайна,значи не е много за разказване...И все пак...може би трябва да си споделим,за да ни олекне...има ли желаещи?

# 54
  • Мнения: 2 657
Ами мисля,4е всеки има тайни Wink
В моя слу4ай,може да говоря за премъл4аване за определено време Mr. Greenама след време си му казвам Rolling Eyes
От негова страна-предполагам,4е има Twisted Evil

# 55
И двамата имаме един от друг,но мисля,че аз повече или поне по -значими от неговите. Blush

# 56
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Имам да, предполагам, че и той има.

# 57
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Нека някой пусне следващата тема:"Споделете тайната си!" Mr. Green
По темата-да имам и кво от тва,всеки има.


 Mr. Green

# 58
  • Мнения: 419
Нямам то аз всичко си казвам не се стръпявам, нищо не мога да скрия, ако пък се опитам съм разпозната веднага.....................
и при мен е нещо подобно Embarassed

# 59
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Нека някой пусне следващата тема:"Споделете тайната си!" Mr. Green
По темата-да имам и кво от тва,всеки има.


 Mr. Green

...........няма начин само с полувинката споделям вечер...... Two Hearts ....ха ха ха ..........ха   като си кажете момичета всичко то няма да остане за какво да клюкарстваме  newsm78...................

# 60
  • Мнения: 494
Имам,кой ли няма Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 494
Стига де,ако кажа няма да е тайна Embarassed

# 62
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз, ако му казвах всичко до сега да сме се разделили 100 пъти и да нямаме джудже. Сигурна съм, че и той има. Много е неприятно обаче някоя тайна да лъсне на бял свят.  Twisted Evil

# 63
  • Мнения: 22 922
Може би някакви дребни мои мисли...са тайна от него.

# 64
  • Мнения: 819
Аз, ако му казвах всичко до сега да сме се разделили 100 пъти и да нямаме джудже. Сигурна съм, че и той има. Много е неприятно обаче някоя тайна да лъсне на бял свят.  Twisted Evil

 Hug
Мнооого съм съгласна ! Адски глупаво е да си казваш ВСИЧКО! Така се развалят семейства ! Но:  Stop не ме разбирайте погрешно,нямам предвид да не си споделяме,напротив! Но има неща,които не трябва да се казват  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт