ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 2

  • 29 807
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 9 563
Оо, Злати, аз си мислех за онези бонбони на истината, които Тони и даваше. Тази си я спомням, как да не, нали след нея нещата тръгнаха надолу.

# 31
  • Мнения: 2 714
Дона, явно е фен, защото се е нащракал с половината актьори, но аз слагам само нашите:

Скрит текст:

# 32
  • Мнения: X
Дона, явно е фен, защото се е нащракал с половината актьори, но аз слагам само нашите:
Скрит текст:
Мда, това е важно уточнение - щом прегръща феновете си така.... JoyThinking

# 33
  • Мнения: 2 714
Аааа, какво точно уточняваме? Wink

# 34
  • Мнения: X
Аааа, какво точно уточняваме? Wink
Уточняваме това, че....не е дистанциран, когато фен помоли да се снима с него, а слага ръката приятелски....така да се каже....ако мога да се изразя...

# 35
  • Мнения: 2 714
Аха, ясно, разбрах. За Митака говориш, но защото коментара ти беше под другите две снимки и леко се обърках. Пък и тази вечер капка не съм близвала, викам си пак ли се десинхронизирахме? Simple Smile

ПП. А и виж какви предимства има ако се престрашиш кога беше - в сряда ли? не само здрасти и снимка, но и физически контакт можеш да установиш...JoyJoyJoy

# 36
  • Мнения: X
ПП. А и виж какви предимства има ако се престрашиш кога беше - в сряда ли? не само здрасти и снимка, но и физически контакт можеш да установиш...JoyJoyJoy

Не отричам, че има сериооооозни и изкушаващи предимства Joy

# 37
  • Мнения: 12 422
Злати, изобщо не ми изглеждаше като да се усмихва в мазето, като разказваше за аборта. Изглеждаше ми като да се бори със сълзите си, да изпитва страхотна болка и да не знае как да се справи с нея.  Simple Smile

А сцената с бонбоните и на мен ми е много любима, защото тя тогава за пръв път се опита да пофлиртува с него истински и Диана пресъздаде много хубаво плахата и неумела жена. После когато отиде при Тони, как можах да забравя този момент, ми е един от най-любимите, защото обожавам играта на Диана, когато е ледена и кове някого.

А за Велислав като ви четях, си мислех, че едни от най-силните му сцени са, когато въобще не говори - в бара, като свиреше, в епизода с оперната певица...няма нужда от думи, достатъчно е да гледаш лицето му и виждаш всичко емоции на героя му.

# 38
  • Мнения: 1 722

Това е неговият син, нали?

# 39
  • Мнения: 12 422
 Ant, да,Йоан, би трябвало да е около 7годишен.

# 40
  • Мнения: 9 628
Да, синът му, малко слънциче Simple Smile, с тези очила е много сладък

Диана продължава да се наслаждава на почивката си, признавам си, че като прочетох посланието придружено със снимката, фенската ми инфантилна душа се сети за нещо Grinning:
Тази вечер се разхождах в дъжда и се озовах в случаен бар. Случайно, там имаше направен кът за четене.
Случайно избрах книга. Отворих на случайна страница, отпивайки си от питието.
'' Загадъчният надпис'' в с.Ситово.
Вчера бях там. Simple Smile
Вярвате ли в случайностите ? Simple Smile

# 41
  • Мнения: X
Майче и аз се сетих за същото....от четвърти сезон Joy

# 42
  • Мнения: 9 628
Мхм, най-любимата ми сцена от 4-ти сезон  Grinning

# 43
  • Мнения: 12 422
Факт, че дори и аз се сетих за това Joy
Вероятно е случайно Grinning

Дами, днес какъв ден е? Триодей?

# 44
  • Мнения: 5 846
Факт, че дори и аз се сетих за това Joy
Вероятно е случайно Grinning

Дами, днес какъв ден е? Триодей?
Свети Велдидимий😀

Утре на фестивала няма да се прожектира отново Вездесъщият, но съм сигурна, че Велислав ще вземе наградата за главна мъжка роля. И сигурно ще има after party. И аз няма да съм там. 😢😢😢
Но, ако, някой от вас присъства, моля за снимки и задушевен разговор с Батко😀😎🙌

Общи условия

Активация на акаунт