На море в България 2018! - 2

  • 89 576
  • 760
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 3 106
Супер изглежда.

# 346
  • София
  • Мнения: 6 045
Има ли някой на морето... как е с времето... изгледи за плаж..... събота пращам бабата с дядото и внучето и направо незнам какво море ще е Disappointed

# 347
  • Мнения: 433
Как е времето на морето?Най–вече за Царево ме интересува.В неделя пътуваме.Цяла година чакаме тези 7 дни и,ако е гадно просто не знам... Disappointed

# 348
  • Мнения: 928

Искам да попитам: защо Нестинарка не е като Перла, лош ли е плажа? Какво да очаквам. Не ми стана ясно от коментарите по-горе и ще съм благодарна да поясните.

Нестинарка беше като Перла преди доста години. Аз помня много добре времето когато още нямаше хотели.Плажа беше още по-голям и невероятен . По същия начин като на Перла беше плитко  в началото. Още първата година като построиха Серенети имаше голяма буря,  тогава се отнесе малка част от плажа даже имаше и поражения по хотела. Преди около 4-5 години, ако не се лъжа / може и повече /, имаше пак много голяма буря. Тогава се отнесе  голяма част от плажната ивица, която никой не си мръдна пръста да възстанови. Сега в по- голямата си част като започнеш да влизаш в морето има камъни и става изведнъж дълбоко. Където е плажа на Сайут бийч към Томас резиденс там  е супер, няма камъни и става равномерно плитко. Най-  много камъни има пред Примеа Бийч. Това ми са последните спомени от преди 2 години, ако не са се променили нещата.

# 349
  • София
  • Мнения: 9 139
Май само тази седмица ще е гадно времето. Другата би трябвало да е хубаво.

# 350
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 509
Споко, пътувам в Събота и времето се оправя😉
Другата седмица дават до 29 градуса!

# 351
  • Мнения: 2 093

Искам да попитам: защо Нестинарка не е като Перла, лош ли е плажа? Какво да очаквам. Не ми стана ясно от коментарите по-горе и ще съм благодарна да поясните.

Нестинарка беше като Перла преди доста години. Аз помня много добре времето когато още нямаше хотели.Плажа беше още по-голям и невероятен . По същия начин като на Перла беше плитко  в началото. Още първата година като построиха Серенети имаше голяма буря,  тогава се отнесе малка част от плажа даже имаше и поражения по хотела. Преди около 4-5 години, ако не се лъжа / може и повече /, имаше пак много голяма буря. Тогава се отнесе  голяма част от плажната ивица, която никой не си мръдна пръста да възстанови. Сега в по- голямата си част като започнеш да влизаш в морето има камъни и става изведнъж дълбоко. Където е плажа на Сайут бийч към Томас резиденс там  е супер, няма камъни и става равномерно плитко. Най-  много камъни има пред Примеа Бийч. Това ми са последните спомени от преди 2 години, ако не са се променили нещата.

2015 и 2016 определено беше много зле плажа , но от миналата година (  аи тази)  има добри отзиви - явно са го оправили .

# 352
  • София
  • Мнения: 6 045
Споко, пътувам в Събота и времето се оправя😉
Другата седмица дават до 29 градуса!
Уф, дано са познали този път и да се оправи, егати лошия късмет ако сега си там и си предплатил скъпа почивка.

# 353
  • Пловдив
  • Мнения: 324
Споко, пътувам в Събота и времето се оправя😉
Другата седмица дават до 29 градуса!
Уф, дано са познали този път и да се оправи, егати лошия късмет ако сега си там и си предплатил скъпа почивка.

Да, въобще не е приятно😢. Но какво може да се направи.... Точно като дойдохме и времето започна да се разваля. Имаме още два дни , но като гледам нещата не са оптимистични. И тъкмо ще си тръгнем и времето ще се оправи😞.  Пожелавам хубаво време на всички! 🌞

# 354
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 771
Споко, пътувам в Събота и времето се оправя😉
Другата седмица дават до 29 градуса!
Уф, дано са познали този път и да се оправи, егати лошия късмет ако сега си там и си предплатил скъпа почивка.
В момента сме в Китен и наистина времето е ужасно. Не сме платили скъпа почивка, но тъй като тази година това ще в единствената ни почивка, ме е яд много.
По въпроса за Царево, вчера се разходихме до там. Беше мрачно и топло в града, а край морето духаше силно и не беше за плаж.

# 355
  • София
  • Мнения: 6 045
ами лоша работа... мъжа ми който е влюбен в морето се прибра след миналия уикенд силно разочарован. Беше по морето че му се наложи... ами прибра се по бързата процедура и то със самолет, каза че не може даже пътуването да изтрае....  каза че било гадно... аз се тревожа че пращам детето, за мен ако е ще ми е неприятно.... ама все ще преглътна Disappointed Relieved

# 356
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719
Ето ви прогноза за 10 дена напред за Царево.Така го казаха и по телевизията.Морето е поизтинало, 23градуса е на юг.

https://www.sinoptik.bg/tsarevo-bulgaria-100729125/10-days

А за плажа, голямата буря, която унищожи доста плажове беше през февруари 2012г., няма да я забравя.Тогава заля цялото Черноморие.От тогава и плаж Нестинарка не е същия, както и много други.
https://www.google.com/search?q=%D0%BC%D0%BE%D1%80%D1%81%D0%BA%D … =1440&bih=737

Ето и още материали за бурята, който иска да си припомни:
https://dariknews.bg/novini/bylgariia/morskata-burq-po-chernomor … aj-kavarna-857730

https://fakti.bg/bulgaria/31415-13-mln-lv-shteti-ot-burata-v-pomorie

Ето и за Царево:
https://fakti.bg/bulgaria/31415-13-mln-lv-shteti-ot-burata-v-pomorie

Тук има клипове от Созопол и Царево Sad :
http://www.sozopol.org/%D0%B1%D1%83%D1%80%D1%8F%D1%82%D0%B0-%D0% … tml#axzz5JcJX96tU

Последна редакция: ср, 27 юни 2018, 12:39 от rusalka1

# 357
  • София
  • Мнения: 6 045
ей от това ме е страх, до вчера прогнозата за събота и неделя беше за Ок време, сега дъжд ...... и до петък .... ще се окаже че дъжда е до сряда другата седмица ..... лоши прогнози ..... Flushed

# 358
  • Варна
  • Мнения: 765
Прогнозите са времето да се оправи около средата на следващата седмица. Дано до тогава да не поизстине и водата, което обикновено става когато е дъждовно. Но и да изстине, после пак ще се стопли, има време, тепърва ще почва високия сезон.

# 359
  • Мнения: 6 362
Как е времето на морето?Най–вече за Царево ме интересува.В неделя пътуваме.Цяла година чакаме тези 7 дни и,ако е гадно просто не знам... Disappointed
Ами ние си тръгнахме в неделя от Нестинарка и ставаше за плаж, но имаше и облаци. Предният ден в събота след обяд валя доста силен дъжд, но в неделя сутринта изгря слънце. Наши приятели руснаци са все още на Нестинарка и вчера ми писаха, че тези дни е облачно и хладно и ходят по екскурзии до Созопол и Царево.
В събота бях на плаж на Силистар и там на обяд също заваля. Ходих и до Резово. Там беше топло и слънчево.
От тази събота го дават да се оправи вече.

Общи условия

Активация на акаунт