до колко време се маже бебето с зехтин

  • 2 562
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
 newsm78 и аз се чуда докога да го пажа със зехтин.

# 16
  • Мнения: 1 006
Мажех само първата седмица след това започнах с олиото на Бюбхен.

# 17
  • Мнения: 46 520
Аз мазах някъде до 4 месеца, после минахме на олиото на Чико, защото миришеше така хубаво, че ми се искаше да я изям  Crazy
След 7-ми месец започнах да мажа с тоалетно мляко Чико Peace

# 18
  • Мнения: 47 991
аз пробвах няколко марки-чико,клоран,атодерма,и др,но малкия от всичко се обрива,освен от зехтин,а кожата му е суха,има и АД, та това ползвам,сега лятото не всеки ден
искам да попитам,мисля че се вписва малко или много в темата,защо се преварява зехтина?точно се зачетох че е студено пресован,с разни витамини и т.н.,те не се ли унищожават при варенето?

# 19
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
нас зехтина ни затопляше доста и освен през първите месеци 2-3 когато я мажех непрекъснато със зехтин сега ползвам олио - различни марки и мляко в много горещите дни вече

# 20
  • Мнения: 649
никога не съм го мазала със зехтин! през зимата с бебешко олио, а сега от началото на май с бебешко мляко.

# 21
  • Мнения: 4 392
В началото мажех със зехтин,после(2-3м) с олиото на Бюбхен,накрая минахме на млякото.
От един месец някъде я мажа много рядко,защото много шава и не ми дава никакъв шанс Laughing

# 22
  • Мнения: 2 271
И аз не съм мазала с зехтин,а с бебешко олио.Спрях да я мажа към 5м,когато кожата и се беше прегряла,зачервила и напукала.Започнах да я мажа с крем за лице и тяла но Бюбхен.Много съм доволна.Сега през жегите дори не я мажех с нищо.

# 23
  • Мнения: 2 047
  Не мисля, че трябва да се маже въобще със зехтин (или мас).

# 24
  • Мнения: 432
Зимата мазах с олиото на Бюбхен,откакто стана по-топло-мляко на Бюбхен.

# 25
  • Мнения: 4 621
Не съм мазала със зехтих. Използвах олио, в последствие минах на хидратиращо мляко на Бубхен

# 26
  • Мнения: 2 040
Мазах зимата само ... в жегите с мляко ...  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 2 298
Карахме на бебешко сапунче за измиване и зехтин за мазане след къпане до края на 8-мия месец, изключение беше Мустела за слънце на 5 месеца, когато я водихме на море.
От 9-ти месец си накупихме козметики на Мустела и Бюбхен - шампоани, пяна за вана, мляко за тяло (с него си правим масажа след къпане) и кремче за лице (за студено време и вятър). 

# 28
  • София
  • Мнения: 7 040
Мажех със зехтин до трети месец, после с хидратиращо мляко, след 8-9 месец вече ми беше абсолютно невъзможно да го мажа с каквото и да било, ако успея слагам А-derm на бузките, а сега вече и крем срещу слънце.

# 29
  • Мнения: 3 537
Със зехтен мажех до 6-7 месеца и спрях,защото стана топло.Продължих да си го мажа само след баня със Нивея бебешкото универсално кремче.

Общи условия

Активация на акаунт