Откраднат живот 52 - Успокояване на страстите... до следващото изпитание

  • 38 841
  • 728
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 5 846
Гласувах с Защото иска да сложи точка на своята линия в Откраднат живот. Hа мен ми се иска това да е причината Satisfied 
и аз с това гласувах😂😃😁

# 286
  • Мнения: 4 059
Аз пък гласувах със: "Защото не знае какво иска". Animal Joy Cat
Най-вероятно ще е нещо, което не предполагаме. И аз си мисля, че това в реанимацията ще е връщане назад, когато тя тепърва е изпаднала в кома.

# 287
  • Мнения: 7 220
Гласувах със 'Защото иска да сложи точка на своята линия в Откраднат живот'. Но то по-скоро продуцентите искат да я сложат, не той Simple Smile

Иначе съм на мнението на Мелани и Димитрова. Сцените в реанимацията ще са спомени и няма да са в Бг.

# 288
  • Мнения: 3 732
Гласувах с Защото иска да сложи точка на своята линия в Откраднат живот. Hа мен ми се иска това да е причината Satisfied 
и аз с това гласувах😂😃😁
И аз.

# 289
  • Мнения: 29
Според мен още се колебае между дълга си към Ева и любовта си към Огнянова. Затова написах, че не знае какво иска. Иначе нямаше да се опитва да се обажда на Огнянова в пети сезон. А гласувах, че има и друга причина, защото може не той, а Ева да е пожелала да се върнат в България. Може да не е могла да понесе да остане там, където всичко ще ѝ напомня за тяхната Рая. Ще видим.

# 290
  • Мнения: 6 833
Имаме лек жокер от Вергов - във Фб е качил снимка от залата за рапорт, където са Романова, Марио Ковачев и Мазов, а той явно снима.
Надписа на снимката е “Рапорт даден”, което ме навежда на мисълта, че Банков се връща като лекар✌
За съжаление обаче има някакъв бъг с форума и не успявам да кача снимката, по-късно ще опитам пак.

# 291
  • Мнения: 5 846
Ето я. 😎

# 292
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Много хубав Марио.

Вестници. Сякаш действието е непосредствено след финала.

# 293
  • Мнения: 4 059
За отоци и тромби нещо четат. Joy

# 294
  • София
  • Мнения: 12 479
Марио май се е подстригал. Романова ми е много симпатична, така ми се искаше тя да се забие с Банков.

# 295
  • Мнения: 4 087
LaughingМъжът ми преди няколко дни, пристигна в спалнята и каза- Вергов , ще се връща, ела гледай интервюто с него /сутринта беше, ама толкова ме домързя, че дори не направих усилие да пусна тв-то и в спалнята, сякаш не ме изненада тов аинфо/ Laughing ....и той толкова е заживял с моят откраднат живот и час за сериала, че не пропуска случай да ме информира за клюки, ако дочуе

# 296
  • София
  • Мнения: 12 479
Гледам, че Зорница ще бъде с нова прическа. Махнала е черното и се е изсветлила. Дано поне ѝ махнат къдриците, който ѝ се завират в очите.

# 297
  • Мнения: X
А Романова ще е блонди People Princess

# 298
  • Мнения: 9 374
Май доста нови прически ще видим. Ако Ралица снима ще е с къса коса.

# 299
  • Мнения: 9 628
И аз се надявам да се постараят повечко с прическите на Милена и Диана, много им отиват новите цветове. Нека Романова да не е все едно я е ударило тока, а за Зорница да заложат на прически, с които лицето й е открито.

Общи условия

Активация на акаунт