"София - Ден и Нощ" - 27

  • 83 956
  • 843
  •   1
Отговори
# 810
  • Deutschland
  • Мнения: 5 535
Снощи имаше епизод - след ВИП Брадър 👌

# 811
  • София
  • Мнения: 9 959
Хахах, това да не е квартирата от Оригиналът Joy Joy

Я, лидълски бонбони.

# 812
  • Deutschland
  • Мнения: 5 535
Е, тук в Германия също има Лидл Wink

Как ми се иска Лора да отреже Даньо. Ужасен ми е

# 813
  • София
  • Мнения: 9 959
Леле, верно ли... Говорих за тези на сцената с майката на Симона.

# 814
  • Мнения: 3 312
Хахах, това да не е квартирата от Оригиналът Joy Joy
Да, тя е Grinning

# 815
  • Мнения: 4 690
Лора познахте ли я? Мисля, че е Анита от миналия сезон на Фермата.

# 816
  • Мнения: 6 270
Лора познахте ли я? Мисля, че е Анита от миналия сезон на Фермата.
Да тя е и според мен  Laughing

# 817
  • Мнения: 3 312
Да, тя е.
Скрит текст:

# 818
  • Мнения: 152
Дали снимат още сериала или спряха окончателно? Някой знае ли?

# 819
  • Мнения: 5 874
   Определено Лора е Анита. Познах я по татуировката, когато Дани я награби. Направи ми тъкмо това впечатление, че е много татуирана.

# 820
  • Мнения: 6 270
Тя нали работила като гримьорка ,сигурно гримира момичетата от сериала и решили и нея да включат  4470

# 821
  • Deutschland
  • Мнения: 5 535
Дано не го спрат. Искам пак да гледам Боби 😊

# 822
  • Мнения: 3 312
За сцената с Лора и онзи мъж.. - познахме, снимат филм, на рекламата се вижда оператора, който ги снима.

# 823
  • Мнения: 669
За сцената с Лора и онзи мъж.. - познахме, снимат филм, на рекламата се вижда оператора, който ги снима.


пък Даню се побърка от тревоги...Къде сбърках,какво стана,прекарахме добре нощта,а на сутринта няма Лорка, няма Каскадьорка Simple Smile и тез германци момата и момчето пък веднага се втурнаха да му помагат.Туй и да видя наживо пак няма да повярвам,германец да си заебе работата да помагат на някакъв нещастно влюбен българин.Още повече че пича се беше прибрал от нощна....

# 824
  • Мнения: 1 266
За сцената с Лора и онзи мъж.. - познахме, снимат филм, на рекламата се вижда оператора, който ги снима.


пък Даню се побърка от тревоги...Къде сбърках,какво стана,прекарахме добре нощта,а на сутринта няма Лорка, няма Каскадьорка Simple Smile и тез германци момата и момчето пък веднага се втурнаха да му помагат.Туй и да видя наживо пак няма да повярвам,германец да си заебе работата да помагат на някакъв нещастно влюбен българин.Още повече че пича се беше прибрал от нощна....

Тези двамата са главни герои в Берлин ден и нощ

Общи условия

Активация на акаунт