Какъв крем за лице използвате? – тема XI

  • 85 678
  • 744
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 6 009
Първо серум ли се нанася? Аз пък обратно - крем и след това серум. Thinking

# 136
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Първо серум ли се нанася? Аз пък обратно - крем и след това серум. Thinking
Нанасянето става  от по-течен към по-гъст продукт(напр. - тоник, серум, крем). По-гъстите продукти блокират проникването на по-леките и така възпрепятстват тяхното действие  Peace

# 137
# 138
  • Мнения: 2
Аз ползвам кремчетата на Ейвън...Като цяло кремовете на Планет спа са уникални, и не само за лице а въобще като серия и маслата за тяло,  както и маските за коса... Понеже моята кожа на лицето е много суха предпочитам силно хидратиращите кремове...

# 139
  • Мнения: 2 841
Аз ползвам кремчетата на Ейвън...Като цяло кремовете на Планет спа са уникални, и не само за лице а въобще като серия и маслата за тяло,  както и маските за коса... Понеже моята кожа на лицето е много суха предпочитам силно хидратиращите кремове...
Аз съм много доволна от маските за лице (с минерали от мъртво море и с масло от шеа). Чудя се на скраба за тяло пак от серията Мъртво море.

# 140
  • Мнения: 3 434
От вчера съм с профи дерм 50-ти фактор.

# 141
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Аз ползвам кремчетата на Ейвън...Като цяло кремовете на Планет спа са уникални, и не само за лице а въобще като серия и маслата за тяло,  както и маските за коса... Понеже моята кожа на лицето е много суха предпочитам силно хидратиращите кремове...
Може ли снимка на кремовете,от които си доволна?
И аз съм ползвала на Ейвън,някои много ми харесваха,други ми лепнеха...
Помня,че ББ крема на Аню беше разкошен.

# 142
  • Мнения: 1 387
Аз съм много доволна от тези кремове на Ейвън



Сега за лятото си поръчах тези за комбинирана кожа и ги редувам в момента със златните

# 143
  • Мнения: 258
Кой има 1 час време да чака? Simple Smile
Мисля, че е излишно толкова време, но всеки си има собствен начин. Зависи от навиците, кожата и вида на серума. Не вярвам чакане 1 час или 5 минути да се отрази значително на ефективността или липсата на такава на продуктите. Ако си със суха/дехидратирана кожа, ще глътне продукта за много по-кратко време отколкото мазната, която може и да не го абсорбира изобщо. 

Ако си с много суха кожа определено ще глътне серума. Но ако по-бавно попива трябва да се изчака. Аз например не намирам смисъл да се намажеш с два продукта един след друг, ако третираш една и съща област.

# 144
  • Мнения: 2 290
Крем и серум са две различни неща. Затова и двете са необходими за адекватна грижа за кожата.
Молекулите на серумите са по-малки от тези при кремовете. Поради тази причина той навлиза по-дълбоко в кожата. - Серумите съдържат  концентрирани активни вещества-серамиди, глицерин, натурални съставки (краставица, алое вера и т.н) и витамини като C, K, E, и т. Н.
Тъй като са с високо съдъжание на вода се налага те да се запе„атват с крем.
Затова не трябва да изчаква дълго време между нанасянето на крем след серума. Всичко ще се изпари. Щом е сухо на пипане следва веднага да се нанесе кремът.

# 145
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Ползвам Eucerin q10 active от няколко години.
И серуми съм ползвала, най- много съм очарована от Hydra beauty serum на Chanel.
Цената определено си заслужава 🤗

# 146
  • Мнения: 21 282
Здравейте ,
ползвам в момента Ефаклар дуо ,но ми се искаше и нещо хидратиращо ,гледах това :
Скрит текст:
- дали би била удачна комбинацията ?

# 147
  • Мнения: 1 110
Ползвам Eucerin q10 active от няколко години.
И серуми съм ползвала, най- много съм очарована от Hydra beauty serum на Chanel.
Цената определено си заслужава 🤗
здравейте с каква кожа сте ? Simple Smile и какво прави серума как го използвате ако може малко подробности ...

# 148
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Ползвам Eucerin q10 active от няколко години.
И серуми съм ползвала, най- много съм очарована от Hydra beauty serum на Chanel.
Цената определено си заслужава 🤗
здравейте с каква кожа сте ? Simple Smile и какво прави серума как го използвате ако може малко подробности ...
Здравей, аз съм със смесена кожа. Ето малко инфо за серума. Веднага след нанасяне кожата ми става мноого по- гладка, имам чувството, че диша в дълбочина, тенът ми се изравнява. Просто съм очарована. За съжаление е скъпичък и рядко си позволявам да си го взимам.
https://bg.strawberrynet.com/m/skincare/chanel/hydra-beauty-serum/139464/

# 149
  • София
  • Мнения: 105
От утре се почвам, под въздействие на опитните дами,писали тук и в други теми. Сутрин бепантен крем,след него слънцезащитен на биодерма хиподерм оцветен, пръскам през деня при силно слънце спрея на ла рош. Вечер почиствам с гела на нукс с гроздови семки,минерална на уриаж, почивам час два и при банята се измивам с гела на авен. Намазвам  само пъпките,които при мен са ежедневие със скинорен,а останалите участъци и шията със сълзи от охлюв. В процес на обмисляне съм за поръчка на комплект  в момента на промоция на филорга,тайм хелър,мезо маск и слийп енд пийл. Мисля да започна и йонофореза. Моля за мнение,как ви се струва терапията ми

Общи условия

Активация на акаунт