Вярно ли е ????

  • 4 220
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
Не е вярно. Болките са същите , но по-силни, което ти дава предимството,че си ги търпяла вече 1000 пъти.

# 16
  • Мнения: 2 553
И аз не съм чувала до сега подобно нещо  newsm78

# 17
  • Мнения: 22 908
Не ми се вярва да има някаква връзка. За ьпърви път чувам подобно нещо. newsm78
PeaceНяма логика да е вярно.

# 18
  • Мнения: 2 381
Не бях чувала за това.

# 19
  • Мнения: 1 272
Не мисля, че има връзка. Дори ако имаш толкова болезнен мензис, ще си по-подготвена за родилните контракции.

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз имам болезнена менструация и родих много бързо.....а болките ми бяха толкова познати и поносими....все едно имах много болезнен мензис

# 21
  • Мнения: 6 618
Дано не е така ,че с моя болезнен цикъл............. newsm78

# 22
  • Мнения: 748
не е вярно.

много странни връзки измислят хората... логиката (или по-точно липсата й) е като при суеверията. Thinking

# 23
  • Мнения: 1 284
и аз мисля че не е вярно родих бързо а болката е по силна но търпима

# 24
  • Мнения: 407
Не вярвам да има някаква връзка.Даже сега на мен ми е малко трудно защото лекарката ме пита дали контракциите които получавам от няколко днес са като болезнена менструация,а аз от къде да знам???Никога нищо не ме е боляло!

# 25
  • Мнения: 566
едва ли има връзка. това е все едно да има зависимост между например леката бременност и лекото раждане. едното не определя другото

# 26
  • Мнения: 46 518
Аз точно обратното съм чувала и то не за друго, а защото имат по-висок праг на болката, заради дългите години мъчение  Confused
При мен обаче болките от контракциите нямаха нищо общо с менструалните, като раждах ме болеше само кръста, отпред- нищо, но не откарах до края, срязаха ме, не знам може би нататък щяха да се появят и подобни на менструалните  Thinking

# 27
  • Мнения: 17
Имам две дъщери и мога да ти кажа с сигурност,че няма такова нещто ,даже напротив -след като родих от болезнената менструация не беше останало и помен. Hug

# 28
  • Мнения: 2 849
Не мисля че има връзка . Thinking

# 29
  • Мнения: 5 103
Не мисля ,че има нещо общо.

Общи условия

Активация на акаунт