Уреди за домашна грижа за кожата - 4

  • 83 955
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 125
Моята вчера пристигна за около 2 седмици. Поръчах от H&B MART Store ( https://hbmart.aliexpress.com/store/1847168 ).

Пробвах я, работи, но колкото и да четох и да гледах клипове, пак едно нещо не ми стана ясно: коя позиция на уреда спрямо кожата изкарва мръсотиите и коя - вкарва продукт? С дисплея нагоре/надолу (ох, че обяснение!)? На стр.1 информацията влиза в противоречие с клиповете и затова питам. Освен това, чувствам се много тъпа: като не знам как точно се ползва един уред, защо първо купувам, а после питам.

# 76
  • в белята
  • Мнения: 536
Здравейте.Сдобих се с бялото мезо и хоп изникнаха въпросчета.Как да преценя на коя степен да започна да го ползвам?Какво използвате за контакт с кожата?
п.с моето уредче дойде за 10 дни и на пакета пишеше ,че е 8 долара ,та не мина дори и митница.

# 77
  • Мнения: 6 549
И аз бях задала този въпрос (на къде е правилно да се държи шпатулата), но май никой не ми отговори. Също бях объркана от различната информация от клипчета. В крайна сметка как я ползвам аз. Цитирам си част от мнението от втора страница на темата. Тази ми е шпатулата:
 
Скрит текст:
Ето и друга снимка:
Скрит текст:

Това е опаковката:
Скрит текст:
Ползвам я за почистване както е показано на първата картинка в ляво, т.е. "гърбавото"/"чупката" остава нагоре. Аз нямам дисплей, но джойстика ми остава към лицето.
Би следвало за "вкарване" на серум или друг продукт да е на обратната страна - на долния ред, първата картинка.
В тази връзка искам да попитам дамите, които "вкарват" продукти по тази начин - какъв тип са продуктите?
Има ли продукти, които не стават да се ползват по този начин? Ако си сложа примерно вечерния крем и мина със шпатулата - проблем ли е? Объркването ми идва, че шпатулата се ползва за почистване с продукти на водна основа, но за обратната страна как стои въпроса?

# 78
  • Мнения: 1 125
Благодаря ти за разяснението, така ще ползвам и моята LW 006. Според мен ако кремът ти е на водна основа можеш да минеш с шпатулата, но бързо съхне от температурата и попива. Затова отгоре над него или пръскай вода, или сложи контактен гел. Според мен принципът е същият като при ампулите.

Е, аз допълвам: моята радост, че имам уред не продължи дълго. Току-що той просто спря да работи. Изключва щом докоснеш кожата, като угасват светлините му и изписуква. Четох старите теми, имаше и друга потребителка, която имаше такъв проблем,но не знам разреши ли го. Яд ме е. 50 лв. в коша. Ще си седя натурално красива явно.

Последна редакция: пт, 13 юли 2018, 22:05 от bubanka

# 79
  • Мнения: 574
Имати ли наблюдение дали безиглената мезотерапия от Алиекспрес върши работа върху кожата на тялото? Интересува ме дали би повлияла еластичноста на кожата на корема, например.
За стягане на кожата наистина трябва серум. По-добре е обаче според мен да си вземеш от комбинираните уреди с радиочестотен лифтинг +електормускулна стимулация + мезотерапия. Аз имам такъв, определено има ефект. Но на лицето, на тялото не съм го ползвала. Радиочестотния лифтинг и ЕМС имат отношение точно към стягането и към антицелулитния ефект (за последното не съм на 100% сигурна).
Серумите трябва да са от типа на антиоксиданти и хидратация според мен.

# 80
  • софия
  • Мнения: 1 707
Е, аз допълвам: моята радост, че имам уред не продължи дълго. Току-що той просто спря да работи. Изключва щом докоснеш кожата, като угасват светлините му и изписуква. Четох старите теми, имаше и друга потребителка, която имаше такъв проблем,но не знам разреши ли го. Яд ме е. 50 лв. в коша. Ще си седя натурално красива явно.

Моята е другия модел шпатула.
1.Работи само със кабел в зарадното.
2.Има 10 минутен режим сигнализира и изключва.
3.Използвам с флорална вода,гел не ползвам.
4.Старателно почиствам със спирт шпатулата след всяко миваване на  част на лицето .
5.Когато е с лицевата страна под ъгъл почиства.
6.Когато е със задната част -заглажда.
Моята няма повече функции.

Дано се оправи твоята.

Надявам се че отговорих на много задавани въпроси.

# 81
  • Мнения: 6 549
Ужас, дано е имало нужда от малко почивка. Възможно ли е да е прегряла?
Моят уред също работи само свързан с мрежата, но мисля, че и над 10 минути не спира, защото вчера доста време си отделих за почистване, тъй като повтарях зони.
**
Ползвах вече 3-4 пъти, не мога да споделя още кой знае какъв ефект, но това, което забелязах е, че като минавах първите пъти съвсем нежно кожата /без особен натиск/ май само събирах гела на шпатулата. Вчера като обработвах отделните зони понатиснах малко в зоната на носа, дори минах по 2 пъти, и вече видях как черните точки излизат. Явно си трябва натиск. Grin А по всички клипчета, които изгледах, не изглежда да има такъв. No Mouth
И другото, което ми направи впечатление (не знам дали има значение или си въобразявам) е, че като нанеса гела и мина веднага, сякаш шпатулата после просто го събира, както писах и по-горе. Като изчакам 2-3 минутки леко да попие и после мина - мисля, че има по-голям ефект. Та, това си мисля аз на първо четене.

Трошката, в режим "заглаждане" какъв продукт ползваш?

# 82
  • софия
  • Мнения: 1 707
На Данито майка му може ли за покаже този уред.
Вип-за натиск трябва,аз в началото чистех без и нищо не се получаваше.
Заглаждам с една нощна маска ,изобщо не знам с друго какво ,може да има серуми за тази цел.За вкарване на други неща си ползвам мезотерапията.

# 83
  • Мнения: 574
TROSHKATA , ето го линка. До скоро имаха промоция. Мисля, че пускат редовно.  Гледам, че са напускали и някои мазила.

https://novakoja.com/collections/%D1%83%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B8- … %82%D0%B2%D0%B0-1
Аз искам да попитам, при положение, че имам ултразвуковата четка от горния линк, има ли смисъл да си взимам и шпатула? Тя четката е еквивалент на Форео малкия модел.

# 84
  • Мнения: 3 118
Загледах се по LED маската. Някой случайно да я има и да сподели отзив?

# 85
  • Мнения: 305
Здравейте.Сдобих се с бялото мезо и хоп изникнаха въпросчета.Как да преценя на коя степен да започна да го ползвам?Какво използвате за контакт с кожата?
п.с моето уредче дойде за 10 дни и на пакета пишеше ,че е 8 долара ,та не мина дори и митница.

Присъединявам се към въпросите. Изчетох голяма част от темите, но има много информация, пръсната на различни места, та се пообърках малко. На първа страница също няма ревю. Ако някой може да обобщи основните нещата при използването на бялото мезо, ще бъда много благодарна.

# 86
  • Русе
  • Мнения: 7 791
Я да се опитам аз да обясня:

За да може да се плъзга мезото трябва нещо водно да има по лицето Ви. Или флорална вода (розова примерно) или контактен гел (продават специални) защото не всички кремове и серуми могат да служат за контакт. Или и двете (аз съм с двете).
Аз си взех обик. контактен и сега съжалявам. Трябваше да си вземем с някаква добавка- колаген, хиалоронова к-на..., и отделно да си слагам серумите и кремовете. Така ми е едно голямо нищо  Thinking

Мажа лицето с гелът, отгоре пръскам флорална вода и започвам обиколките Simple Smile. При мен 5-та степен е силна (червената) за околоочките и заради това минавам на всякъде с 4-та. Усеща се придърпване но за мен не е неприятно или болезнено. Препоръчвам да се пробва с 3-та или 4-та степен.

Всичко останало е супер индивидуално. Цвят, серуми, времетраене.... Трябват си проби.

Аз ползвам само червената. Лилавата за вкарване на разни помади хич не ми влияе добре. Кожата ми изглеждаше по-зле след това. Червената, като минат 5 мин и обръща ефекта. Затова аз си карам на два пъти седмично по 5 мин.
Имах по три мимически бръчки на всяка скула и сега вече са минало. Кожата ми е стегната, еластична... само околоочките не се влияят  Sad

Дано да се е разбрало нещо. Хич ми го няма дар словото тия дни  Blush

# 87
  • Мнения: 305
Много, много благодаря! А за вкарване на серуми/кремове се използва лилавата светлина, така ли? И също кога се нанасят те -  след като се мине с червената върху контактния гел и/или флоралната вода(бях чела, че става и термална)?

# 88
  • Русе
  • Мнения: 7 791
Аз минавах първо с червената светлина (гел+вода), измивах се и тогава нанасях серум +вода и лилавата светлина. Не ми подейства добре тази комбинация. После ги завъртях - пак не стана. Продвах само с лилавата - не  реших, че тя е виновна и останах само на червената.
За термална не знам но нали е вода все пак?

# 89
  • Мнения: 680
Ели_дечкин, кое е твоето мезо?

Общи условия

Активация на акаунт