Откраднат живот 52 - Успокояване на страстите... до следващото изпитание

  • 38 888
  • 728
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 4 059
Много сме добри в предсказанията.
Скрит текст:
Значи в първи епизод ще гледаме как Банкова е в кома една година. 

# 526
  • Мнения: X
Дано да е само в първи епизод, Ди....жалко, че не са казали нещо за другите Sad

# 527
  • Мнения: 18
Благодаря ти за инфото Simple Smile
А каза ли дали вече жива и здрава ще се върнат в България? Тъй като тук сме доста раздвоени Grinning

Не , не каза нищо за  това какво ще се случи в настоящия момент и каква е причината за завръщането, само за миналото им говори. Честно казано ако не бях виждала снимките където е в операционната с Романова , щях да си помисля,че изобщо няма да участва в настоящето  . Милошев според мен има качеството много да говори и нищо да не казва Grinning

# 528
  • Мнения: 9 628
Радвам се, че ще ни разкажат как е станала катастрофата най-после, че не бяха много наясно в 4-ти сезон Grinning

Интересно ми е дали тя или той ще прояви желание да се върнат. Дали той ще и разкаже за времето прекарано в България, докато тя е била в кома преди да си дойдат или ще се случва тук. Но това зависи и от това колко е добре тя психически и физически до този момент.

Поне течеше ли му по-гладко мисълта от колкото, когато беше пресконференцията за 5-ти? Joy

# 529
  • Мнения: 4 059
Аз все още не мога да си представя как казваш на жена си: детето ни умря, ти беше пътник, аз заминах за България, живях с друга жена, направих на нея дете, ама ти се събуди и тя направи аборт, за да се върна при теб да те гледам, защото си зеленчук след една година в кома. Искаш ли сега да се върнем в България да ви запонзая? Animal Smiley Cat

# 530
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 106
Общо взето изобщо не ми пука за миналото на Банков. Излишни метри лента, за нещо което е напълно излишно. Всичко може да се разкаже за пет минути и точка. Пълнеж за повече екранно време. Дано да са се ограничили само в началото, а не да му гледам ретроспекциите.

Може да съм пропуснала дискусията дали е жива или не, но ако е гушнала букета ще ми е още по-тъпа цялата история, или пък да е останала жива и здрава в Германия.

# 531
  • Мнения: 18

Поне течеше ли му по-гладко мисълта от колкото, когато беше пресконференцията за 5-ти? Joy


Точно толкова гладко , колкото течеше и тогава(на пресконференцията) Grinning Малко изнервя докато каже нещо съществено , но пък е по-добре от нищо .
Искам пак да кажа, че не хванах цялото интервю и е възможно да е казал още нещо което да не съм чула Simple Smile

# 532
  • Мнения: X
Ами да се надяваме, че ще го видим  Simple Smile
Комедиен сериал ще стане Joy

Мириел, не искам да критикувам, но за мен това говори за чудене какво да включат в сериала.....на мен също  не ми е интересно. Искам екшън, а не жалната физиономия на Банков.

# 533
  • Мнения: 12 476
Мириел, кой да е жив, жената ли? Е, ако не е жива или не се е върнала с него, ще е егати тъпотията, честна дума! Да ни разказват сто часа какво се е случило и накрая да се върне без нея? Предвид, че са ангажирали истинска актриса за тази цел, малко се съмнявам да я ползват само за ретроспекция. Но и аз се надявам силно да не ни занимават с ретроспекция в продължение на десет епизода, примерно.

# 534
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 106
Хич не ми пука, че критикувам. Ако жена му не участва пълноценно в сериала другото е само чесане на его, излишно екранно време за неща, които нямат връзка с настоящата линия на историите. Неща първо случили се преди около година и половина, след това преди шест месеца.

# 535
  • Мнения: 9 628
Аз пък се радвам, че ще ни разкажат щом ще ги връщат, защото не искам да се чудя разни неща и въпроси да останат без отговор.....отново. А и едва ли ще точат ретроспекциите повече от епизод, два, защото все пак доста бързо дадоха вече работещ и опериращ Банков от постовете на Вергов.

# 536
  • Мнения: 12 476
Аз пък се радвам, че ще ни разкажат щом ще ги връщат, защото не искам да се чудя разни неща и въпроси да останат без отговор.....отново. А и едва ли ще точат ретроспекциите повече от епизод, два, защото все пак доста бързо дадоха вече работещ и опериращ Банков от постовете на Вергов.
Майче, аз нямам нищо против да ни разкажат набързо, стига да не ни занимават само с това, но сега се замислих върху това, което Мириел написа - възможно ли е да ни разкажат само и жена му да не се върне с него, а той сам да се е прибрал? Изглежда ми малко вероятно, честно казано, но ми влезе тая муха в главата Grinning

# 537
  • Мнения: X
Ще е страхотна глупост да промотират жена му, да вземат популярна актриса, да правят фотосесиа и интервюта  и накрая да не се върне  с нея

# 538
  • Мнения: 9 628
А кой е казал, че само с това ще ни занимават? Вие сами се самонавивате и мисля, че реагирате малко рязко, защото не е свързано с хората, които ви интересуват, но това не значи, че на друг не му е интересно това.

# 539
  • Мнения: 7 294
Сега се сетих, на пресконференцията за 5-ти сезон, Милошев не каза ли нещо от рода на "Банков няма да се върне, но ще се разбере историята му". Абсолютно по памет пиша, нещо в този дух май беше. Ако съм запомнила правилно, може ли наистина да е само ретроспекция?

Общи условия

Активация на акаунт