Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 22

  • 50 904
  • 747
  •   1
Отговори
# 75
  • DE
  • Мнения: 9 068
Благодаря. Винаги съм се чудила, защо го причиняват на децата си.

# 76
  • Мнения: 2 650
И аз имам роднина Емона, харесва ми.


Да, около 25 годишно.

# 77
  • Мнения: 672
Аз наскоро срещнах името ИРОНИЯ НИКОЛОВА (явно родителите й са подходили с ирония към нея), ИРЕН - за мъж, близнаците ЕДМОНИЯ и ЕДМОН и звучното име ЕБАЗЕР ЕБАЗЕРОВ. И, да не забравяме, ЕММА-ГАНКА!

# 78
  • Мнения: 4 808
Мишел със сигурност е и мъжко име във Франция, а Зденка е полско. Велика изобщо не е странно, първоначалното на Величка е, просто вече е остаряло. Познавам една Кана и една Проданка.

# 79
  • Мнения: 242
Познавам една Ягода и един Продан.А пра-бабата на моя братовчедка се в казвала баба Зографка

# 80
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 725
Ани - име на мъж който познавам. Когато разбрах че това е истинското му име, тайничко си се разсмях.

# 81
  • София
  • Мнения: 790
Олимпия-жена на 50-55
Галиция-около 50
Патриция-35
Ягодина-не е сред живите
Лозанка-80
Връб,Делчо,Темелко-бивши гаджета на една приятелка,все със странни имена.
Неофит,Маринела,Елиа

# 82
  • Мнения: 2 173
Баба ми се е казвала Ветка. Simple Smile

# 83
  • Мнения: 4 396
По погрешка натиснах темата от менюто на началната страница, пък то се оказало интересно четиво! Simple Smile Каквито и имена да напишете, няма кой да бие Ebba и Olav в моите очи. Първото е често срещано женско име в Швеция, второто е често срещано мъжко име в Норвегия. Първото се чете точно като българската трибуквена думичка с ударение на Е, а второто се чете Улаф с ударение на У. Съвпаденията със значенията на български са съвсем случайни. Simple Smile

# 84
  • Мнения: X
В един училищен списък срещнах името Чая Бележкова. С положителност е внучка на Чайка Бележкова:)

# 85
  • София
  • Мнения: 8 162
Имам си нов фаворит-Емма-Ганка Close

# 86
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 328
Емма Ганка подреждам веднага до моите фаворити Франческа Пенка и Вероника Айше.
Но не мога да реша кое име да е на първо място....

# 87
  • Мнения: 4 808
Какво му е странното на Маринела, нормално име си е?! Странни ми са Шинка, Финка, Фина.

# 88
  • Мнения: 4 709

Би трябвало да е Евстатий-старо гръцко име е и е било разпространено и у нас.

Да, но това дете си е Естати, изглежда ми, като правописна грешка.
ЕММА-ГАНКА е уау.

# 89
  • Мнения: 3 841
Емма-Ганка JoyJoyJoy
На мен би беше странно името на едно момиченце на 4 годинки- Елианур( не Елинор) , както и Деймиън( 4г) и Айман( 3г)

Общи условия

Активация на акаунт