Уреди за домашна грижа за кожата - 4

  • 83 938
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Toronto, Canada
  • Мнения: 343
emy_emy, да, има малко книжка с указания - има текст предимно и на места и картинки. За продуктите пише точно едно изречение - The operation must be uset in coordination with skin care products (remover gel or tonic) and the shovel-type tip shall be free of empty burning.

Tsveteto_, жалко, че при теб няма ефект. Малко ме отчая...но да видим.
При теб с едно зареждане колко пъти може да се използва шпатулата? Или се зарежда преди всяка употреба?

Ами аз я ползвам, докато е включена в контакта.

# 31
  • Мнения: 305
Изпуснала съм го. Значи има вероятност пак да го пуснат.

И аз се нареждам към чакащите, спрягат го за достоен заместник на Foreo. Пит, имаш ли идея на каква цена са го пускали преди в България? И също така насочила ли си се с какво да го използваш?

# 32
  • Мнения: 4 719
Аз го имам, струваше 30 или 40лв.Ползвам го с каквото си ползвам вечер за измиване, а масажната ф_я за нанасяне на масла, серум, крем.... там каквото слагам

# 33
  • софия
  • Мнения: 1 707
Изпуснала съм го. Значи има вероятност пак да го пуснат.

И аз се нареждам към чакащите, спрягат го за достоен заместник на Foreo. Пит, имаш ли идея на каква цена са го пускали преди в България? И също така насочила ли си се с какво да го използваш?

30лв беше и го дебнете защото беше лятото.Чаках да пуснат тогава  четката за лице но пуснаха него.
А как е като почистване -не мога да си представя как се ползва.

# 34
  • Мнения: 4 719
Супер е -ползва се като четка ,с кръгови движения,по щадящое от четката,за всеки ден,от силикон е ,не завъжда микроби.

# 35
  • Мнения: 1 177
И аз имам ледълската имитация на Форео имам и четка за лице. Използвам повече четката за по-добро почистване на кожата от замърсяванията, 1 или 2 пъти седмично, а лидълското много ми харесва за масаж.

# 36
  • софия
  • Мнения: 1 707
Момичета на бялото мезо коя светлина ползвате за целулит?

# 37
  • Мнения: 49
Здравейте ,дами Simple Smile Снощи намерих тази интересна тема и с интерес ще я следя.Аз съм на 30 години .Преди месец някъде си поръчах дермаролер 0.5 см .Използвам го веднъж в седмицата ,незнам дали има ефект .Някоя от вас да има нещо подобно https://www.aliexpress.com/item/Face-LED-Mask-Skin-Anti-aging-Li … a46c-9e9ef953b336
Дали има ефект от тази маска .В момента е на промоция ,затова се загледах в нея

# 38
  • Мнения: X
Аз имам дерма ролер от около 1мес. ползва се 1-2 пъти в седмицата но не виждам никакъв резултат.
Получих този уред
Скрит текст:
но се чудя кога да го ползвам защото спазвам корейските 10стъпки.

# 39
  • Мнения: 6 549
Ами аз я ползвам, докато е включена в контакта.
Аз я зареждах вчера, като очаквах след 2-3 часа да се зареди и да индикира по някакъв начин, но не. Червената лампичка на зарядното постоянно светеше червено, оставих я цяла нощ и на сутринта пак беше червено. Очаквах, както е с повечето уреди, лампичката на сутринта да е зелена и това да е знак, че се е заредила. Явно не работи така...по този начин не мога да разбера колко време ѝ е нужно, много тъпо. И при вас ли е така? Мисля да я ползвам без да е включена в зарядното.

# 40
  • Toronto, Canada
  • Мнения: 343
Ами аз я ползвам, докато е включена в контакта.
Аз я зареждах вчера, като очаквах след 2-3 часа да се зареди и да индикира по някакъв начин, но не. Червената лампичка на зарядното постоянно светеше червено, оставих я цяла нощ и на сутринта пак беше червено. Очаквах, както е с повечето уреди, лампичката на сутринта да е зелена и това да е знак, че се е заредила. Явно не работи така...по този начин не мога да разбера колко време ѝ е нужно, много тъпо. И при вас ли е така? Мисля да я ползвам без да е включена в зарядното.

Да и аз пърият път я чаках да се зареди доста и лампичката не се промени, та реших да си ползвам, докато се е включена в контакта.

# 41
  • Мнения: 1 009
Лампичката не се променя, но индикатора за батерията на дисплея показва, че е заредена.

# 42
  • Мнения: 6 549
Момичета, моят последен въпрос се оказа излишен, тъй като след като изключих от зарядното, машинката не тръгва, т.е. не може да се използва самостоятелно без кабел, следва да е включена в тока. Лампичка на дисплея за батерия нямам - има само две фази, съответно два индикатора - за почистване и за приглаждане.
Лампичката не се променя, но индикатора за батерията на дисплея показва, че е заредена.
Може би това е за другите модели.
И все пак, след първата процедура, все още нищо не мога да кажа за резултат, но лицето ми се чувства освежено, дори леко сухо. Ще оставя да подиша малко и довечера ще нанеса някакъв крем.
П.с. контактният гел доста бързо попи и докато "мина" едната половина на лицето, другата вече беше почти суха. Не знам дали е правилно и следва ли да си има пласт гел докато трае процедурата, но не съм нанасяла повторно.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 888
Този модел няма батерия, а работи само с директно включване.
За гела- нормално е, затова аз работя на зони, точно преди минаването с мезото (или напръскай с вода).

# 44
  • Мнения: 6
Здравейте, бихте ли ми казали може ли бялото мезо да се използва за скалпа на главата при косопад и ако може с коя светлина и как точно?

Общи условия

Активация на акаунт