Какви реални продажби мога да очаквам от позлатени бижута и почивки?

  • 2 007
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 170
Здравейте,
Имам два проекта.
Единият е дропшипинг на позлатени бижута с кристали. Такива, каквито се продават в Алиекспрес.
Другият е афилийет на почивки на vipoferta и deals.
Основно трафика ми идва от ФБ.
Искам да си дам реална преценка какво мога да очаквам като максимум от тези дейности.

# 1
  • Мнения: 3 682
Здравейте,
Имам два проекта.
Единият е дропшипинг на позлатени бижута с кристали. Такива, каквито се продават в Алиекспрес.
Другият е афилийет на почивки на vipoferta и deals.
Основно трафика ми идва от ФБ.
Искам да си дам реална преценка какво мога да очаквам като максимум от тези дейности.
Преди да се започне какъвто и да е бизнес, трябва предварително да се проучи пазара. Ако не си го направила, очаквай да потънеш.

# 2
  • София
  • Мнения: 170
Здравейте,
Имам два проекта.
Единият е дропшипинг на позлатени бижута с кристали. Такива, каквито се продават в Алиекспрес.
Другият е афилийет на почивки на vipoferta и deals.
Основно трафика ми идва от ФБ.
Искам да си дам реална преценка какво мога да очаквам като максимум от тези дейности.
Преди да се започне какъвто и да е бизнес, трябва предварително да се проучи пазара. Ако не си го направила, очаквай да потънеш.

Това правя. Искам да разбера до колко са продаваеми тези неща.
Другото е, че не мога да пускам някакви намаления, защото съм на процент комисионна. Едва ли мога да предложа нещо повече от големите търговци, които пазаруват на едро от Алиекспрес. Същото е и за почивките. Мога само да предлагам почивките, без да мога да предложа нещо различно.

# 3
  • Мнения: 3 682
Аз предпочитам сам да си избирам и организирам дестинациите за почивка, но ако някога реша да ползвам услугите на туристическа агенция, бих се доверил на такава, която има утвърдено име и не е от вчера на пазара.
От дрънкулките може и да спечелиш нещо, но то ще е малко и разсрочено във времето, та не знам дали си заслужава.
Изводите оставям на теб.

# 4
  • София
  • Мнения: 170
Аз предпочитам сам да си избирам и организирам дестинациите за почивка, но ако някога реша да ползвам услугите на туристическа агенция, бих се доверил на такава, която има утвърдено име и не е от вчера на пазара.
От дрънкулките може и да спечелиш нещо, но то ще е малко и разсрочено във времето, та не знам дали си заслужава.
Изводите оставям на теб.
И аз имах същите опасения.

# 5
  • София
  • Мнения: 38 476
Загубена работа. За бижутаъа специално - не знам защо, но се продават най-трудно. В смисъл, в олх и подобни съм продавала дрехи, обувки, козметика и пр. Обаче като сложа бижута - ей така си седят.

# 6
  • Мнения: 5 903
Колко може да се спечели от фалшиви бижута не знам, аз не нося подобни. Но най-лесния начин да изкараш пари е алъш-вериша, дано правилно съм го написала. Нищо не влагаш, само препродаваш. Може и да спечелиш от такива боклуци, но едва ли. Просто вече няма ниша, която да не е заета. Но може и да ти капе, не знам. По принцип, ако сама работиш и след всички месечни плащания ти остане една добра заплата, значи ти се е получило.

# 7
  • София
  • Мнения: 170
По принцип, ако сама работиш и след всички месечни плащания ти остане една добра заплата, значи ти се е получило.
Ако изкарвах толкова, щях да летя от щастие. От бижутата я изкарам 50 лв на месец, я не изкарам. А, при почивките е още по-трагично.

# 8
  • София
  • Мнения: 38 476
Е толкова. И то 50 лв оборот, не 50 печалба.

# 9
  • Мнения: 5 903
По принцип, ако сама работиш и след всички месечни плащания ти остане една добра заплата, значи ти се е получило.
Ако изкарвах толкова, щях да летя от щастие. От бижутата я изкарам 50 лв на месец, я не изкарам. А, при почивките е още по-трагично.
Да, просто времената, когато се печелеше от всякакви дребни боклучета отлетя. Сега хората си ги поръчват сами.

Общи условия

Активация на акаунт