"София - Ден и Нощ" - 27

  • 83 828
  • 843
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 5 820
   Германците са студени хора и гледат само себе си. Никога няма да зарежат работата си, за да търсят някакъв напълно непознат за тях човек.

# 826
  • Мнения: 1 485
Щом е Анита, значи Лорчето ще се задържи. Жалко, надявах се да не му се получи на Дани поне един път, и то поне този път, ама не би, явно Лорка ще стане поредната жена, зарязала страхотен живот и кариера, за да стане прошляк в комуната.
Не съм гледала серията, ама като се уговаряха да се видят, Лора не избра ли Берлин на случаен принцип, ей така защото никога не е била там? От къде изкопи този филм?? И не можа ли да каже на Дани, че има ангажимент? Е така като почнат да измислят тъпотии, после що не гледаме!

# 827
  • Мнения: 5 820
Щом е Анита, значи Лорчето ще се задържи. Жалко, надявах се да не му се получи на Дани поне един път, и то поне този път, ама не би, явно Лорка ще стане поредната жена, зарязала страхотен живот и кариера, за да стане прошляк в комуната.
Не съм гледала серията, ама като се уговаряха да се видят, Лора не избра ли Берлин на случаен принцип, ей така защото никога не е била там? От къде изкопи този филм?? И не можа ли да каже на Дани, че има ангажимент? Е така като почнат да измислят тъпотии, после що не гледаме!

    Точно така. Тя избра Берлин, защото никога не е била там. Дани предложи да отидат в Париж, но тя каза, че твърде банално е и не обича романтиката.

    Забравих да напиша за девойката, влюбена в Митко. Пепи ли беше нейното име? Горкият Митко, няма да се отърве лесно от тази откачалка.

Последна редакция: вт, 27 ное 2018, 14:36 от Jennifer_w

# 828
  • Мнения: 669
За сцената с Лора и онзи мъж.. - познахме, снимат филм, на рекламата се вижда оператора, който ги снима.


пък Даню се побърка от тревоги...Къде сбърках,какво стана,прекарахме добре нощта,а на сутринта няма Лорка, няма Каскадьорка Simple Smile и тез германци момата и момчето пък веднага се втурнаха да му помагат.Туй и да видя наживо пак няма да повярвам,германец да си заебе работата да помагат на някакъв нещастно влюбен българин.Още повече че пича се беше прибрал от нощна....

Тези двамата са главни герои в Берлин ден и нощ

Значи затова били толкоз благодетелни Simple Smile Щом тоя кара такси,в Бг вариант е Христо,а мацката коя ли ще е по Бг?

# 829
  • Мнения: 669
   Германците са студени хора и гледат само себе си. Никога няма да зарежат работата си, за да търсят някакъв напълно непознат за тях човек.

 Именно и аз исках да кажа същото,ама взех  да разтягам локуми, вместо да го кажа  кратко, точно и ясно Simple Smile

# 830
  • Мнения: 3 297
И сега ще гледаме същия сценарий както при Михаела ли..
В началото уж Михаела беше за малко в квартирата, пък взе че остана.. Сега Лора няма работа в следващите дни, и най-вероятно и тя ще зареже всичко, заради Даньо.. :/

П.С - на колко страници правехме нова тема? А и тази трудно се намира, понеже не се показва в списъка, освен ако някой не е писал нещо.

Последна редакция: вт, 27 ное 2018, 23:56 от DebSs

# 831
  • Мнения: 1 392
На 50стр.е новата тема.п Поне така беше досега .

# 832
  • Мнения: 1 187
Тва беше много тъпо с филма,  кво ми го измислят в движение аз лично се засегна много несериозно. Мислех че поне ще  стане някоя драма че тя е излъгала че иска там уж са се видят а е искала да си убива времето с него покрай ангажимента ама явно ги гласят да  се гажосват, жалко искам даню да р нещастен

# 833
  • Мнения: 669
И сега ще гледаме същия сценарий както при Михаела ли..
В началото уж Михаела беше за малко в квартирата, пък взе че остана.. Сега Лора няма работа в следващите дни, и най-вероятно и тя ще зареже всичко, заради Даньо.. :/

П.С - на колко страници правехме нова тема? А и тази трудно се намира, понеже не се показва в списъка, освен ако някой не е писал нещо.

Абе какво приказваш-Даню е Айрън мен Wink Всички женски мрат за него Simple Smile Ма много ме хвана смях снощи в дискотеката с шапката тип Пинокио, всички гологлави, той шапка...Явно много си я обича и си слага и като спи Simple Smile

# 834
  • Мнения: 669
Щом е Анита, значи Лорчето ще се задържи. Жалко, надявах се да не му се получи на Дани поне един път, и то поне този път, ама не би, явно Лорка ще стане поредната жена, зарязала страхотен живот и кариера, за да стане прошляк в комуната.
Не съм гледала серията, ама като се уговаряха да се видят, Лора не избра ли Берлин на случаен принцип, ей така защото никога не е била там? От къде изкопи този филм?? И не можа ли да каже на Дани, че има ангажимент? Е така като почнат да измислят тъпотии, после що не гледаме!

    Точно така. Тя избра Берлин, защото никога не е била там. Дани предложи да отидат в Париж, но тя каза, че твърде банално е и не обича романтиката.

    Забравих да напиша за девойката, влюбена в Митко. Пепи ли беше нейното име? Горкият Митко, няма да се отърве лесно от тази откачалка.

Не било  случайно Берлин,снощи чух,че каза на Даню-Не съм дошла специално заради  теб,а защото снимаме филм

# 835
  • София
  • Мнения: 2 934
Теда ще се сърди в следващата серия.

Не бях гледала доста време, но снощи се посмях отново с леля Мария.

# 836
  • Мнения: 5 720
Харесвам Лора. Идва ми като глътка свеж въздух.

А леля Мария е невероятна. Толкова добре влиза в образ ... че чак и вярвам 😀

# 837
  • Мнения: 5 820
    Евала на леля Мария. Спаси Митко от онази откачалка.

# 838
  • Мнения: 669
Теда ще се сърди в следващата серия.

Не бях гледала доста време, но снощи се посмях отново с леля Мария.

Тъз  Тодорка, много е куха...Хем вижда че нейния балет няма никакво търсене ,ами сега и се сърди .Ако не беше Начето/дето тя за кой ли път няма да ще да го вижда/щеше да стои на околовръстното с балетските си одежди...Доколкото си спомням,май и на балерините плащаше, щот тя нямала пари да им плаща като заначало, и те уж и се навиха,щот Начко им обеща възнаграждения.Абе той с това приложение  милиони ли направи?

# 839
  • Мнения: 669
Някой ще направи ли нова тема ,или така ще я караме?

Общи условия

Активация на акаунт