до колко време се маже бебето с зехтин

  • 2 568
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 619
док каза със зехтин или бебешко масло и понеже сега имаме зехтин,караме с него.после може да сменя с бюбхен.
незнаех,че и зехтина загрява....

# 31
  • Мнения: 3 929
Мазах със зехтин, докато не стана на 1 месец, и продължих с бебешко олио на Бюбхен, а сега - на Орифлейм. Аз лично съм против този зехтин, но така ми препоръча педиатърката, защото кожата му беше много суха. Честно казано, не видях разлика от зехтина и бебешкото олио по отношение на ефекта върху кожата - бебешкото олио определено е по-добро и мирише по-хубаво.

# 32
  • Мнения: 6 164
В началото започнах да мажа с Бюбхен бебешко олио, но кожата му беше толкова суха първите дни след раждането, че нямаше ефект, а мажех на всяко преповиване.
Започнах зехтин и така тя оставаше свежа и мекичка за 24 часа. явно, че е по-силен.
Сега се замислих, че май е време да си подхвана пак Бюбхена, може да се е оправил вече, минахме месец. Thinking

# 33
  • Мнения: 202
Мажех със зехтин,до началото на май,след това купихме тоалетно мляко на Бюбхен и в летните месеци смятам да караме със него.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 115
През зимата обилно мажех бебка с преварен на водна баня зехтин, а след 5 м вече не го преварявам. Сега като е топло мажа не толкова обилно, наблягам  на гънките и дупето,за да не се подсичат. Ще изчакам с въвеждането на бебешка козметика, т.к в съдържанието си имат един куп хим. съединения, които не знам какви са и не бих рискувала да ги слажа на нежната бебешка кожа /особено на новородено/. Иначе аз ползвам лосиона за тяло на Бюбхен и съм много доволна.

# 35
  • Мнения: 2 381
Все още със зехтин, но скоро ще й взема мляко.

# 36
  • София
  • Мнения: 3 855
До преди три седмици го мазах със зехтин,но времето стана топло и започнах да го мажа с мляко на Бюбхен.

# 37
  • Мнения: 3 760
До 4-ти месец не мажех с нищо. След това директно минах на олиото на Евент - мажа през ден.
Ако преди 4-ти месец беше станало нужда да омазняваме кожата й, щах да мажа със зехтин.

Общи условия

Активация на акаунт