ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 2

  • 29 803
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12 415
Ооо, Хъмбъл, любимият ми ден Grinning

Това интервю чели ли сме го, че вече.им изгубих дирята?
https://cultinterview.com/негатив/велислав-павлов-вдъхновен/

# 46
  • Мнения: X
Факт, че дори и аз се сетих за това Joy
Вероятно е случайно Grinning
Дами, днес какъв ден е? Триодей?
Свети Велдидимий😀

Хаххахаха,  ВелДиДимий

Това беше яко Simple Smile Айде на триотооооо
Вчера зяпах нещо в профила на Велислав - оказа се, че има някакъв филм Дистанции, прожектират го в Дома на киното...някой да го е чувал?

# 47
  • Мнения: 5 846
Ооо, Хъмбъл, любимият ми ден Grinning

Това интервю чели ли сме го, че вече.им изгубих дирята?
https://cultinterview.com/негатив/велислав-павлов-вдъхновен/
аз да 😀

# 48
  • Мнения: X
Теб няма нужда да те питаме, ти си ясна ахахаххахаа
Kissing Heart

# 49
  • Мнения: 9 628
Да ви кажа, аз вече се обърках какво съм чела и какво не Grinning

Е щом и Москита се е сетила Grinning

То май всеки ден ни е такъв Joy

# 50
  • Мнения: 2 714
Мхм, най-любимата ми сцена от 4-ти сезон  Grinning

Ооо, като прочетох какво пише над снимката, направо мравки ми тръгнаха по гърба...от кеффф! Joy Ама и Диде май се е филмирала хихихих.

Значи викате ВелДиДимий ден? Ами аз обичам... Heart
Отивам да видя това интервю дали съм го чела.

# 51
  • Мнения: 12 415
Майче, с половин уста ще си призная, че точно тази сцена им беше много (наистина много) яка Grinning

Перличке, сигурна съм, че Диана не се е сетила като нас за тая сцена, иначе нямаше да го напише Grinning
Обаче се зачудих дали нашите фейсбук приятелки няма да видят в тоя пост сигурно доказателство, че Той се завръща Joy в крайна сметка видяхме ги да се хващат и за по-малко.

# 52
  • Мнения: X
Майче, с половин уста ще си призная, че точно тази сцена им беше много (наистина много) яка Grinning

Перличке, сигурна съм, че Диана не се е сетила като нас за тая сцена, иначе нямаше да го напише Grinning

Съгланса съм, съвпадението е наистина случайност (оф, тая дума!). Тя просто споделя интересна случка, това, че ние сме ненормални, е друг въпрод Grinning

А онази сцена ми показа,ч е в БГ сме можели да снимаме и хубави романтично-любовни сцени Simple Smile

Ооо, ако няой я шерне тази снимак с този надпис - със сигурност!!!! гледай аккво ще стане просто

# 53
  • София
  • Мнения: 9 558
Не знам дали съм го челатова интервю, но първите две снимки на Велислав са трепач.
А интервюто на Диана CULTINTERVIEW също е добро, но него сме го чели.

Добре де, сега Диана какво иска да каже с тези случайности Simple Smile. Аз си мислех, че не е суеверна и не вярва в знаците на съдбата, освен ако не се случат няколко пъти. Сега някаква случайност дето само един път се е случила.
Москита, аз може и да я харесах онази сцена, нооо ще мълча до гроб. Така както героя на Велислав мълчеше пред брат си, когато малкия зачекнеше въпроса - Брат ми, ти май си влюбен?

Велдидимий днес било, казвате. Добре, добре в очакване съм

# 54
  • Мнения: 12 415
Роси, ние си знаем, че сцената беше добра само заради нашето момиче Joy
В тоя ред на мисли в този сезон ни ощетиха откъм любовни сцени на двамата ни герои. И двамата са талантливи, можеха да направят една истински хубава сцена. Е сега си слушам песента на Ина и Боби (Перличке, от все сърце ти благодаря за нея) и страдам, че нямаше такъв момент между Марио и Зорница. Не за друго, ама да покажат актьорски талант Grinning

# 55
  • Мнения: 2 653
Не знам дали съм го челатова интервю, но първите две снимки на Велислав са трепач.
А интервюто на Диана CULTINTERVIEW също е добро, но него сме го чели.

Добре де, сега Диана какво иска да каже с тези случайности Simple Smile. Аз си мислех, че не е суеверна и не вярва в знаците на съдбата, освен ако не се случат няколко пъти. Сега някаква случайност дето само един път се е случила.
Москита, аз може и да я харесах онази сцена, нооо ще мълча до гроб. Така както героя на Велислав мълчеше пред брат си, когато малкия зачекнеше въпроса - Брат ми, ти май си влюбен?

Велдидимий днес било, казвате. Добре, добре в очакване съм

Коя е тази сцена ? Не мога да загрея 🤔

# 56
  • Мнения: 2 714
Момичета, нямах предвид, че Диана изобщо е мислила за онези реплики от филма... По-скоро, че и тя е съвсем леко изтрещяла предвид снимките, които пускаше вчера цял ден. Нещо такова.
Иначе тази асоциация с 4 сезон си е само в нашите глави Simple Smile

Москита, пак заповядай, за теб винаги!
Интервюто съм го чела, но никога не пречи да се повтори Simple Smile

# 57
  • Мнения: 12 415
Вера, сцената в спешния кабинет между Банков и Огнянова, когато той й каза, че е искал да умре и случайно телефонът му бил в джоба, случайно й звъннал, тя случайно му вдигнала и т.н. и после я нацелува.

# 58
  • Мнения: X
Вера, сцената в спешния кабинет между Банков и Огнянова, когато той й каза, че е искал да умре и случайно телефонът му бил в джоба, случайно й звъннал, тя случайно му вдигнала и т.н. и после я нацелува.


Сега случайно иска вече да е жив и случайно ѝ е бесен заради това Wink
най-хубавата част Joy

# 59
  • Мнения: 2 714
Хахаха, ама как се допълвате само! Вече почти започваме да мислим синхронно относно нашите герои Simple Smile
Москита, мисля, че този сезон нямаше такава сцена, заради ефекта, който се получи през миналия. Имам усещането, че Д. се пази малко повече и поставя някои условия в договора си.

Общи условия

Активация на акаунт