Уреди за домашна грижа за кожата - 4

  • 84 107
  • 736
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 154
Здравейте, момичета! Честита Коледа!

Имате ли впечатления от диамантеното микродермоабразио на Нова кожа? Мисля да се възползвам от намалението да края на месеца, но преди това ми се ще да прочета вашето мнение. Благодаря!

# 436
  • Мнения: 1 174
Абсолютен новак съм, може ли да ми кажете за кожа 35+ , смесена, какво бихте ползвали, за да изглежда свежи?

# 437
  • Мнения: 1 611
Здравейте, от известно време обмислям да си купя този уред. https://silkn.bg/silk-n-facetite-ured-za-lifting-i-podmladjavane.html
Трябва ми основно за шия и чело, но преполагам, че ще го използвам навсякъде.
Не можах да разбера с какъв серум трябва да го използвам, виждам че идва с хиалуронов в комплект.
Със суха и чувствителна кожа съм, дали ще ми е ок.
Ако някой го има, моля да сподели мнение и препоръки. Бшагодаря ви предварително.

# 438
  • Мнения: 574
Мисля, че отговаря на това, което в темата наричат бяло мезо. Само че го взимат от Алито за 30-40 долара май. Или от бг за 120-150 лв. Относно серумите - мисля , че можеш да ползваш каквото решиш и е подходящо за кожата ти. Аз ползвам на the ordinary някои неща с моя уред.
Здравейте, от известно време обмислям да си купя този уред. https://silkn.bg/silk-n-facetite-ured-za-lifting-i-podmladjavane.html
Трябва ми основно за шия и чело, но преполагам, че ще го използвам навсякъде.
Не можах да разбера с какъв серум трябва да го използвам, виждам че идва с хиалуронов в комплект.
Със суха и чувствителна кожа съм, дали ще ми е ок.
Ако някой го има, моля да сподели мнение и препоръки. Бшагодаря ви предварително.

# 439
  • Мнения: 4 740
Идвам да се разпиша, че системно използвам уредите си и вече  виждам ефект, имам микродермото, шпатулата  и мезото. В началото имах големи очаквания към шпатулата и се разочаровах малко , че не изважда черните  точки от порите, но сега, забелязвам, че наистина изкарва малките  натрупвания, а по трудните участъци ги обработвам механично... Отделно имитацията на фореото от лидъл много добре ми почиства кожата. Два пъти седмично минавам с микродермото и всекидневно почти за 2-3  мин. с мезото,докато вкарам някакъв гел или ампула. Не мисля да поръчвам повече от кондицията ампули, ще взимам от аптеката каквото има с хиалурон, даже щях да ви питам дали сте ползвали ампулите за 10лв от ДМ-а.

Отделно опуках един флакон с нощният на Авен Истил с ретиналдехид, много добре ми се отрази и мисля да продължа с нещо по хард от The ordinary, ако имате някакви препоръки, ще се радвам да ги чуя Blush

Последна редакция: нд, 06 яну 2019, 10:59 от No_frame bitch

# 440
  • софия
  • Мнения: 1 707
Идвам да се разпиша, че системно използвам уредите си и вече  виждам ефект, имам микродермото, шпатулата  и мезото. В началото имах големи очаквания към шпатулата и се разочаровах малко , че не изважда черните  точки от порите, но сега, забелязвам, че наистина изкарва малките  натрупвания, а по трудните участъци ги обработвам механично... Отделно имитацията на фореото от лидъл много добре ми почиства кожата. Два пъти седмично минавам с микродермото и всекидневно почти за 2-3  мин. с мезото,докато вкарам някакъв гел или ампула. Не мисля да поръчвам повече от кондицията ампули, ще взимам от аптеката каквото има с хиалурон, даже щях да ви питам дали сте ползвали ампулите за 10лв от ДМ-а.

Отделно опуках един флакон с нощният на Авен Истил с ретиналдехид, много добре ми се отрази и мисля да продължа с нещо по хард от The ordinary, ако имате някакви препоръки, ще се радвам да ги чуя Blush



Пробвай на Кройтерхоф х.к ампулите.в Ремедиум често ги намаляват.

# 441
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Тия ампулки на ДМ редовно ги ползвам. При мен имат ефект

# 442
  • Мнения: 4 740
Да, на Кройтерхоф редовно ги ползвам

# 443
  • Мнения: 947
Момичета, колко често зареждате бялата мезотерапия? Моята трябва при всяко ползване, защото следващото я изкара две минути, я не. Дефектна ли ми е или какво.. В началото сякаш издържаше 4-5 процедури. Най-лошото е, че не може да се ползва с кабел докато се зарежда. Знаете ли алтернатива на същия уред, но с кабел?

# 444
  • Мнения: X
ICE ICE, ползвам я пхрез ден /защото ме мързи понякога/, та когато е през ден я зареждам преди всяко ползване, ако реша всеки ден да я ползвам зареждам и изкарва поне 2 процедури.

# 445
  • Мнения: 947
Тази вечер пак ще я видя колко ще изкара. Снощи си направих 10те Мин с червена светлина и я включих отново за няколко минутки жълта, ама изгасна. Веднага я включих да се зарежда и още не съм я изключила.

# 446
  • Мнения: 1 174
Ползвам хеоронова киселина на Елизавека, която е 97%, купувам я от корейски сайтове, от iherb, когато искам по-бързо да пристигне. Много е икономична и е около 16-21 лв за 50мл.

# 447
  • Мнения: 2 452
Искам да питам някой поръчвал ли е бяло мезо от английския Амазон?https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B07H6BHB1X/ref=sxbs_sxwds-stvp_ … 46775783&sr=1
 Има ги доста по 20-30 паунда ще дойде по бързо а и ако спре да бачка след седмица както май имаше оплаквания ще пиша на Амазон. Какво мислите същите ли са като от Алито?

# 448
  • Мнения: 947
Niss изглежда същият уред.

# 449
  • Мнения: 574
Моето мезо с едно зареждане работи към 8-10 пъти. Може и докато се зарежда да се ползва, ама не на намирам смисъл. Само да ми се пречка кабелът. Аз от БГ го взех обаче и изглежда малко по-различно от вашите. Но в общи линии пак е подобно и си ги има същите функции. В упътването какво пише, колко процедури трябва да ти кара батерията? Ако си пише, че се зарежда след всяко ползване, значи е ок.
Моето го ползвах редовно докато забременях, после на майка ми го прехвърлих, но си работи от 6 месеца горе - долу.
Момичета, колко често зареждате бялата мезотерапия? Моята трябва при всяко ползване, защото следващото я изкара две минути, я не. Дефектна ли ми е или какво.. В началото сякаш издържаше 4-5 процедури. Най-лошото е, че не може да се ползва с кабел докато се зарежда. Знаете ли алтернатива на същия уред, но с кабел?

Общи условия

Активация на акаунт