Уреди за домашна грижа за кожата - 4

  • 84 131
  • 736
  •   1
Отговори
# 150
  • софия
  • Мнения: 1 707
Здравейте в алиекспрес дали има 1:1 същия дермо ролер

Подобен без игли съм виждала на Ейвън

# 151
  • Мнения: 5 094
Здравейте в алиекспрес дали има 1:1 същия дермо ролер

Подобен без игли съм виждала на Ейвън

Казаха ми, че в али ги имало същите,  1:1, а пък на елф не знам от къде да си поръчам, в ихерб го е нямало никога в продажба

# 152
  • софия
  • Мнения: 1 707
В али можеш да търсиш по снимка.

# 153
  • Мнения: 5 094
В али можеш да търсиш по снимка.

Знам, но ми излизат вилици, накрайници за четки за зъби, по име ми излезнаха повече масажьори отколкото по снимка. Та някой да е поръчвал пък макар и друг дермо ролер, от който е доволен.

# 154
  • софия
  • Мнения: 1 707
Аз за тези се сетих

# 155
  • Мнения: 567
Здравейте в алиекспрес дали има 1:1 същия дермо ролер

Подобен без игли съм виждала на Ейвън

Казаха ми, че в али ги имало същите,  1:1, а пък на елф не знам от къде да си поръчам, в ихерб го е нямало никога в продажба
https://www.aliexpress.com/item/Jade-Roller-Massage-Double-Head- … priceBeautifyAB=0

# 156
  • Мнения: 416
И аз да се включа в темата. От почти година имам бялото мезо, за което научих от вас, и го купих от алито. Много съм доволна, видимо стегна кожата и много я освежава. Купувах си ампули от този сайт: http://www.medeos.com/search.html?phrase=%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D1%8 … 8&CategoryID=
Вчера влизам да поръчвам пак и останах доста очудена, че цените са станали двойни. Винаги купувам по поне 20 ампули, така че да ми стигат за доста време. Това вдигане е станало в това време, в което ползвах последните. Та моля за съвет - от къде да си купувам ампули и въобще течен колаген, еластин, хиалуронова киселина и т.н. за този уред, които да са качествени и по на сметка? Пазарувам и от iherb, така че приемам предложения и за там.

# 157
  • Мнения: 394
Ако имаш позната козметичка може да я помолиш тя да ти поръча от дистрибутора. Така ампулите на Глори, ако тях си ползвала излизат на 2 лв. - поне на мен така ми ги дадоха.

# 158
  • софия
  • Мнения: 1 707
Ползвам ампули 30мл . Мизон -корейски.Имам с колаген и охлюви.Доволна съм в съчетание на колагенов гел и с х.к.
Сега съм набелязала на Ординъри серумите .
Ще търся серум с х.к.
Аз отново да питам за околоочната зона -там с какво обработвате -заглеждам мини уреди за този участък и още им се чудя.

# 159
  • Мнения: 6 552
TROSHKATA, с ултразвуковата шпатула ли ги ползваш или с друг уред?

# 160
  • софия
  • Мнения: 1 707
TROSHKATA, с ултразвуковата шпатула ли ги ползваш или с друг уред?

Вкарвам само със бялата мезотерапия.
Шпатулата я използвам само за почистване (незаменима ми е при Т зоната)

# 161
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
Освен уредите,серумите,ампулите  и kремове , кологаен пиете ли?Харесала съм си тези.


# 162
  • Мнения: 47 981
Течния е с потресаващ вкус

# 163
  • софия
  • Мнения: 1 707
Аз пих 2г рибния на Неосел -голям зор беше 4 харчета вс.сутрин на гладно  и после ми прилошаваше.Ефект не видях.По доволна съм обаче от х.к.  на капсули.

# 164
  • Мнения: 416
Аз пия ето този колаген вече трети месец и съм много доволна от резултата върху кожата ми - видимо се стегна. Няма вкус, нито мирис, сутрин на гладно по 4-5 гр.Като цяло съм доста чувствителна към добавки, пробиотици и т.н. и трудно ги приемам, но с този колаген нямам никакъв проблем.
https://www.iherb.com/pr/Zint-Grass-Fed-Beef-Collagen-10-oz-283- … iherb-pdp-related

Деница Костадинова, нямам позната козметичка. За кой град става въпрос?

Общи условия

Активация на акаунт