СЕДМИ клас – 7 – Резултати, статистики и желания редим (04.06.2018–10.06.2018)

  • 175 207
  • 2 022
  •   1
Отговори
# 1 950
  • Мнения: 1 563
Момичета, резултатите от изпита вчера в НПМГ излиза днес, но подавах декларацията да не се оповестяват резултатите ни публично.
Детето ми обеснява, че за,да ги раберем трябва да тичаме до там сега, онлайн няма да ги видим.
Някой като нас има ли за да сравня инфото?

# 1 951
  • Мнения: 4 915
Ето ги резултатите: https://nclc.npmg.org/

# 1 952
  • София
  • Мнения: 7 075
Мале, сега влязох от любопитство, да видя какво е нивото по принцип. Има деца, които са се явили и на 4те изпита Scream

Последна редакция: нд, 10 юни 2018, 12:44 от oblachna

# 1 953
  • Мнения: 44
Какви са ни вариантите за Френски след като пропуснем ФЕГ? В 35-то стават ли френските паралелки? Нещо не намирам информация.. или не търся където трябва

# 1 954
  • Мнения: 1 563
Ооо, благодаря, те пък и по-рано са ги качили.
И аз имах такъв спомен, но тя твърдеше друго.
Благодаря!!!!

# 1 955
  • Мнения: 4 915

С това ново балообразуване, изобщо нямам идея би ли й стигнал балът за НПМГ с химия и биология и къде е в общата картинка...
За някакъв ориентир, смятах сегашните й точки към балообразуването миналата година както  се е смятало и гледах класиранията в сайта на НПМГ - тогава би била вътре. Но пък миналата година доста по-малко ученици са се явили на олимпиади и състезания. Сега не е така.

С новото балообразуване, за химията има бал 379,75. С миналогодишния начин на смятане точките й биха били 403,5.

# 1 956
  • Мнения: 37
Здравейте, от известно време следя с интерес дискусиите! Имам двама младежи 7 клас , та треската при нас е като навсякъде!
И двамата са с добри резултати, но малкия не ще и да чуе за  езикова гимназия .Иска си човека старото училище и не ще да мърда!До сега двете момчета вървяха заедно , а сега май ще трябва да се разделят! Дайте съвет! Да го натискам  ли или да го оставя? Питанка голяма!:confused:

# 1 957
  • Sofiq
  • Мнения: 192
Иска ми се да попитам дали правилно се ориентирам в стакмистиката на Дидева.
Аз я разбирам така: песимистична прогноза за СМГ НЕ - 473, а оптимистичен - 469. Или не съм рабрала првилно?

# 1 958
  • Мнения: 1 563

С това ново балообразуване, изобщо нямам идея би ли й стигнал балът за НПМГ с химия и биология и къде е в общата картинка...
За някакъв ориентир, смятах сегашните й точки към балообразуването миналата година както  се е смятало и гледах класиранията в сайта на НПМГ - тогава би била вътре. Но пък миналата година доста по-малко ученици са се явили на олимпиади и състезания. Сега не е така.

С новото балообразуване, за химията има бал 379,75. С миналогодишния начин на смятане точките й биха били 403,5.


Въобще  не гледам статистики, толкова е непредсказуемо това, че според мен е губене на време.
Моята е с 421 бал за Химия и Биология, и се надявам да има късмета, за Биология и Химия е по-ниско. Днес резултатите са й 60т/30т. Биологията нещо се оказа по-трудната наука.
Гледам има резултати над 80т и ми е интересно някой тук дали е с такъв и дали са посещавали курсовете в НПМГ по двата модула?
С материала от два учебника на различни издателства снее е готвило детето, само от тях  не вярвам да са постигнали над 80т, но възможно е да греша.
 Тук обаче се чудим дали да се пробва за Испанската, т.е уж сигурното НПМГ да е втора опция...

# 1 959
  • Мнения: 133
Мами, да ви развеселя малко, макар че хич не е смешно. Заключих вратата ни от външната страна и ключът заседна вътре... въртя го, но не може да стигне хоризонтално положение, за да се извади. Запънал е на диагонално, помощ, какво мога да направя. Само ключар ли е единственият вариант или мога и сам да го извадя?

# 1 960
  • София
  • Мнения: 9 881
Какви са ни вариантите за Френски след като пропуснем ФЕГ? В 35-то стават ли френските паралелки? Нещо не намирам информация.. или не търся където трябва
За 133 с френски мислите ли?
На моя приятелка детето не успя миналата година за Френската,  предпочетоха 133 пред 35 и са доволни.

# 1 961
  • София
  • Мнения: 12 174
Мами, да ви развеселя малко, макар че хич не е смешно. Заключих вратата ни от външната страна и ключът заседна вътре... въртя го, но не може да стигне хоризонтално положение, за да се извади. Запънал е на диагонално, помощ, какво мога да направя. Само ключар ли е единственият вариант или мога и сам да го извадя?

Да видим дали съм разбрала правилно: мъж иска съвет от жени, как да извади нещо заседнало... Joy

Ми, знам ли? Пробвай да го смажеш с нещо. Joy

# 1 962
  • Варна
  • Мнения: 680
Мами, да ви развеселя малко, макар че хич не е смешно. Заключих вратата ни от външната страна и ключът заседна вътре... въртя го, но не може да стигне хоризонтално положение, за да се извади. Запънал е на диагонално, помощ, какво мога да направя. Само ключар ли е единственият вариант или мога и сам да го извадя?
Счупил се  патрона, само чук ще свърши работа Simple Smile

# 1 963
  • Мнения: 44
Какви са ни вариантите за Френски след като пропуснем ФЕГ? В 35-то стават ли френските паралелки? Нещо не намирам информация.. или не търся където трябва
За 133 с френски мислите ли?
На моя приятелка детето не успя миналата година за Френската,  предпочетоха 133 пред 35 и са доволни.
Да, знам че там е следващата желана паралелка след ФЕГ и ще я пишем най-вероятно, въпреки че чета някакви странни мнения за учителките им по френски..  За 35-то пък бях останала с впечатление, че е хубаво училище, но сега не намирам нищо конкретно за паралелките с ФЕ и се зачудих какво съм пропуснала..

# 1 964
  • София
  • Мнения: 933
Имам позната, която е много доволна от 35-то с френски. Дъщеря й беше приета там по второ желание, имаха шанс при второто класиране да влезе и във ФЕГ. Не чакаха и записа в 35то. Хвали го много.

Общи условия

Активация на акаунт