На море в България 2018! - 2

  • 89 549
  • 760
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 526
Здравейте,
Бихте ли дали мнение за спокоен плаж и като морска вода и като плажн ивица, независимо дали на юг или север? Нещо като Перла в Приморско. За там разбрах, че от тази година действат нови правила, а досега все там сме ходили.
Мерси!
Лично аз се насочих към Нестинарка - Царево. За първи път ще сме там, та ще видим колко прилича на Перла.

# 331
  • Г. О.
  • Мнения: 1 731
Здравейте. Искам да помоля за помощ тези от вас, които са запознати. Ще отскочим до Слънчев бряг с колата и идва проблемът къде да паркираме. Разбрах, че има синя зона, само че до колко часа важи?.Знаете ли къде има паркинг, на който може да се спира?

# 332
  • Мнения: 2 571
Моля да препоръчате места за хапване в Лозенец, Царево , Синеморец.
Всеки ден на различен плаж и не ми се иска да се прибирам заради един обяд 🙂

# 333
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701

Лично аз се насочих към Нестинарка - Царево. За първи път ще сме там, та ще видим колко прилича на Перла.
Няма такова нещо.

# 334
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Някой да е бил в хотел Мимоза Царево?

# 335
  • Мнения: 928
Здравейте,
Бихте ли дали мнение за спокоен плаж и като морска вода и като плажн ивица, независимо дали на юг или север? Нещо като Перла в Приморско. За там разбрах, че от тази година действат нови правила, а досега все там сме ходили.
Мерси!
Лично аз се насочих към Нестинарка - Царево. За първи път ще сме там, та ще видим колко прилича на Перла.

Приличаще на Перла преди n - на брой години. Беше ми любим плаж.

# 336
  • Мнения: 13 588
Нито преди, нито сега може да става дума за сравнение между Перла и Нестонарка.

# 337
  • Мнения: 3 615
Здравейте. Искам да помоля за помощ тези от вас, които са запознати. Ще отскочим до Слънчев бряг с колата и идва проблемът къде да паркираме. Разбрах, че има синя зона, само че до колко часа важи?.Знаете ли къде има паркинг, на който може да се спира?
В някоя от по малките улички няма да имате проблем зависи къде ще сте и да не спрете върху зелена  площ.

# 338
  • Г. О.
  • Мнения: 1 731
cia_maritima, благодаря Ви. Точно така ще направим. Четох, че има охраняеми паркинги, но идея си нямам къде да ги търся, затова ще спрем на улицата.

# 339
  • Берлин
  • Мнения: 4 564
Аз пак да попитам за плажа пред Райска градина-Св.Влас..Някакви наблюдения?

# 340
  • Мнения: 2 526
Моля да препоръчате места за хапване в Лозенец, Царево , Синеморец.
Всеки ден на различен плаж и не ми се иска да се прибирам заради един обяд 🙂

За Царево - https://vris.bg/ Отсядала съм няколко пъти в него. Апарт-хотел, предимно собственици са руснаци. Близо до центъра на Царево, има закрит паркинг, закрит басейн. Удобни легла, просторно студио. Хермес на Александрия е ултра АИ, и ако не ти пречат пияни чехи - хубав е.

За Лозенец - била съм съм в Мерилин https://www.visit.bg/hoteli/hotel-merlin-lozenec-570/?gclid=CjwK … 5sbRoC024QAvD_BwE. Пак е от веригата на Александрия, но е някак си по-спокоен хотел. Другото, до пътя е и може да ви е отправна точка към плажовете, които да посетите, без да преминавате цялото населено място.


Искам да попитам: защо Нестинарка не е като Перла, лош ли е плажа? Какво да очаквам. Не ми стана ясно от коментарите по-горе и ще съм благодарна да поясните.

# 341
  • Мнения: 3 615
cia_maritima, благодаря Ви. Точно така ще направим. Четох, че има охраняеми паркинги, но идея си нямам къде да ги търся, затова ще спрем на улицата.
Без значение дали сте близко до центъра или не огледай те се където ина спрени коли и има място там сте и вие.Платени паркинги има 2 единият е там където карат с колите вдигнати от паяците другият е малко преди него.Улицата успоредна на главната  от страната на Полицията.

# 342
  • Сливен
  • Мнения: 4 246
Запис-най вече за Поморие и Созопол ще следя.

# 343
  • Мнения: 6 312
Моля да препоръчате места за хапване в Лозенец, Царево , Синеморец.
Всеки ден на различен плаж и не ми се иска да се прибирам заради един обяд 🙂
За Царево - Бирария Василико.

# 344
  • Мнения: 6 312
Здравейте,
Бихте ли дали мнение за спокоен плаж и като морска вода и като плажн ивица, независимо дали на юг или север? Нещо като Перла в Приморско. За там разбрах, че от тази година действат нови правила, а досега все там сме ходили.
Мерси!
Лично аз се насочих към Нестинарка - Царево. За първи път ще сме там, та ще видим колко прилича на Перла.
Ето го плаж Нестинарка.


Общи условия

Активация на акаунт